głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz powoduje że musisz zastanowi

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz powoduje że musisz zastanowić si
On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 marca 2014

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny...

Wciągasz do płuc bucha za buchem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 marca 2014

Wciągasz do płuc bucha za buchem, zapijasz to kolejnymi piwami. Uruchamia Ci się faza, śmiejesz się z byle czego, zasypiasz mimowolnie zaraz po powrocie do domu. Rano budzisz się na kacu z ostrymi zawrotami głowy i mdłościami, a tam w środku coś kuje. Przeliczyłaś się chcąc utopić uczucia w procentach. Potrafią pływać.

 Hej  kocham Cię. I w sumie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 marca 2014

"Hej, kocham Cię. I w sumie cholernie bałem się użyć tych słów, bo one są jak obietnica. Obietnica tego, że będę obok Ciebie, zawsze i wszędzie. Że choćby niebo waliło Ci się na głowę, ja podbiegnę i je przytrzymam. Że będę tylko Twój. Rozumiesz? A widzisz... Ja nigdy nie łamię obietnic."

 Strach przed związkiem ma podobną... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 marca 2014

"Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić".

 Ja to bym chciała przeżyć taką... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 marca 2014

"Ja to bym chciała przeżyć taką miłość, ale taką bezgraniczną, taką do końca. Żeby cały świat zniknął, żeby nic się nie liczyło, tylko ten jeden człowiek. Całe moje życie dotąd jest pełne właśnie zupełnie przeciwnych doświadczeń, że ludzie są wymienialni, że w gruncie rzeczy wszystko jedno z kim jesteśmy. Chciałabym ci coś takiego zrobić, żebyś nie mógł beze mnie żyć, żebyś nie mógł o mnie zapomnieć."

Na tym polegał problem z... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 marca 2014

Na tym polegał problem z przyzwyczajaniem się do ludzi – odchodzili i trzeba było za nimi tęsknić

Nie kocham cię wcale  tylko moja... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 marca 2014

Nie kocham cię wcale, tylko moja dusza jakaś taka smutna, kiedy przechodzisz obok obojętnie.

Tobie  przyjacielu  mówię dzisiaj:... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 marca 2014

Tobie, przyjacielu, mówię dzisiaj: salut! Proszę Cię o to, byś ochraniać mnie mógł, proszę o to, byś był, by nie brakło Ci sił, nie dam rady podziękować, choćbym wiecznie żył

Obserwowanie spokojnego motyla w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 marca 2014

Obserwowanie spokojnego motyla w śnie mówi o początku udanego związku, w którym obie strony emanują ciepłem i wzajemną miłością.

gdy ktoś kto mi jest światełkiem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

gdy ktoś kto mi jest światełkiem zgaśnie nagle w biały dzień. gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka mnie. czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić. czy się każdą chwilą bawić aż do końca wierząc, że los inny mi pisany jest.

nie napisze do niego  nie będę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

nie napisze do niego, nie będę dzwonić, myśleć gdzie jest i co robi, nigdy więcej nie spojrzę w jego stronę po prostu zapomnę.

Zmarnowane szanse bolą najbardziej. teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

Zmarnowane szanse bolą najbardziej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV