głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Kilka ostrych libacji i setki mniejszych imprez ale to bez znaczenia wszystkie miały ten sam schemat. Przepełnione alkoholem i szlugami dawały na chwilę zapomni

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Kilka ostrych libacji i setki mniejszych imprez ale to bez znaczenia wszystkie miały ten sam schemat. Przepełnione alkoholem i szlugami dawały na chwilę zapomnieć o prob
Kilka ostrych libacji i setki... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 luty 2014

Kilka ostrych libacji i setki mniejszych imprez, ale to bez znaczenia wszystkie miały ten sam schemat. Przepełnione alkoholem i szlugami dawały na chwilę zapomnieć o problemach, o tym, że nie wszystko jest idealne, że świat wcale nie jest kanonem perfekcji, a życie mimo tego, ze osiągamy już najniższy z możliwych szczebli dna kopie coraz mocniej. A potem przychodziła chwila przytomności, która znów przedstawia wszystko w tym nie do końca perfekcyjnym świetle i ustawiała hierarchię wartości nie tak jak powinna ona wyglądać. Ślepa wiara w lepsze jutro zakrywała oczy, które może potrafiłyby dostrzec wady każdego z uderzeń serca. I do tego dochodziła jeszcze miłość, którą rozdawaliśmy nie tym ludziom, co trzeba. To chyba ona najbardziej nas zniszczyła. Tak, chyba tak.

zaufanie . to świadomość  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 luty 2014

zaufanie . to świadomość, że ktoś możne cie skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, że tego nie zrobi .

Są pożegnania na które nigdy nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 luty 2014

Są pożegnania na które nigdy nie będziesz gotowy, są słowa, które zawsze będą wywoływać potoki łez i są osoby, których widok wywołuje doszczętnie niszczącą cię lawinę wspomnień.

Jestem zmęczona trwaniem tu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 luty 2014

Jestem zmęczona trwaniem tu Stłumiona przez wszystkie me dziecięce lęki I jeżeli musisz odejść Pragnę, byś po prostu odszedł Ponieważ Twoja obecność wciąż tu ciąży I nie zostawi mnie w spokoju Te rany zdają się nie goić Ten ból jest po prostu zbyt prawdziwy Tego jest tak wiele, że czas nie może wszystkiego wymazać

znowu smutek ogarnia  rzeczywistość... teksty

fuck.it.im.young dodano: 16 luty 2014

znowu smutek ogarnia, rzeczywistość dupy dała

 Trzeba się nauczyć zapominać o... teksty

fuck.it.im.young dodano: 16 luty 2014

"Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach."

Nie obchodzi mnie to czy spodobasz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 luty 2014

Nie obchodzi mnie to czy spodobasz się mojej rodzinie. Ch*j im do tego kim jesteś i co robisz. Ważne, że jestem przy Tobie szczęśliwa.

 Jestem jebaną stratą miejsca.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 14 luty 2014

"Jestem jebaną stratą miejsca. Zwykłym głupim dzieciakiem. Nie mam rozumu. Jestem przestępcą. Zero ze mnie pożytku, człowieku. Jestem niczym."

  Gdy Ją przytulam   gdy naprawdę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 14 luty 2014

" Gdy Ją przytulam - gdy naprawdę Ją przytulam - a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy - wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (...) przycisnąłem Ją najmocniej, tak jakbym chciał przez Nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby Nasze żyły zawiązały się na supeł. "

Więc jeśli masz uczucia  przestań... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 luty 2014

Więc jeśli masz uczucia, przestań je kryć.

Chciałabym   żeby mnie pokochał.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 luty 2014

Chciałabym , żeby mnie pokochał. Ale tak całą . Razem z moimi narzekaniami na życie. Razem z moim głupkowatym śmiechem, charakterem. Pomimo mojego obłędu. Pokochał najmocniej na świecie i tak już na zawsze .

gdzieś tam po siódmym piwie  coś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 luty 2014

gdzieś tam po siódmym piwie, coś się zmieniło.. zacząłem mówić sobie że to między nami, to nie jest miłość..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV