głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gentlewoman.sedno Chcesz szczęśliwego życia? To zacznij od nowa.. najlepiej od tego czego się boisz. Bo ludzi zazwyczaj zatrzymuje strach. A strach nie może być barierą nie do pr

gentlewoman.sedno

gentlewoman.sedno.moblo.pl
Chcesz szczęśliwego życia? To zacznij od nowa.. najlepiej od tego czego się boisz. Bo ludzi zazwyczaj zatrzymuje strach. A strach nie może być barierą nie do przejści
Chcesz szczęśliwego życia?  To... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 26 kwietnia 2017

Chcesz szczęśliwego życia? To zacznij od nowa.. najlepiej od tego czego się boisz. Bo ludzi zazwyczaj zatrzymuje strach. A strach nie może być barierą nie do przejścia. Sam Sobie wyznaczasz granice. A wiesz czego ludzie boją się najbardziej ? Dwóch rzeczy.. kończenia i rozpoczynania. Czas wziąść odpowiedzialność za życie. Los jest w Twoich rękach. Czemu tkwisz w czymś co nie daje Ci szczęścia? W czymś co Cię nie uskrzydla ? Dlaczego boisz się spróbować? Zaryzykować ? Przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Czemu zawsze muszę ja kogoś szukać... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Czemu zawsze muszę ja kogoś szukać ? Biegać , starać się ? Kiedy wreszcie ktoś weźmie za mnie tą tarcze i zacznie bronić ? Nie jestem workiem treningowym nie zniose każdego ciosu.

Czasem mam wrażenie  że ona nie... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Czasem mam wrażenie ,że ona nie potrzebuje wcale mnie. Potrzebuje osoby która zawsze będzie ją podnosiła , będzie miała sporo siły i udzwignie każdy ciężar za Siebie i za nią , zniesie każdy jej humorek , dostosuje się do każdej zachcianki , będzie przytulać za każde zło tego świata. A ja ? Ja taka nie jestem.. jestem silna ale nie zbyt silna by udzwignąć za nas każdy ciężar , mnie też trzeba podnosić , zauważać , mimo dominacji mnie też trzeba przytulić , pieprznąć w główke kiedy robie głupote. Powinno się wspierać nawzajem.. oczekuj tego ile dajesz od Siebie. Więc właśnie upadam.. więc gdzie jesteś ?

Wierze w Siebie jak egoistka. A wiesz... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Wierze w Siebie jak egoistka. A wiesz co jest gorsze ? Gdy osoba ktorą kochasz nad życie nie wierzy w Siebie zupełnie.. nie wie ile wartości ma w Sobie a Ty nie jesteś w stanie tego zmienić bo każde twoje słowo umyka jej gdzieś w uszach nie podążając do serca. Za to mocno w serce wędrują słowa osób które wywołać chcą tylko cierpienie. Ja będąc optymistką gubie się.. nie czuje gruntu pod nogami więc jak mam biec ? Jak optymistka ma zmienić pesymistę ? Jest jakiś sens ? Czy z tej kochającej pieprzonej optymistki to wszystko nie pęknie jak bańka mydlana ? Ile jest tej cierpliwości ? Ile tego milczenia ? Jestem jak beczka nie wszystko pomieszcze a najgorzej jak zacznie się przelewać..

Nauczyłam się żyć dniem... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Nauczyłam się żyć dniem codziennym. Nauczyłam się przeglądać jedynie we własnych oczach. I odnalazłam upragnioną równowagę. Musimy pamiętać, że w życiu niczego nie wygramy na siłę.

Czy można określić miłością... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Czy można określić miłością swojego życia osobę która była dla nas wszystkim a mimo to odeszła ? Czy można przypisać mu swoją radość , wywołaną właśnie przez niego ? Czy można oddać serce komuś kto nie był tego wart ? Czy można było wiązać z nią przyszłość i nie widzieć planów bez tej osoby ? Czy można było darzyć całkowitym zaufaniem mimo ,że osoba nie była tego godna ,wiedząc ,że kłamie ? Tak można.. można się uśmiechać ,mieć plany , ufać, oddać serce. Miłość życia równie dobrze może stać się błędem życia , którego będziesz żałować. Nigdy nie masz pewności,że dobrze robisz.. i czy wyjdzie tak jakbyś chciała żeby wyszło wspólne życie. Każda miłość niesie za Sobą rozczarowanie mniejsze czy większe , ból. A najważniejsze w miłości aby mieć pewność , dla kogo warto cierpieć i to wszystko znosić.

Przyjaźń jest bardzo ważna i... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Przyjaźń jest bardzo ważna i powinna zajmować słuszne miejsce w życiu każdego człowieka. Kiedy kogoś masz za plecami , poparcie , szacunek wtedy nie pękasz. Miłość.. każdy przeżywa swoje wzloty i upadki. Każdy ma prawo do swoich wyborów i szczęścia, ale nigdy nie odstawiaj prawdziwego przyjaciela. Przyjaźń prawdziwa jest niezniszczalna bo zwyczajnie jest bezinteresowna. Dzięki temu stajesz się lepszy.. czy wiesz ,że oprócz pieniędzy zostało tak niewiele ? Dlatego doceniaj swoich bliskich.. idę za nimi bo oni idą za mną a to się nazywa lojalność. Przyjaźń to jedność która nie odtrąca. Ludzie potrafią skreślać.. ale ważniejsze jedno słowo od tysiąca. Poda Ci dłoń kiedy tego potrzebujesz nie patrzy na straty mimo ,że wiele ryzykuje. Ze szczęścia twojego się cieszy chociaż swojego nie ma. Ufasz bez granic ? To godne zrozumienia

Jeżeli masz miłość która nadaje... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Jeżeli masz miłość która nadaje wszystkiemu sensu , jest twoją oazą spokoju, masz pewność tej osoby , całkowite zaufanie , darzysz uczuciem którego nie da się objąć i ubrać w słowa. Jeżeli to czujesz.. czujesz tak cholernie w Sobie. Jeżeli masz osobę która odwzajemnia to całkowicie i odczuwasz to kiedy spoglądasz jej głęboko w oczy. Jeżeli masz tą osobę za którą oddałabyś życie nie zastanawiając się dłuższą chwile. Jeżeli masz szacunek i doceniasz. Jeżeli masz taką osobę to znaczy ,że trafiłaś do nieba za życia.

Wybacz.. wybacz prawdę którą... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Wybacz.. wybacz prawdę którą dociekam a której nie chce znać. Wybacz każdą zmarnowaną minute. Wybacz słowa które dotykały. Wybacz dłonie gdy wypadało wszystko z nich. Wybacz za chore myśli które mieszały. Wybacz ,że taka jestem.. chociaż chce być najlepsza.

Nigdy nie żyłam w taki sposób... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Nigdy nie żyłam w taki sposób , jaki spędziłam ten krótki czas gdy jestem z Tobą. Pierwszy raz w życiu czuje się kompletna , wolna i żywa.Jesteś fragmentem mojej duszy , powietrzem w moich płucach, krwią w moich żyłach. Znam Cię krótką chwile a mam wrażenie,że całe życie.

Mam świadomość swoich wad. Wiem... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Mam świadomość swoich wad. Wiem ,że dużo rozmyślam, szukam "drugiego dna" w każdym problemie, stawiam bliskich potrzeby nad własnymi, muszę mieć pewny grunt, bywam nieprzewidywalna , potrafię przez lata przechowywać detale rozmów, nie lubię naginać swoich zasad, tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie, dumna, bezpośrednia, nieustępliwa, niecierpliwa, skomplikowana, dominująca, asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? "Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza."

Przeżyłam swoje   a słyszę   że... teksty

gentlewoman.sedno dodano: 25 kwietnia 2017

Przeżyłam swoje , a słyszę , że nie wiem nic o życiu? że nie mam planów i żyję w ciąż w ukryciu to twoje zdanie , wierzysz w to co nie istotne tu brak mi słów , mam nowe cele , walczę o siebie znów.

Poprzednia 1 2
3
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV