głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young śmiejemy się z tych samych żartów . czy to już miłość ? To dziwne kiedy mijają dni tygodnie miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane a potem

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
śmiejemy się z tych samych żartów . czy to już miłość ?
śmiejemy się z tych samych żartów... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

śmiejemy się z tych samych żartów . czy to już miłość ?

To dziwne kiedy mijają dni  tygodnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

To dziwne kiedy mijają dni, tygodnie, miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane, a potem przychodzi taki moment że oddał byś wszystko za jedną chwilę spędzoną z Tą osobą. Uświadamiasz sobie jak dużo was łączyło. I tęsknisz, tęsknisz bo wiesz że to już nigdy nie wróci, że tego nie da się naprawić.

jeśli myślisz o mnie tak jak ja o... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 marca 2014

jeśli myślisz o mnie tak jak ja o tobie, to masz niezłą obsesję.

 Gdy ktoś Ci mówi  co masz robić... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 marca 2014

"Gdy ktoś Ci mówi ,co masz robić ,specjalnie rób inaczej ,w końcu to Twoje życie".

I nawet nie musi być romantycznie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 marca 2014

I nawet nie musi być romantycznie, ważne, że z Tobą

PART 2 : A żeby było zabawniej to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 marca 2014

PART 2 : A żeby było zabawniej to jeszcze chcesz mi go teraz zabrać. Boże serio? Wiem lekcje jakie mi dał dały bardzo dużo sam wiesz . Zmienił mnie o 180 stopni. Ale musisz mi go zabrać skoro nie chcesz mi dać tzw chłopaka? To nic złego , chcę dać szczęście drugiej osobie i przy tym chciałabym żeby ta osoba mi dała. Wiesz dobrze , że zrobiła bym wtedy wszystko dla mojego wybranka. Była bym chyba najszczęśliwsza na świecie. Daj mi pojąć to wszysto. Mam dosyć czekania , jestem zmęczona drogą. Zmęczona czekaniem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Kocham Cię.

PART 1 : Cześć Boże to ja!... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 marca 2014

PART 1 : Cześć Boże to ja! Pamiętasz mnie? Tak to ja , wiem nie zawsze było łatwo ze mną. Często zapominałam o Tobie ale mimo wszystko zawsze wracałam wiesz? Byłam tylko młodym zagubionym człowiekiem. Dalej jestem TYLKO CZŁOWIEKIEM! I staram się być lojalna i dobra dla Ciebie. Wiem nie zawsze wychodzi a raczej częściej nie wychodzi - wszystko wiem. Dalej się uczę ale się staram. Ale wiesz mam już dosyć jednego. Czekania na miłość. Mam wrażenie czasami , że kpisz sobie ze mnie tak o dla rozrywki . A co tam Kasia naiwniaczka pobawię się . Wiem nie powinnam tak myśleć to złe bo jednak potrafisz udowodnić , że jesteś ze mną chociaż nie zawsze o tym pamiętam.Prosiłam Cię o miłość , o kogoś kto będzie dla mnie w 100% , będzie ze mną i będzie naprawdę mnie kochał i będzie mi przeznaczony. Dałeś mi kogoś takiego - najlepszego przyjaciela pod słońcem. Jestem Ci za to wdzieczna tak ale raczej wiesz , że miałam na myśli kogoś takiego jak chłopak , partner do życia , przyszły mąż?

Czasem  życie się sypie i nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 3 marca 2014

Czasem, życie się sypie i nie możesz nic poradzić, kiedy wszystko co kochałeś nagle zaczyna cię ranić

Ty widziałaś  jak wznosiłam się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 marca 2014

Ty widziałaś, jak wznosiłam się, ty widziałaś, jak leciałam w dół Kiedy tamci zostawili mnie, ty zostałaś przy mnie tu. Przebyliśmy we dwoje ogromny kawał drogi. Raz to był tour, raz tylko szliśmy przejść się między bloki. Choć czasem nie mogę się do ciebie dodzwonić przed trzynastą. I czasem, kiedy z mojej karty dzwonisz, myślę zbierz na własną Kiedy nie przychodzisz na podaną godzinę prosisz się, by ci skopać tyłek . Myślę, kiedy byłaś tu w porę, gdzie się nie spóźniłaś, ziomie? Chyba tam, gdzie było trzeba, kiedy miałem dołek to i przyjaciela . I teraz, mogę tego pewien być, kiedy będę w dole będziesz tu i ty.

Chcę kogoś  kto będzie mógł mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 marca 2014

Chcę kogoś, kto będzie mógł mnie złapać za rękę, i nie puszczać. Kogoś, kogo będę mogła przytulać, i kto będzie chciał przytulać mnie. Kto nie będzie kłamać wyznając mi miłość. Chcę szczęścia, prawdziwego, a nie sztucznego, wymuszonego. Gdy sama wmawiam sobie, że jest dobrze. Chcę spędzać zimowe wieczory pijąc czekoladę z bitą śmietaną, oglądając po raz setny Kevina Samego w Nowym Yorku, grzać się pod kocem, ale nie samotnie, tylko w uścisku tej osoby. Chcę zimowych spacerów przy przymrozku, albo późnych jesiennych powrotów do domu. Żeby w momencie taki jak ten ktoś siedział przy mnie. Albo gdy nie mogę spać w nocy, żeby ten ktoś był, gdy się obudzę z kolejnego koszmaru, i spojrzę na tą osobę, żebym się uśmiechnęła i spokojnie przytuliła twarz do poduszki. Żeby mogła się za kimś chować podczas oglądania horrorów, i kłaść się przy niej ze śmiechu przy oglądaniu komedii. Żebyśmy wychodzili ze znajomymi w piątki na piwo, do pubu, a później wracali zmęczeni, i rozmawiali, dopóki ktoś nie

lubiłam twój przepity wzrok i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 luty 2014

lubiłam twój przepity wzrok i skurwysyński wyraz twarzy . wielbiłam tą arogancką minę i chamski głos . kochałam mimo tego, iż miałeś w sobie tak dużo ze skurwiela .

wsiadam do pociągu gdziekolwiek mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 luty 2014

wsiadam do pociągu gdziekolwiek mnie zabierze, żałuję tylko, że ty mnie nie odbierzesz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV