głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young kocham spotykać cie przypadkiem. moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
kocham spotykać cie przypadkiem. moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce.
kocham spotykać cie przypadkiem.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

kocham spotykać cie przypadkiem. moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie moge o tobie zapomnieć.

Przestajemy słuchać pewnych... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Przestajemy słuchać pewnych piosenek, nie wzruszamy się na filmach, podczas których zawsze płakaliśmy. Nie rozumiemy już naszych ulubionych cytatów, nie doszukujemy się głębi w kiedyś ważnych słowach. Coś innego nas dotyka, coś innego porusza, nasza wrażliwość się zmienia, inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy, dorastamy, zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji, wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat.doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie, nie patrzmy w przeszłość, dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia, szanse, możliwości. Będzie dobrze, nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze.

 Im dłużej żyję   Tym częściej... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 kwietnia 2014

"Im dłużej żyję Tym częściej Odpowiadam nie wiem Na proste pytania."

 jeszcze będziemy  spotykać ludzi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 kwietnia 2014

"jeszcze będziemy spotykać ludzi dla których warto było nie zawisnąć na gałęzi jeszcze będziemy szukać sensu życia w kropelkach deszczu jeszcze będziemy przeklinać kobiety spotkane przypadkowo na stacyjkach donikąd jeszcze będziemy tracić zmysły na widok normalnych ludzi"

 Bo jest taka miłość   Że mówi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 kwietnia 2014

"Bo jest taka miłość, Że mówi się: było, A kocha się bardziej i więcej..."

cel doświadczenia: zapomnieć o nim... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 kwietnia 2014

cel doświadczenia: zapomnieć o nim . konieczne przedmioty: wódka, papierosy, chusteczki, czekolada, ciepły koc, dobry bit lub dobra komedia . obserwacje: jest źle, z każdym kieliszkiem przed oczami pojawia się jego twarz, z każdym buchem myślisz tylko o nim . wniosek: o nim nie da się zapomnieć . jest jak narkotyk . nie możesz bez niego żyć .

Proszę byś przed snem spojrzał w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 kwietnia 2014

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i może uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

Dzisiaj od długiego czasu poczułam... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 kwietnia 2014

Dzisiaj od długiego czasu poczułam znowu Twój zapach...

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 kwietnia 2014

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. Zbyt wiele czasu spędzam na opierdzielaniu się. Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać.

 Przecież to była przeszłość.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 kwietnia 2014

"Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość."

Eliza Czajkowska . Nie rozumiem . W... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 kwietnia 2014

Eliza Czajkowska . Nie rozumiem . W XXI wieku słowa ' Kocham Cię ' rzucane są na wiatr , większość tak naprawdę ich nie rozumie , mówią by mówić . Tylko czemu jeszcze wiek wcześniej , bo w XX ludzie umieli wypowiadać je z uczuciem ? Umieli kochać bezgranicznie , a gdy się coś psuło to to naprawiali . Nie przekreślali całej miłości i nie wyrzucali jej do kosza . Chłopak który miał styl nie od razu był pedałem . Dzieciaki popołudnia spędzały na podwórku , a nie przed komputerem , jak robi to teraz większość . Czternastolatki w sylwestra nie upijały się do nieprzytomności . Piętnastolatki czuły motyle , a nie kopanie dziecka . Niech mi ktoś wyjaśni .. Co się zmieniło w niecałe 100 lat ? /kinia10107

Jak przyjaźń to do śmierci i nigdy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 kwietnia 2014

Jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpierdol-- Nie oczekuje nic, to nie frajerskie układy Typu, pomogę ci wstać, byś ty mógł mnie zabić

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV