głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
got0to0be Zarysowałeś mnie gdzieś w środku zraniłeś. Chcesz żebym cierpiała? Faktycznie rasowy kocur. Chyba Was popierdoliło że tak bardzo cieszycie się z wiosny. Owszem

got0to0be

got0to0be.moblo.pl
Zarysowałeś mnie gdzieś w środku zraniłeś. Chcesz żebym cierpiała? Faktycznie rasowy kocur.
Zarysowałeś mnie  gdzieś w środku... teksty

got0to0be dodano: 21 marca 2011

Zarysowałeś mnie, gdzieś w środku, zraniłeś. Chcesz, żebym cierpiała? Faktycznie, rasowy kocur.

Chyba Was popierdoliło  że tak... teksty

got0to0be dodano: 21 marca 2011

Chyba Was popierdoliło, że tak bardzo cieszycie się z wiosny. Owszem, fajna pogoda, wszystko elegancko rozkwita, życie się budzi, zabawa zaczyna. A tak naprawdę to najgorsza pora roku. W wakacje masz przyjaciół, jesień płacze razem z Tobą, a w zimę masz multum rodziny, co najlepsze- nie zobaczysz żadnej liżącej się pary na chodniku, bo przy -15`C mogą się od siebie już nie odkleić. Jeśli jesteś nieszczęśliwie zakochany, wiosna Cię zniszczy. Wyjrzyj przez okno, zobacz cudowny widok, a pod tamtą jabłonią jego z nową dziewczyną. Naciesz się tym, że każdy jest szczęśliwy, a Ty nadal nie otrzymałam standardowej porcji radości od życia. No, ale cóż, jest wiosna, naprawdę zajebiście,pf..
Autor cytatu: drinkme

Perfekcjoniści w udawaniu  że się... teksty

got0to0be dodano: 20 marca 2011

Perfekcjoniści-w udawaniu, że się nie znają.

Pomimo tego  że zraniłeś mnie... teksty

got0to0be dodano: 18 marca 2011

Pomimo tego, że zraniłeś mnie straszliwie, nie potrafię na twój temat wypowiedziec żadnej obelgi. Pomimo tego, że ciągle sprawiasz mi nowe przykrości, wiedz, że jeśli stałoby ci się coś złego, pierwsza przybiegłabym ci na ratunek.

Nawet żyjąc z pełną... teksty

got0to0be dodano: 18 marca 2011

Nawet żyjąc z pełną świadomością tego, że mnie nie chcesz, nie potrafię odpuscic. Jestem uparta. Już w dzieciństwie mama miała ze mną problemy. Gdy w sklepie uparłam się na nowego kena dla lalki barbie, robiłam wszystko, żeby znalazł się w moich rękach. Teraz zrobię to samo z tobą, bez chwili zwątpienia. Jeszcze będziesz mój, wierzę w to. Skusisz się, chociażby po to, by miec kogo zdradzac. Nieważne. Ważne, że zaryzykujesz, jestem pewna.

Często mi się śnisz. Znając... teksty

got0to0be dodano: 18 marca 2011

Często mi się śnisz. Znając dobrze sytuacje, nawet tam nie potrafię cię zatrzymac. Sen zawsze kończy się na tym samym momencie. Momencie, w którym odchodzisz, a ja budzę się ze łzami w oczach, tak jak wtedy, kiedy to miało zdarzenie miało miejsce w rzeczywistości.

Zajadałeś się mną  jak pączkami... teksty

got0to0be dodano: 18 marca 2011

Zajadałeś się mną, jak pączkami w tłusty czwartek. Teraz masz już przesyt. Za rok się na mnie skusisz?
Autor cytatu: drinkme

Widząc cię na mieście poczułam... teksty

got0to0be dodano: 17 marca 2011

Widząc cię na mieście poczułam ucisk w klatce piersiowej i ukłucie w sercu. Tak kochanie, to cholerne uczucie nadal we mnie siedzi.

Ekran mojego laptopa wygląda jakby... teksty

got0to0be dodano: 14 marca 2011

Ekran mojego laptopa wygląda,jakby nie był czyszczony od roku. Jest brudny od błyszczyku. Po prostu nie mogę się powstrzymac, gdy wyświetla mi się twoje zdjęcie.

okej zapraszam:D teksty got0to0be dodał komentarz: okej,zapraszam:D do wpisu 14 marca 2011
Zgubiłam gdzieś częśc siebie... teksty

got0to0be dodano: 14 marca 2011

Zgubiłam gdzieś częśc siebie, gdzieś pośród twojego oddechu, uścisku, pocałunku, gdzieś pośród ciebie. Nie odzyskam jej, dopóki kolejny raz mnie nie uwiedziesz. Zrób to,proszę. Będę spełniona, oddasz mi moją częśc wraz z nieodłącznym kawałkiem ciebie. Błagam.

y no spoko załatwione d to kiedy wpadasz? teksty got0to0be dodał komentarz: y,no spoko,załatwione;d to kiedy wpadasz? do wpisu 14 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV