głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Szkoda że nie można uciec przed samym sobą to trudne. Siedzę tutaj i zastanawiam się nad tym co robię źle. I patrzę na siebie i to nie jest dziewczyna którą zna

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Szkoda że nie można uciec przed samym sobą to trudne. Siedzę tutaj i zastanawiam się nad tym co robię źle. I patrzę na siebie i to nie jest dziewczyna którą znałam. D
Szkoda że nie można uciec przed... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 11 listopada 2013

Szkoda że nie można uciec przed samym sobą, to trudne. Siedzę tutaj i zastanawiam się nad tym co robię źle. I patrzę na siebie i to nie jest dziewczyna, którą znałam. Dokąd poszła? W moich oczach jest coś co sprawia, że jestem zła. Nie wiem już co mam do stracenia, ale jeśli ciebie to nie dopuszczę do tego.

Obdaruj mnie uczuciem takim jak ja... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 11 listopada 2013

Obdaruj mnie uczuciem takim jak ja ciebie, ponieważ ostatnio budziłam się sama, ponieważ ostatnimi dniami pragnęłam cię jeszcze bardziej. Może i minęło trochę czasu, ale ja wciąż czuję to samo, możliwe, że powinnam pozwolić ci odjeść. Albo daj mi trochę czasu lub wypal to uczucie we mnie. Bo jedyne czego pragnę, to smak twoich ust, tylko chcę cię przytulać, jak nigdy dotąd.

Wiem  chujowo postąpiłam. I wiem... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 11 listopada 2013

Wiem, chujowo postąpiłam. I wiem, że często zadaje ból tobie. I uwierz, że bym z tobą w chuj pobiegła. Ale to twój wybór. Tu żyć może znaczy żyć samemu, więc może lepiej już nic nie mów. Patrzyłeś na mnie, w moje oczy. I to przykre w chuj bo jesteś tam, a ja jak ten błazen jak zwykle tu sam.

Jestem mistrzem w usprawiedliwianiu... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 11 listopada 2013

Jestem mistrzem w usprawiedliwianiu siebie i obwinianiu innych, ale prawda jest taka że większość rzeczy przez które cierpię jest z mojej winy. Głupota, bezmyślność i braku umiaru nie mają granic. Szkoda ze mimo że wiem o tym i tak się nie zmienię.

To dziwne uczucie gdy nie ma cie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 listopada 2013

To dziwne uczucie gdy nie ma cie koło mnie, a ja czuje zapach twoich perfum.

Może ty tego nie widzisz ale... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 listopada 2013

Może ty tego nie widzisz ale naprawdę bardzo wiele znaczysz dla mnie.

Było dobrze  ale się zjebało.... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 listopada 2013

Było dobrze, ale się zjebało. Tradycja. ;(

I hate myself for losing you teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 listopada 2013

I hate myself for losing you

 Tak do szaleństwa jestem zakochany... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 7 listopada 2013

"Tak do szaleństwa jestem zakochany w tobie powiedz mi czy czujesz to" "Czekam na tę jedną chwilę kiedy wreszcie powiem ci jak naprawdę mi zależy na tym aby z tobą być" "Gdy już wiesz co do ciebie czuje i kim w moim życiu jesteś, wiedz że nie wypuszczę z dłoni szczęscia które dajesz mi" | D-Bomb - Do Szalenstwa

Niech mi ktoś powie od czego... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 7 listopada 2013

Niech mi ktoś powie od czego zaczęło się to wariactwo między nami? Tak myślę i już sama nie wiem. Wydaje mi się że od całowania za drzewem żeby nikt nas nie widział, a może od pisania o 5 pocałunkach na dzień, a może od tego ze gdy się popłakałam poszłam właśnie do ciebie. Najlepsze jest gdy wypominasz mi że podobno powiedziałam ci że nigdy nie dam ci buziaka, że między nami nigdy nic nie będzie, no i na gadaniu się skończyło.

Nie mogę przestać myśleć o tym... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 7 listopada 2013

Nie mogę przestać myśleć o tym jak powiedziałeś ze jesteś mój, a ja jestem twoja i że jesteś we mnie zakochany. Nie mogę przestać myśleć o tym co robimy gdy jesteśmy razem, wszystkie te momenty przechodzą mi przez myśl w każdej minucie. I oddałabym wszystko aby przeżyć każdą z nich jeszcze raz, ale wiem że nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch tych samych spojrzeń w oczy. Ale może to i lepiej. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa czy ty też tak myślisz o tym.

Czuje się jakaś nie kompletna... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 7 listopada 2013

Czuje się jakaś nie kompletna, chyba z powody że nie ma cię przy mnie. Tęsknie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV