głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Tobie przyjacielu mówię dzisiaj: salut! Proszę Cię o to byś ochraniać mnie mógł proszę o to byś był by nie brakło Ci sił nie dam rady podziękować choćbym wieczn

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Tobie przyjacielu mówię dzisiaj: salut! Proszę Cię o to byś ochraniać mnie mógł proszę o to byś był by nie brakło Ci sił nie dam rady podziękować choćbym wiecz
Tobie  przyjacielu  mówię dzisiaj:... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 marca 2014

Tobie, przyjacielu, mówię dzisiaj: salut! Proszę Cię o to, byś ochraniać mnie mógł, proszę o to, byś był, by nie brakło Ci sił, nie dam rady podziękować, choćbym wiecznie żył

Obserwowanie spokojnego motyla w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 marca 2014

Obserwowanie spokojnego motyla w śnie mówi o początku udanego związku, w którym obie strony emanują ciepłem i wzajemną miłością.

gdy ktoś kto mi jest światełkiem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

gdy ktoś kto mi jest światełkiem zgaśnie nagle w biały dzień. gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka mnie. czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić. czy się każdą chwilą bawić aż do końca wierząc, że los inny mi pisany jest.

nie napisze do niego  nie będę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

nie napisze do niego, nie będę dzwonić, myśleć gdzie jest i co robi, nigdy więcej nie spojrzę w jego stronę po prostu zapomnę.

Zmarnowane szanse bolą najbardziej. teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

Zmarnowane szanse bolą najbardziej.

śmiejemy się z tych samych żartów... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

śmiejemy się z tych samych żartów . czy to już miłość ?

To dziwne kiedy mijają dni  tygodnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 marca 2014

To dziwne kiedy mijają dni, tygodnie, miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane, a potem przychodzi taki moment że oddał byś wszystko za jedną chwilę spędzoną z Tą osobą. Uświadamiasz sobie jak dużo was łączyło. I tęsknisz, tęsknisz bo wiesz że to już nigdy nie wróci, że tego nie da się naprawić.

jeśli myślisz o mnie tak jak ja o... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 marca 2014

jeśli myślisz o mnie tak jak ja o tobie, to masz niezłą obsesję.

 Gdy ktoś Ci mówi  co masz robić... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 marca 2014

"Gdy ktoś Ci mówi ,co masz robić ,specjalnie rób inaczej ,w końcu to Twoje życie".

I nawet nie musi być romantycznie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 marca 2014

I nawet nie musi być romantycznie, ważne, że z Tobą

PART 2 : A żeby było zabawniej to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 marca 2014

PART 2 : A żeby było zabawniej to jeszcze chcesz mi go teraz zabrać. Boże serio? Wiem lekcje jakie mi dał dały bardzo dużo sam wiesz . Zmienił mnie o 180 stopni. Ale musisz mi go zabrać skoro nie chcesz mi dać tzw chłopaka? To nic złego , chcę dać szczęście drugiej osobie i przy tym chciałabym żeby ta osoba mi dała. Wiesz dobrze , że zrobiła bym wtedy wszystko dla mojego wybranka. Była bym chyba najszczęśliwsza na świecie. Daj mi pojąć to wszysto. Mam dosyć czekania , jestem zmęczona drogą. Zmęczona czekaniem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Kocham Cię.

PART 1 : Cześć Boże to ja!... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 marca 2014

PART 1 : Cześć Boże to ja! Pamiętasz mnie? Tak to ja , wiem nie zawsze było łatwo ze mną. Często zapominałam o Tobie ale mimo wszystko zawsze wracałam wiesz? Byłam tylko młodym zagubionym człowiekiem. Dalej jestem TYLKO CZŁOWIEKIEM! I staram się być lojalna i dobra dla Ciebie. Wiem nie zawsze wychodzi a raczej częściej nie wychodzi - wszystko wiem. Dalej się uczę ale się staram. Ale wiesz mam już dosyć jednego. Czekania na miłość. Mam wrażenie czasami , że kpisz sobie ze mnie tak o dla rozrywki . A co tam Kasia naiwniaczka pobawię się . Wiem nie powinnam tak myśleć to złe bo jednak potrafisz udowodnić , że jesteś ze mną chociaż nie zawsze o tym pamiętam.Prosiłam Cię o miłość , o kogoś kto będzie dla mnie w 100% , będzie ze mną i będzie naprawdę mnie kochał i będzie mi przeznaczony. Dałeś mi kogoś takiego - najlepszego przyjaciela pod słońcem. Jestem Ci za to wdzieczna tak ale raczej wiesz , że miałam na myśli kogoś takiego jak chłopak , partner do życia , przyszły mąż?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV