głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gandi.ganda.x3 Cierpię męki kantara słysząc i widząc co robisz Mówisz mi wszystko z uśmiechem na twarzy a ja przytakuję przełykając ślinę rozpaczy Z każdym szczegółem tracę j

gandi.ganda.x3

gandi.ganda.x3.moblo.pl
Cierpię męki kantara słysząc i widząc co robisz Mówisz mi wszystko z uśmiechem na twarzy a ja przytakuję przełykając ślinę rozpaczy Z każdym szczegółem tracę jaką
 Cierpię męki kantara słysząc i... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

"Cierpię męki kantara słysząc i widząc co robisz Mówisz mi wszystko z uśmiechem na twarzy, a ja przytakuję przełykając ślinę rozpaczy Z każdym szczegółem tracę jakąś cząstke siebie i pozwalam się niszczyć. Czekam na chwilę gdy nadejdzie nienawiść i obrzydzenie, może wtedy uwolnię się od męki..."

Wariatki można lubić. Niektórzy je... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. I niewielu wie, że one też mają uczucia. I potrafią płakać. Wariatek się nie kocha. Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek nie da się pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami!

Nigdy nie marzyłam o tym by być... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Nigdy nie marzyłam o tym by być księżniczką. One wszystkie są takie same. Tępe idiotki o nieziemskiej urodzie, które mogą mieć wszystko... Ich sens życia polega tylko na tym, żeby znaleźć własnego księcia i żyć dłuuugo i szczęśliwie. Ej, życie nie ma happy endów, przecież na końcu czeka tylko śmierć! Nigdy nie chciałam mieć wszystkiego naraz. Bycie sobą w tym koszmarnym świecie to dopiero odwaga. Z każdym dniem życie mnie zaskakuje, wole do wszystkiego dojść sama niż mieć to załatwiane przez bogatą rodzinę… Życie to chwila w której mieści się tylko wrażeń i przez którą przeplata się tylu ludzi... A książę? Wystarczy obejrzeć się dookoła, bo dla mnie jednej właśnie Ty jesteś najpiękniejszym księciem pod słońcem... Będąc po prostu sobą. I to się w życiu liczy.

Prawdziwe kobiety mają w nosie... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą. Nie chorują, bo on kocha inną. Nie rozpaczają, gdy ten milczy, a tamten odpisuje zdawkowo. Nie płaczą, gdy są same. Nie słuchają ludzi, w których potęgują kompleksy. Nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas. Czują, że los zaczął się odmieniać i są w stanie zrobić wszystko. Nie miewają złych humorów. Nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą się o zdradzie. Nad ranem wyglądają najpiękniej. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji. Nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie. Świetnie opanowały sztukę udawania. Nie czują złości, gdy zobaczą inną w tej samej kreacji. Tak naprawdę nie ma prawdziwych kobiet!

  Miłość nigdy nie przychodzi... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

- Miłość nigdy nie przychodzi łatwo, nie możesz jej wyczekiwać, bo nie przyjdzie do ciebie. I co z tego, że cię zostawił, że wybrał inną. Czas leczy rany, a może sprawia, że zapominamy o nich? Nie ważne to dla ciebie, wiem, bo nie przyjmujesz do wiadomości tego, że może przytulać inną. Ej! ale przestań się załamywać, czasu nie cofniesz, on nie wróci. - Ale czego ja nie mam, co ona ma? - Nie jesteś łatwa! Jesteś sam, bo trudno z tobą wytrzymać, jesteś sama, bo masz za duże wymagania, jesteśmy sami, bo nie nosimy się modnie. Słyszymy to od rana do wieczora. I jeszcze bardziej wzdrygamy się przed pustymi dniami i cichymi godzinami o zmroku. Samotną ciszą. To z lęku przed nią robimy wszystko, aby jak najprędzej znaleźć drugą połowę własnej duszy i ciała.

Kiedyś myślałam  że można... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Kiedyś myślałam, że można śmiało określić, czego oczekuje się od tej drugiej osoby. Jednak ludzie są tak zaskakujący i tak różni, że nie można po prostu wymarzyć sobie kogoś i na upartego szukać właśnie takiej osoby. W każdym jest odrobina magii, każdego trzeba poznać aby tę magię odkryć. Dla mnie osobiście idealnym, wymarzonym chłopakiem będzie ktoś kto obdarzy mnie uczuciem i zaufaniem tak wielkim, jak ja jego. nie ważne jaki będzie miał kolor włosów czy oczu, nie ważne czy będzie biedny czy bogaty, nie ważne czy wszystkie cechy jego charakteru będą "idealne". Pragnę tylko tego, aby patrząc w jego oczy, móc ujrzeć szczęście dwojga ludzi widzących wspólny cel... Czy to tak wiele?

Chcę leżeć na plecach i palić... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Chcę leżeć na plecach i palić papierosy. Chcę nie martwic się światem, niech świat mnie mija. Chcę by kwitły jabłonie, dojrzewały śliwki. Chcę palić papierosy, malować obrazy słowami, chcę krzyczeć, chcę, żebyś mnie kochał, chcę czuć zapach Paryża, chcę mieszkać w New York City i palić papierosy. Chcę leżeć na trawie, przyglądać się chmurom, chcę się z tobą kochać, chcę się śmiać, chcę płakać, chcę pic wino i nie pamiętać niczego. Chcę tworzyć światy z papieru i niszczyć je gniewnymi skreśleniami, chcę oddychać, chcę palić, chcę ignorować złośliwe posunięcia czasu na mojej twarzy, chcę Ciebie.

Krzyknęła że go kocha  prosto w... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Krzyknęła że go kocha, prosto w twarz, w oczach miała łzy, po prostu pragnęła by ją przytulił, powiedział że ją kocha i będzie się nią opiekował, ona tego potrzebowała. On odszedł w milczeniu. Nazwała go tchórzem. Wrócił się, ścisnął jej dłoń i powiedział, że nie ma prawa wyzywać go od tchórzy. Pocałował ją i zapytał czy dalej jest tym za kogo go uważała. Zacisnęła lekko wargi, po czym się uśmiechnęła. To wystarczyło.

Nie była ideałem. Nie przypominała... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym ciągle będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział…

Kochamy  tracimy  pragniemy... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Kochamy, tracimy, pragniemy, żałujemy, wracamy, tęsknimy, zakochujemy, nienawidzimy, lubimy, przyzwyczajamy, spożywamy, spóźniamy, piszemy, gramy, myślimy, umieramy, nadużywamy, palimy, pijemy, uzależniamy, upajamy, radujemy, smucimy, śmiejemy, płaczemy, rozpaczamy, uczymy, śpiewamy, myjemy, biegamy, jeździmy, tańczymy, mokniemy, opalamy, znosimy niewygody, zarabiamy, bankrutujemy, machamy, dotykamy, przytulamy, całujemy, krzywdzimy, naprawiamy, niszczymy, nucimy, gotujemy, znęcamy, rozmawiamy, krzyczymy, smsujemy, dzwonimy, wylegujemy się, śpimy, kradniemy, oddajemy, nie zgadzamy, sprzeciwiamy, dyskutujemy, śnimy, przebywamy, wychodzimy, zamykamy, znikamy.

Wyszła jak co wieczór na samotny... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Wyszła jak co wieczór na samotny spacer. Szła dumnie przed siebie. Wiatr rozwiewał jej długie, popielate włosy. Deszcz lekko mżył, delikatnie chłodząc jej rozpromienioną twarz. Uśmiechała się do przechodni, przeskakując kolejno każdą napotkaną kałużę. Ludzie przyglądali jej się z dziwną miną, zupełnie jakby zastanawiali się czy z nią wszystko w porządku, czy może czasem nie zwiała z zakładu. Naprawdę nikomu nie przyszło do głowy, że może po prostu jest szczęśliwa?

a ona po prostu miała tego... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz ? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV