głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young otrząśnij się ochłoń ile będziesz latał za jednym chłopakiem jakby był pępkiem świata? nie był Ciebie wart a jego serce to atrapa po co Ci taki który lata z kwi

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
otrząśnij się ochłoń ile będziesz latał za jednym chłopakiem jakby był pępkiem świata? nie był Ciebie wart a jego serce to atrapa po co Ci taki który lata z kwiat
otrząśnij się  ochłoń  ile... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

otrząśnij się, ochłoń, ile będziesz latał za jednym chłopakiem jakby był pępkiem świata? nie był Ciebie wart, a jego serce to atrapa, po co Ci taki, który lata z kwiata na kwiata?

w tym pojebanym świecie gdzie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

w tym pojebanym świecie gdzie wszystko trwa chwilę, szukałem Cię przez lata i dziś dla Ciebie żyję 

'prędzej czy później to Cię zgubi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

'prędzej czy później to Cię zgubi, gdy jednemu mówisz kocham, piszesz smsy z drugim'

Spójrz na siebie  po twarzy spływa... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

Spójrz na siebie, po twarzy spływa Ci znów makijaż. Tracisz kolory przez jednego gościa, Który wciąż coś pierdolił o wątpliwościach. I nawet nie myśl o tym, nawet nie próbuj, Gdzieś się naćpać, zachlać, nocą pójść do klubu. Robić to z kim popadnie w którymś z kibli, Jutro alkohol zejdzie z bani, wyrzuty nigdy. Ból pozostanie, poczucie winy też,

Trudno nie tęsknić za kimś bliskim... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

Trudno nie tęsknić za kimś bliskim wiesz, Jeśli wtedy on był dla mnie wszystkim też. Wiem jak jest więc usiądź tu obok, Potraktuj mnie jak kumpla, bo jestem tu z Tobą. Rozumiem wszystko, nie bój się słów, Jeśli nie jesteś gotowy to jutro będę tu znów. Wyrzuć ten ból, nie daj satysfakcji wrogom, Nie niszcz siebie sam, oni próbują i nie mogą.

Oboje znów po wódce  znowu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

Oboje znów po wódce, znowu zadzwonisz wiem to

czas leczy rany nie do bólu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

czas leczy rany nie do bólu przyzwyczaja, człowiek rozmyśla i przychodzą rozwiązania, bania się kiwa pod wpływem paliwa, mała biorę łyk piwa zapominam - strzała!

dzisiaj wiem  że już nie mogę tu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

dzisiaj wiem, że już nie mogę tu wrócić i nie zobaczę już nigdy tych miejsc ani tych ludzi ! ; ))

powiedz czy umiałabyś z takim kimś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

powiedz czy umiałabyś z takim kimś jak ja iść do przodu na wariata i nie myśleć o tym

I wiem  że mam wrogów  pokój ich... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2014

I wiem, że mam wrogów, pokój ich duszom Już niczym mnie nie ruszą.

PART 2 :Nauczyłeś mnie wielu rzeczy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 stycznia 2014

PART 2 :Nauczyłeś mnie wielu rzeczy przez tylko pół roku tak samo ja Ciebie. Wiemy , że możemy sobie ufać. Tak samo wiemy że jedno drugiego nigdy nie zdradzi i zawsze bd pomagać i stanie w obronie. Dziś żałuję , że tak późno się poznaliśmy naprawdę. Czy nie mogliśmy zrobić tego wcześniej , tylko żarliśmy się o głupoty? Naprawdę z ręką na sercu dzisiaj mogę powiedzieć , że Cię uwielbiam i nie chcę Cię stracić !

PART 1 : Pierwsza klasa . nowa... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 stycznia 2014

PART 1 : Pierwsza klasa . nowa szkoła , nowe miasto , nowi znajomi , którzy nie podpadli mi do gustu zwłasza chłopaki. A jeden wyjątkowo , cały rok się żarliśmy , nienawidziłam Cię. Po wakacjach musiałam wrócić do szkoł a w głowie miałam jedną myśl :Kur*a znowu kolejny rok z tym idiotą" Dodatkowo okazało się , że od nowego roku mamy wszystkie lekcje razem a nie osobno połowę jak rok temu. Zdenerwowałam się strasznie. Na dodatek siedziałeś za mną . Lecz ku mojemu zdziwieniu nowy rok zaczęliśmy dosyć nornalnie. Na począku mało rozmawialiśmy a jak już to w przyjaznych stosunkach. Coraz więcej rozmawialiśmy , coraz bardziej się poznawaliśmy i coraz bardziej się lubieliśmy. Zaczęliśmy razem siedzieć na większości lekcjach , i z dnia na dzien coraz bardziej się dziwiliśmy jak wiele nas łączy i jak bardzo oboje się myliliśmy co do siebie. Ty nie okazałeś się "tępym mięśniakiem z ilorazem 0" Tylko naprawdę inteligentnym i cudownym facetem . Tak samo Ty zmieniłeś o mnie zdanie o 180 stopni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV