głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Jeżeli wszyscy wokół mnie tu są normalni i to oznacza że mam być taki jak oni może od razu mnie zakujcie w kajdanki bo ja to będę konsekwentnie pierdolił. Jeże

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Jeżeli wszyscy wokół mnie tu są normalni i to oznacza że mam być taki jak oni może od razu mnie zakujcie w kajdanki bo ja to będę konsekwentnie pierdolił. Jeżeli ws
 Jeżeli wszyscy wokół mnie tu są... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Jeżeli wszyscy wokół mnie tu są normalni i to oznacza, że mam być taki jak oni, może od razu mnie zakujcie w kajdanki, bo ja to będę konsekwentnie pierdolił. Jeżeli wszyscy żyją tak, jak musi każdy, a każdy inny jest tępiony jak wirus, możecie poduszkami mi obłożyć ściany i wymontować klamki i zamknąć wśród świrów."

 Pamiętasz jak pisałaś mi  że to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Pamiętasz jak pisałaś mi, że to nie wyjdzie? Nigdy nie porzuciłem marzeń, dziś jesteś przy mnie, bo nigdy nie zwątpiłem. Walczyłem za nas dwoje, byśmy mogli być razem. Pisałem Ci, że żyję tylko dla Ciebie. Dziś gładzę Twoje dłonie gładkie jak aksamit i chłonę Twój głos w każdym słowie, choć krzyczysz wciąż, gdy się wciąż docieramy."

 Mój ukochany uwierz mi   dla mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Mój ukochany uwierz mi - dla mnie możesz być i spłukany i zły. Nieważne, będę zawsze tam gdzie Ty, bo zobaczyłam twoje sny przez uchylone drzwi. I dziś możesz pewien być, że gdyby podzieliły nas setki mil i choćby cały świat Ci się rozpadł w pył, możesz zaufać mi, rozumiem Cię jak nikt."

 Choć nie mam złotej zbroi  jestem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Choć nie mam złotej zbroi, jestem Twoim rycerzem. Na jedno Twoje skinienie jestem gotowy od tak swe życie złożyć w ofierze, gdy jakiś drań zechce, aby w Twoje piękne oczy wkradł się strach."

 Próbujesz stąd uciec co jakiś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Próbujesz stąd uciec co jakiś czas, żeby poczuć, że cię komuś brakuje tu chociaż raz."

 Czasami myślę sobie  że tu nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Czasami myślę sobie, że tu nie pasuję, bo coś w powietrzu niszczy duszę takich jak ja."

 Żyjemy w świecie pozorów  w erze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Żyjemy w świecie pozorów, w erze kolorów, gdzie śmiecie się mają za bogów."

 Czasem chcemy żyć normalnie  nic... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2014

"Czasem chcemy żyć normalnie, nic więcej. Czasem ktoś lub coś nam wiąże ręce. Czasem niezależnie czegoś byś chciał, plany tracą znaczenie gdy pada strzał."

Kochałam jego słodkie  brązowe... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 stycznia 2014

Kochałam jego słodkie, brązowe oczy, choć przepełnione są jakąś wrednością. Uwielbiam jego doleczki, ukazujące się w jego słynnym uśmiechu. Jestem fanką jego wyrazu twarzu kiedy mnie widzi, jest wtedy szczęsliwi - szczęsliwy jak dziecko. No co tu dużo mówić.. całego cię kocham.

jest Twoim światełkiem. promykiem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 stycznia 2014

jest Twoim światełkiem. promykiem, który rozświetla Ci każdy szary dzień. tą znaczącą cząstką Ciebie, bez której nie potrafisz żyć. jest mężczyzną, który sprawia, że każda chwila wydaje się być tą najpiękniejszą. jest kimś dla kogo jesteś w stanie poświęcić swoje przekonania, i obietnice. jest kimś dzięki komu czujesz, że w końcu możesz być ważna. ale uważaj - bo jest również kimś, kto jednym posunięciem może zniszczyć Cię doszczętnie. sprawić, że całe Twoje serce rozpieprzy się na malusieńkie kawałeczki, których zbierać i sklejać w jedną całość nie jest łatwo, w ciemności, gdy ten rzekomy 'promyczek' zniknie, a w raz z Nim całe światło Twojego życia.

Odlećmy. Nie przejmujmy się niczym.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 stycznia 2014

Odlećmy. Nie przejmujmy się niczym. Tak po prostu. Olejmy wszystkie negatywne sprawy, wszystkie zmartwienia, niepowodzenia, dołujące wspomniania. Wszystko co może odpędzić nasz uśmiech z twarzy. Miejmy wyjebane na zło całego świata. Nie ma zmulającego wczoraj, jest szczęśliwe jutro. No, bo po co marnować czas na rozpaczanie za czymś czego się nie zmieni? Przecież zawsze może być gorzej, zawsze jest ktoś, kto ma gorzej.. Więc?

Będzie dobrze. Teraz będzie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 stycznia 2014

Będzie dobrze. Teraz będzie najtrudniej, a potem będzie już dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV