głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gentlewoman.sedno Bardzo poważnie podchodzę do tej kobiety. Nie zmienia to faktu ze jest mistrzem w wyprowadzaniu mojej cierpliwości na krawędź dachu czterdziestopietrowego wieżo

gentlewoman.sedno

gentlewoman.sedno.moblo.pl
Bardzo poważnie podchodzę do tej kobiety. Nie zmienia to faktu ze jest mistrzem w wyprowadzaniu mojej cierpliwości na krawędź dachu czterdziestopietrowego wieżowca. Nie z
Bardzo poważnie podchodzę do tej... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 3 czerwca 2017

Bardzo poważnie podchodzę do tej kobiety. Nie zmienia to faktu ze jest mistrzem w wyprowadzaniu mojej cierpliwości na krawędź dachu czterdziestopietrowego wieżowca. Nie zmienia to faktu ze klocimy się dwa razy w tygodniu i mamy mnóstwo problemów. Ze jesteśmy jak stara szklanka a w niej gorąca woda. Ale ten bilans.. bilans na plus. Uważaj teraz. Kocham Cię Karola.. Kocham Cię wariatko tak mocno że stałaś się moim światem.

Nikt nie będzie stał nad Twoim... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 17 maja 2017

Nikt nie będzie stał nad Twoim grobem i pamiętał, że miałaś piękne buty i idealnie umeblowany salon. W Niebie nikt nie zapyta ile miałeś samochodów czy garniturów. Zapytają co zrobiłeś dla bliźnich. Ps. W życiu nie chodzi o rzeczy. Nigdy o tym nie zapomnij.

To od niej zależy jaka jestem czy... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 14 maja 2017

To od niej zależy jaka jestem czy jaka będę. Ona ma to wszystko w dłoniach. To jak z kawą.. poslodzisz to pijesz słodka, jak nie to pij kurw gorzką.

ażdy z nas potrzebuje uwagi. Ludzie... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 14 maja 2017

ażdy z nas potrzebuje uwagi. Ludzie są po to by zwracać na siebie uwagę. Przede wszystkim związki są po to.. musisz być spostrzegana , zauważana , doceniana i pokochana jaka jesteś. A nie pokażesz się jaka jesteś nie będąc obdarzona uwaga. Sercem związku jest wrażliwość na Siebie , szacunek , otwarcie na potrzeby , poświęcenie się. Nie daj Sobie wmówić ze masz tylko Ty dawać i nie być obciążająca.. nie wymagająca. Jesteś i chcesz być czyli masz być doceniana , dbana i zauwazana. Ja dałam jej całą swoją uwagę. Ale to jej decyzja.. bo przeciez mam zasadę "traktuje z wzajemnością. "

Siła jest wtedy kiedy gorzej być... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 14 maja 2017

Siła jest wtedy kiedy gorzej być nie może a Ty wstajesz i zapieprzasz dalej. Siła jest wtedy kiedy nikomu nic nie mówiąc wygrzebujesz się z bagna. Siła jest wtedy kiedy Ty się uśmiechasz a wszystko Cię zawodzi. Kiedy każda noc nie jest odpoczynkiem tylko przerwą. Siła jest wtedy kiedy dochodzi do Ciebie jakie błędy popełniasz. Kiedy dajesz od Siebie za dużo a nie powinnas. Siła jest wtedy kiedy dojdziesz do granicy i zrozumiesz ze coś trzeba zmienić.. albo coś Cię zmieni. Ale ja nie szukam siły. Ja szukam spokoju.

Znałam ją.. Znałam ją w sposób... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 14 maja 2017

Znałam ją.. Znałam ją w sposób jaki nie znał nikt inny. Poświęciłam na to swój czas ,który wcześniej dla mnie nie miał takiego znaczenia. Poznałam ją. Byłam w niej, częścią niej. Chciałam dla niej najlepszego, co oznaczało mnie.. ale zupełnie przeciwieństwo mnie.

Osobiście nie rozumiem jak można... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 13 maja 2017

Osobiście nie rozumiem jak można bać się śmierci. Ze śmiercią każdy z nas musi Sobie poradzić. Bójmy się bezsensownego życia. Lat spędzonego w leku przed zrobieniem czegoś dla Siebie. Wiecznego przejmowania się zdaniem i opinią innych ludzi. Nie wykorzystywania danego nam czasu. Trwania w przeszłości, rozpamietywania tego co jest za nami. Bójmy się głupoty, zazdrości, braku zasad czy szacunku. To ta gorsza śmierć.. bo za życia.

Szanuj ją bo jest jedną z tych... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 13 maja 2017

Szanuj ją bo jest jedną z tych których nie może mieć każdy.

 Może kiedyś zrozumiesz  że mój... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 4 maja 2017

"Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło."

Gdy patrzę w Twoje oczy.. wiem że... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 3 maja 2017

Gdy patrzę w Twoje oczy.. wiem że nie chce już niczego szukać.

Była raczej chłodną osobą. Nie... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 3 maja 2017

Była raczej chłodną osobą. Nie okazywała uczuć. Trzymała je zamknięte w swoim umyśle. To nie tak, że nie chciała ich komuś dać. Miłość była jej zawsze bardzo bliska. Obawiała się jedynie, że uczucia porwą jej wszystkie rozsądne myśli tak jak rwąca rzeka porywa wszystko co spotka na swojej drodze. Albo że rozpłynie się jak lody waniliowe rozpływają się w letnie, słoneczne południe. A jej obecność tak na nią działała. Rozumiesz, ciężko się zamarza gdy dookoła tyle ciepła.

Doszłam do wniosku ze miłość... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 30 kwietnia 2017

Doszłam do wniosku ze miłość powinna być ognikiem zapalnym do działania ,ale nie powinnaś przymykac oczu na samą miłość. Twoim jedynym szczęściem nie może być związek z drugą osobą. Toksycznie uzależniasz się od drugiej osoby zapominając o Sobie. Poradzisz Sobie sama.. musisz iść zawsze do przodu. Musisz wiedzieć że świat się nie skończy jeżeli będziesz sama. Musisz mieć swój cel i swoją drogę.. poczuj się wolno. Jeżeli ktoś Cię kocha to będzie podążał obok Ciebie , jeżeli mu zależy to nie zboczy z Twojego cienia. Nie możesz wszystkiego przypisać drugiej osobie bo pewnego dnia możesz zostać z niczym.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV