głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić się szybko lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu by przerodzić się w silny i trwały zwią

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić się szybko lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu by przerodzić się w silny i trwały związek.
Nie można naprawdę pokochać w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 czerwca 2014

Nie można naprawdę pokochać w ciągu dwóch dni. To uczucie może zapalić się szybko, lecz prawdziwa miłość potrzebuje czasu, by przerodzić się w silny i trwały związek.

Odwróć się  Od czasu do czasu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 czerwca 2014

Odwróć się Od czasu do czasu doskwiera mi samotność A Ciebie nigdy nie ma w pobliżu Odwróć się Od czasu do czasu jestem trochę zmęczona Słuchaniem dźwięku moich łez Odwróć się Od czasu do czasu jestem trochę zdenerwowana, Że wszystkie najlepsze lata już minęły Odwróć się Od czasu do czasu jestem trochę przerażona I wtedy widzę to spojrzenie w Twoich oczach

Mnie nie trzeba zabierać na... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 czerwca 2014

Mnie nie trzeba zabierać na romantyczne kolacje, nie trzeba też płacić za mnie w kinie. Mi trzeba dawać bluzę wieczorami, trzeba mnie mocno przytulać i nakładać mi kaptur kiedy pada. Nie trzeba mówić mi co chwile jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna. Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dać do zrozumienia, że jestem tą którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą, ale gdy się postarasz to pokochasz mnie taką jaką jestem..

Odwróć się  Od czasu do czasu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 czerwca 2014

Odwróć się Od czasu do czasu doskwiera mi samotność A Ciebie nigdy nie ma w pobliżu

Było miło. Jak sobie tak pomyślę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 czerwca 2014

Było miło. Jak sobie tak pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich, przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil - paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło.

Dobrze  że jesteś   bo wczoraj... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 czerwca 2014

Dobrze, że jesteś, bo wczoraj znowu bolało mnie serce, a ciągle nie mam pomysłu na życie. Musisz mi pomóc, bo od szesnastu dni pada deszcz i życie powoli zaczyna mi się rozmywać. Miałem iść do dentysty, ale przybłąkał mi się wiersz o tobie, no i nie mam go z kim zostawić w domu. Dobrze, że jesteś, bo w zeszłym tygodniu „U Fukiera” śmierć znowu pytała o mnie szatniarza. Dzwoniłem dzisiaj do ciebie, ale słuchawka ugryzła mnie w rękę i pewnie ta rana tak szybko się nie zagoi. Musisz mi pomóc, bo jestem zmęczony jak Bóg, który harował przez tydzień – i nie stworzył świata…

 Stoję na środku drogi z odchyloną... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 czerwca 2014

"Stoję na środku drogi z odchyloną w tył głową i gapię się w niebo. Tak łatwo można zapomnieć, jak cudowny jest świat."

 To takie smutne  wszystko takie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 czerwca 2014

"To takie smutne, wszystko takie smutne; przeżywamy nasze życie jak idioci, a potem umieramy."

 W mojej duszy rosła straszna... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2014

"W mojej duszy rosła straszna melancholia z pewnego powodu, który już nieskończenie mnie przerasta: mianowicie - ugodziło we mnie przekonanie o tym, że na świecie wszędzie jest wszystko jedno."

Oddychaj  jeszcze tylko kilka chwil... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2014

Oddychaj, jeszcze tylko kilka chwil, parę łez i zapomnisz, ktoś inny napełni Cię szczęściem.

 Uważaj na znajomości  które... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2014

"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze".

Jest kompletnym debilem  zwykłym... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2014

Jest kompletnym debilem, zwykłym zimnym skurwysynem, dupkiem, którego zdołałam pokochać. Jak mogłam? Tak, też zadaję sobie to pytanie. Ale te Jego niebieskie oczy, to spojrzenie pełne chamstwa i jednocześnie tak ciepłe i czyste. Ten Jego słodki uśmiech doprowadzający do szaleństwa, łobuzerskie zachowanie. Te usta... Wystarczyła jedna chwila, jeden pocałunek, by zrodziło się we mnie uczucie, które teraz żyje w mojej klatce piersiowej. Z każdym dniem próbuje się z niej wydostać, uderza coraz mocniej wywołując straszliwy ból. Wszystko na nic, to nadal istnieje we mnie, w środku, pomiędzy pustką. Chcę być wreszcie wolna, przestać czuć cokolwiek. Coraz ciężej jest tłumić w sobie te uczucia. One zagnieździły się głęboko, tam na dole, codziennie katują moje serce. Chcę je porzucić, zgubić, uciec od nich, wszystko jedno co.. byleby nie czuć już nic. Byleby przestać myśleć o Nim i o tym jak odszedł, a uczucie do Niego pozostało

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV