głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy Na błędach uczymy się tylko wtedy kiedy zaczynają boleć. Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym dać Ci umiejętność patrzenia moimi o

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
Na błędach uczymy się tylko wtedy kiedy zaczynają boleć.
Na błędach uczymy się tylko wtedy... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Na błędach uczymy się tylko wtedy, kiedy zaczynają boleć. ;/

Gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać Ci umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

Nie jestem najpiękniejszą... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Nie jestem najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Nie noszę mini, bluzek z dekoltem ani półmetrowych szpilek. Nie mam tony makijażu na twarzy. Nie lecę na każdego chłopaka po kolei. Nie jestem grzeczną dziewczynką, która jest zawsze uśmiechnięta, wszystkich słucha, jest uczynna i mądra. Nie jestem ostrą sztuką ani żadną księżniczką. Może i jestem brzydka, chodzę w zwykłych trampkach i rurkach, słucham rocka, jestem pyskata i szczera i mam wiele wad, ale to nie oznacza, że nie potrafię kochać, wiesz ? Potrafię i pamiętaj, że niezależnie od tego co by mogło się stać, to i tak będę Cię kochać.

Nikt Ci nie każe  abyś się we mnie... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Nikt Ci nie każe, abyś się we mnie zakochał, ale chciałabym, abyś jakoś to docenił, bo przez podrywanie innych dziewczyn ranisz.

Tak  wiem  popełniłam ogromny... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Tak, wiem, popełniłam ogromny błąd zakochując się w Tobie. Wiele popełniłam podobnych błędów, ale jak będziesz chciał, abyśmy byli '' my '' to możesz wiedzieć, że nie popełnię tego błędu. Nigdy więcej.

Zawsze trzymam wszystko w sobie.... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Zawsze trzymam wszystko w sobie. Chyba nigdy nie miałam tej odwagi, aby stanąć i powiedzieć, co mi leży na sercu. Dlatego często jestem taka przygnębiona. Chciałabym to rzucić, ale nie mogę.

Jestem wystarczająco silna  by ci... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Jestem wystarczająco silna, by ci wybaczyć, ale nie wystarczająco głupia, by ci znów zaufać.

Pamiętam dzień  w którym nasze... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Pamiętam dzień, w którym nasze spojrzenia spotkały się po raz pierwszy...

Każdy ma taki moment  kiedy musi... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Każdy ma taki moment, kiedy musi zamknąć pewien etap. Nie po to, żeby siedzieć. Po to, żeby iść dalej. Po to, żeby sięgnąć wyżej. Po to, żeby zrobić więcej.

Nie musisz być doskonała. Nie... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostu jesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale mu nie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już.

Zawsze jest ktoś kto pomimo... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. Na amen, jest od tak. Kocha cię pomimo i wbrew. Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać. Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech. Siedzi z Tobą, chodź wcale o niczym nie gadacie, ale liczy się to że jesteście razem. Nie słyszysz go, ale wiesz ze jest obok. I choćby coś się teraz stało, poszedłby i oddał za Ciebie życie. Nie zastanawiałby się wcale,Ty zrobiłbyś to samo. I on to wie doskonale, bo przyjaciel jest na amen.

A tak całkiem szczerze  to świata... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

A tak całkiem szczerze, to świata poza Tobą nie widzę. Najchętniej zamknęłabym cię w jakimś pudełku, podpisała ''moje'' i nikomu nie pozawalałabym się do ciebie zbliżyć nawet na chwilkę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV