głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gandi.ganda.x3 Ej Ty.! No co.? Przestań.! A co ja niby robię.? Nie wieszZ .? Ranisz ją.! Yyy..Serioo .? Nom.. Jaa .. jaa ..przepraszam..nie wiedziałem.. Zawsze się tak mówi.!

gandi.ganda.x3

gandi.ganda.x3.moblo.pl
Ej Ty.! No co.? Przestań.! A co ja niby robię.? Nie wieszZ .? Ranisz ją.! Yyy..Serioo .? Nom.. Jaa .. jaa ..przepraszam..nie wiedziałem..
  Ej Ty.!     No co.?     Przestań.!... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 5 grudnia 2010

- Ej Ty.! - No co.? - Przestań.! - A co ja niby robię.? - Nie wieszZ .? Ranisz ją.! - Yyy..Serioo .? - Nom.. - Jaa .. jaa ..przepraszam..nie wiedziałem.. - Zawsze się tak mówi.! Kolejny idiota.! ..

 Ciągle myślałam o tym co mi... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 5 grudnia 2010

-Ciągle myślałam o tym,co mi mówili wszyscy dokoła -I do jakiego wniosku doszłaś? -Że mieli rację. Może będę mówić: dałam sobie z nim spokój,jednak serce zawsze będzie dyktować mi co innego..

ja nadal czekam na tym samym placu z... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 5 grudnia 2010

ja nadal czekam na tym samym placu z nadzieją , że Cię zobaczę , że przyjdziesz po mnie tak , jak to sobie ustaliliśmy , że odprowadzisz do domu , pocałujesz , pożegnasz ..

Wydaje mi się  że wszystko co... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 5 grudnia 2010

Wydaje mi się, że wszystko co mogło wraz ze mną runęło. Znalazłam się na dnie lecz teraz słyszę pukanie od spodu. Trafiło się miejsce dla chwili, w której po cichu mogę wstać i otrzepać się z kurzu. Kolej na pomysł, dzięki któremu z powrotem wdrapię się na górę.

' Właśnie tak  podnoszę głowę... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 5 grudnia 2010

' Właśnie tak, podnoszę głowę, patrzę na niebo By choć przez chwilę nie czuć się jak dnia każdego Pytam dlaczego lecz znów odpowiedzi nie ma żadnej Wiem tylko jedno, że zawsze wstanę gdy upadnę !

Widzisz tę dziewczynę która siedzi... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Widzisz tę dziewczynę która siedzi sama na plaży przy zachodzie słońca? Jak myślisz o czym myśli? Czy o tym,że człowiek którego kochała uciekł do innej?Czy może o tym ze każdy facet do dupek? Czy może rozważa czy nie jest zakochana w innej dziewczynie?Czy może dlatego że chłopak nie mógł z nią wyjechać? Czy może dlatego,że właśnie uświadomiła sobie ze kocha kogoś innego? czy moze dlatego,że jest zakochana w kimś tak długo i wierzy ze może sie tu zjawi? Możemy się wielu rzeczy domyślać, ale pewnie jest jedno że dziś tak jak i wczoraj i przedwczoraj i kilka dni wcześniej,będzie tu siedziec sama aż słońce zajdzie...

Chciałabym żeby chociaż raz... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Chciałabym żeby chociaż raz zebrało Ci się na te pier.do.lone sentymenty. Może wtedy powiedziałbyś mi, że byłam choć trochę ważna

... a potem przez kilka godzin moje... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

... a potem przez kilka godzin moje serce szybciej biło, a na twarzy pojawił się uśmiech, taki szczery, taki że aż boli szczęka i brzuch i chcesz przestać ale nie możesz, po prostu ..

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. Nie utrudniaj mi tego. Nie wracaj.

' ...  ten nocy prawie byłam martwa... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

'(...) ten nocy prawie byłam martwa , a Ty zapytałeś mnie , czy chce Ci coś powiedzieć . I wierz mi , ze chciałam . Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę . Że umieram bez Ciebie , że już nie potrafię dłużej widywać Cię dwa razy w tygodniu i czuję , że odkąd Cię poznałam , nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie . Ale wiesz jak to jest , gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz , że nagle nie umiesz mówić ? Stoisz w bezruchu , masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą . Ale nie martw się , gdy tylko oswoję się z myślą , że nie znikniesz nagle z mojego życia , tak w pięć sekund , to obiecuje Ci , ze powiem Ci to wszystko . Opowiem , jak bardzo tęskniłam , o tych nocach , kiedy nie spałam , by o Tobie myśleć , i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając kiedy napiszesz .

Nie zwykła mu mówić jak bardzo go... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Nie zwykła mu mówić jak bardzo go kocha, jak jest wspaniały, ile z nim przeżyła i zapewne jeszcze przeżyje, jak jej z Nim dobrze i jak długo na niego czekała. Często natomiast mówiła mu o tym jak bardzo ją wkurza, jak często przez niego płacze i jak bardzo, ale to bardzo chciałaby aby się zmienił.

Nie patrz wielce w przeszłość... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 4 grudnia 2010

Nie patrz wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracaj sobie głowy przyszłością, która nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i spraw by była warta wspomnień Nie patrz wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracaj sobie głowy przyszłością, która nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i spraw by była warta wspomnień

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV