głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy Jeżeli dowiedziałabym się właśnie dziś że zostały mi zaledwie ostatnie dni życia wiesz jakbym je spędziła? Nie zastanawiałabym się nad niczym. Nie chciałabym si

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
Jeżeli dowiedziałabym się właśnie dziś że zostały mi zaledwie ostatnie dni życia wiesz jakbym je spędziła? Nie zastanawiałabym się nad niczym. Nie chciałabym się truć
Jeżeli dowiedziałabym się... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

Jeżeli dowiedziałabym się właśnie dziś, że zostały mi zaledwie ostatnie dni życia, wiesz, jakbym je spędziła? Nie zastanawiałabym się nad niczym. Nie chciałabym się truć żadnym leczeniem , które rzekomo miałoby podtrzymywać moje funkcje życiowe w lepszym stanie. Już teraz rzuciłabym wszystko w jasną cholerę, wzięła torbę, spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszyła w podróż, o której od zawsze marzę. Pojechałabym właśnie do Ciebie, aby się z Tobą spotkać. Spędzić ostatnie chwile życia, których niewiele by mi pozostało. Porwałabym Cię w czasochłonną przestrzeń. Nie myślałabym o żadnym kierunku naszej podróży. Kierowałabym się jedynie sercem, aby być przy Tobie i tylko z Tobą. Bo to właśnie w Twoich ramionach chciałabym wypowiedzieć ostatnie słowa, spojrzeć po raz ostatni w Twoje oczy i na Twoich ustach złożyć ostatni pocałunek, który stałby się początkiem czegoś nowego. ♥

Tylko Ty możesz wziąć mnie za... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

Tylko Ty możesz wziąć mnie za rękę i bez pytania o zgodę zaprowadzić na koniec świata . ♥ !

I wiesz co ? Nie mów że nie masz... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

I wiesz co ? Nie mów że nie masz nic do stracenia, bo do póki masz życie,to je kurwa doceniaj..

Opowiem Ci bajkę  bajkę o samej... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

Opowiem Ci bajkę, bajkę o samej sobie. Wciągnę Cię w mój świat, w którym nie znajdziesz drzwi. Stąd nie ma powrotu. Zaryzykujesz?

Schowaj lala swój biedny środkowy... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

Schowaj lala swój biedny środkowy palec, bo zaraz sobie nim pomieszam kawę..

Trzymał telefon w zasięgu mojego... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

Trzymał telefon w zasięgu mojego wzroku. W pewnym momencie ujrzałam na tapecie swoje zdjęcie. Nie ukazując tej radości, która dobierała mi się już do samego serca, zapytałam co to za tapeta. On podniósł głowę, uśmiechnął się i dumnie odpowiedział Piękna, prawda?

czy cie nadal kocham? nie wiem... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

czy cie nadal kocham? nie wiem, pewnie tak. ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. próbuje żyć dalej. przynajmniej próbuję.

wiesz czego brakowało mi wtedy... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

wiesz czego brakowało mi wtedy najbardziej? godzinnych rozmów, nie żadnych konkretnych, wszystkich, nawet tych zupełnie bez sensu. brakowało mi tego uśmiechu, tekstów typu ' mała mów co się dzieje, razem ogarniemy.' brakowało mi tej ironii w głosie. brakowało mi tego łobuzerskiego uśmiechu. tego magicznego błysku w oczach. brakowało mi Ciebie, wiesz?

Chcę żyć z myślą  że nadejdzie... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

Chcę żyć z myślą, że nadejdzie ten dzień kiedy przyjdziesz i powiesz "kochanie wróciłem, nie potrafię bez ciebie żyć" .

zawsze się różniłam od innych... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

zawsze się różniłam od innych dziewczyn. kiedy byłam mała wolałam swoje trampki, krótkie spodenki i kolorowe koszulki z zajebistymi napisami, a one wolały różowe kiecki z masą śmiesznych falbanek, lakierki i sweet spinki we włosach. ja wolałam kopać, a przynajmniej starać się trafiać w piłkę, latać po dworze, bawić się w podchody i brudząc na całego, a one wolały udawać dorosłe kobiety mające bogatego męża, dzieci, najlepsze samochody i kochane przyjaciółki. Dziś wolą one nocne kluby, krótkie spódniczki i dekolty. widzisz.. zawsze byłam inna. nawet teraz malując rzęsy nie otwieram jak większość lasek ust, nie latam za chłopakami śmiejąc się jak pusta lala. jestem inna, może i nawet dziwna, ale wiem co to szacunek, miłość i zaufanie, a to ważne.

brakuje mi NASZYCH rozmów  NASZYCH... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

brakuje mi NASZYCH rozmów, NASZYCH spacerów, NASZYCH spraw, NASZYCH kłótni, brakuje mi czasu, kiedy wszystko było NASZE, a nie tak jak teraz.. twoje, lub moje.

  Co robisz ?    Jestem w Nowym Jorku... teksty

fullofenergy dodano: 10 października 2012

- Co robisz ? -Jestem w Nowym Jorku , czekam na limuzynę , która zawiezie mnie Wellington Hotel , gdzie wypiję lampkę szampana z Jamesem Bondem ,dzięki któremu wystąpię w najnowszym sezonie CSI Miami . - Naprawdę ? - Nie, na fejsie siedzę ….

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV