głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Kto ci powiedział że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział że cokolwiek jest na zawsze? I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś I nigdy się nie dowiem bo

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Kto ci powiedział że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział że cokolwiek jest na zawsze?
Kto ci powiedział  że wolno się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 listopada 2013

Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?

I nawet jeśli miałem rację to już... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 listopada 2013

I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Może też nie możesz zasnąć... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 listopada 2013

Może też nie możesz zasnąć, proszę cię, uśmiechnij się Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz Wszystkie myśli i uczucia, których nie masz gdzie pomieścić I nie możesz znieść ich, masz dosyć substytutów Może możesz iść ze mną za rękę i skończyć na bruku Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie I gdybym nie miał kilku cech o których wiem Pewnie podszedłbym do ciebie w ten smutny szary dzień Czułem, że czujesz to co ja, może się mylę Czułem tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę I w moim innym świecie jesteśmy blisko Ale tu bałem się, że mi pozwolisz spieprzyć wszystko

„Opłakuję coś  czego nigdy nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

„Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.”

 Zabijanie dla pokoju jest jak... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

"Zabijanie dla pokoju jest jak piep­rzenie się dla cnoty."

 Żałuję  że nie mogę podejść... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

"Żałuję, że nie mogę podejść do niego. Posłuchaj, powiedziałabym, nie tak wyobrażałam sobie nasze życie. Możliwe, że zbłądziliśm, ale wolę zbłądzić z tobą, niż z innymi dojść do celu."

 Niektórzy pojawiają się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

"Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach, a potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić..."

„Ty jesteś tak zwana mądra... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

„Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem, Krystyno. Biedne nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców. Jesteś mądra Krystyno. Jesteś piekielnie mądra, ty idiotko.”

Chcę uciec albo umrzeć albo się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

Chcę uciec albo umrzeć albo się rozjebać. Chcę być ślepy i niemy i nie mieć serca. Chcę się wczołgać do dziury i nigdy nie wyjść. Chcę zmieść swoje istnienie z powierzchni ziemi. Z powierzchni jebanej ziemi.

 Nie umiem  nienawidzę się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

"Nie umiem, nienawidzę się rozstawać. Z nikim i z niczym, co niechcący pokochałem."

 Jeśli chcesz mi co zarzucić... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

"Jeśli chcesz mi co zarzucić, zarzuć mi ręce na szyję."

Czasem mam chwilę  w których bardzo... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2013

Czasem mam chwilę, w których bardzo chciałbym coś wykrzyczeć Chciałbym tobie coś powiedzieć, a nie tylko milczeć Chciałbym zamiast monologu dialog przeprowadzić Potrzebuje twej pomocy, mógłbyś w końcu coś poradzić Mógłbyś się odezwać w końcu i pokazać, że tam jesteś Albo dać nam jakieś znaki, tak jak to zrobiłeś wcześniej Mógłbyś się objawić, pokazać się w postaci gołębia I dać ciepło temu światu, który ciągle się oziębia I od nowa zacząć ingerować, wybrać z pośród ludzi Tych co ogłoszą twe słowa, co w nas wszystkich coś ostudzi Bo na pozór wszystko fajnie, lecz świat donikąd nie zmierza Już nikt nie wie co na celu miała ostatnia wieczerza Po co objawienia w cudach, czy też przyjście twego syna Ludzie mówią wiele, lecz nie ma oparcia to dziś w czynach Dzieci zamiast wierzyć w ciebie wierzą w Alladyna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV