głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gandi.ganda.x3 Zamorduje wszystkie mile wspomnienia podstępem wypatroszę sobie z głowy te złe by mi nie zaśmiecały życia. Obojętność na to ze istniejesz zakiełkuje i wyrośnie.

gandi.ganda.x3

gandi.ganda.x3.moblo.pl
Zamorduje wszystkie mile wspomnienia podstępem wypatroszę sobie z głowy te złe by mi nie zaśmiecały życia. Obojętność na to ze istniejesz zakiełkuje i wyrośnie. Zacie
Zamorduje wszystkie mile wspomnienia... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Zamorduje wszystkie mile wspomnienia, podstępem wypatroszę sobie z głowy te złe, by mi nie zaśmiecały życia. Obojętność na to, ze istniejesz zakiełkuje i wyrośnie. Zacieni wszelkie chwasty. Bez wielkiego żalu i dramatyzmu, po cichu podrę zdjęcia. Umiem, mam doświadczenie. Staniesz sie tylko niegroźnym człowiekiem. Taka dziura w mojej rzeczywistości. Może mi to zając wieczność, a i tak znikniesz z ostatnim dymem.

  Dziewczyno   po co ci to ? On cię... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

` Dziewczyno , po co ci to ? On cię wcale nie kocha. Woli chłopaków z bloku i wyjść na jointa. Ty siedzisz znów w domu . Kto zapłaci rachunek ? Raz pokieruje się głową , a nie tym co czujesz . Wiem , to musi być gorzkie: zostawić tak osobę. Z którą dzieliłaś pościel a w niej sny . I kto wie.. Może miałaś już palny , może tylko marzenia. Może typ nie jest zły, ale to jeszcze szczeniak . Dałaś mu szanse . Zmarnował i następne kolejne . I wiesz komu prędzej to serce pęknie . Wiesz kto będzie cierpieć , a kto nawet nie tęskni Kto będzie znów łykał nasenne tabletki świat jest mały i wielki zarazem Masz niefart Zamknęłaś się w świecie bez świeżego powietrza Otworzyłaś oczy i umysł . Miłości to artystka Jesteś diamentem w piasku , różą na blokowiskach.

Nie obcy był jej seks.. wszystkiego... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Nie obcy był jej seks.. wszystkiego ją nauczyłeś sprzedawała swoje ciało.. a Ty się śmiałeś i piłeś. A on też.. piła i się śmiała razem z Tobą.. bo nie była tą samą.. co kiedyś osobą. Nie wiedziała tego .. że ją zniszczyłeś. Myślała, że jest na szczycie.. Wmówiłeś jej, że właśnie tak .. Wygląda prawdziwe życie ...

  Ja już nie tęsknię za Tobą.... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

` Ja już nie tęsknię za Tobą. Brakuje mi czegoś, ale nie potrafię powiedzieć czego. Wiem, że za czymś mocno tęsknię, ale dziś uświadomiłam sobie, że jesteś mi coraz bardziej obojętny. Stop. Nie! Nie obojętny. Nigdy nie będziesz mi obojętny. Ja po prostu przestaję Cię kochać..

  tłumaczył mi jak pięcioletniemu... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

` tłumaczył mi jak pięcioletniemu dziecku,że to nie jest koniec świata i trzeba dalej żyć .

Mężczyzna nigdy nie zrozumie... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Mężczyzna nigdy nie zrozumie kobiet... Każdego dnia są one inne... Jednego się śmieją, drugiego płaczą, a innego chodzą złe bądź szczęśliwe... Dlatego właśnie kobiety są dla nich tak niezwykłe.. Nigdy nie wiedzą czego mogą się spodziewac...

Podła  zła i wredna...  Czuje mocno... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Podła, zła i wredna... Czuje mocno, szybko i bez zbędnych pytań... Potrafię ranić jak nikt... Potrafie uszczęśliwiać jak nikt... Jeśli potrafie kochać to nienawidzić tym bardziej... Nie potrzebuje litości...!

Lecz nadzieja była złudna.  Droga... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Lecz nadzieja była złudna. Droga do ciebie była zbyt krótka, a może i nawet nudna. Nie byłeś dla mnie!

...żadna wielka miłość nie umiera... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

...żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

Mówią  że jestem wredna  ale tylko... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Mówią, że jestem wredna, ale tylko dla tych, którzy wredni są dla mnie Mówią, że jestem wulgarna, ale nie bardziej niż inni Mówią, że jestem szczera, to chyba dobrze ? O dziwo mówią także, że jestem , kochana i jedyna na świecie... Nie chodzi w koronie Nie siedzi na tronie I tak jak wszyscy, Moknie gdy pada deszcz Nie sypia w złotej komnacie Nie ma niebieskiej krwi po tacie, A jednak K.S.I.Ę.Ż.N.I.C.Z.K.Ą jest.

Nawet gdybym chciała z Tobą być to... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Nawet gdybym chciała z Tobą być to to nie jest możliwe. Sumienie nie daje mi żyć, bo miałam żyć uczciwie. Zbyt dużo błędów popełniłam za dużo krzywdy wyrządziłam. Dużo rzeczy jeszcze o mnie nie wiesz, a ja się zastanawiam czy potrafię iść teraz przed siebie bez Ciebie. Dużo obiecywałam słowa nie dotrzymałam, teraz już nie wiem czy Cie Kochałam. A gdy to piszę łzy płyną po mej twarzy, chciałabym ostatni raz zobaczyć uśmiech twój. Zrozumiałam, że nie ma szans na to abyś był mój.

Ty nie...  Ty tego nie czujesz...... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Ty nie..., Ty tego nie czujesz..., Ty z mej miłości śmiejesz się. Usta Twe inną w tej chwili całują, Do innej mówisz - Kocham Cię! Przyjdzie czas, że ją także porzucisz, Tak jak kiedyś rzuciłeś i mnie! Przyjdzie chwila, gdy do mnie powrócisz, Lecz ja powiem - Spóźniłeś się! Nie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV