głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young ''Najgorsze jest tęsknić za kimś kogo widzisz codziennie.'' zdra­da pro­wadzi do załama­nia w dru­gim człowieku zaufa­nia. a kiedy te­go zab­raknie zaczy­na się

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
''Najgorsze jest tęsknić za kimś kogo widzisz codziennie.''
''Najgorsze jest tęsknić za kimś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

''Najgorsze jest tęsknić za kimś, kogo widzisz codziennie.''

zdra­da pro­wadzi do załama­nia w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

zdra­da pro­wadzi do załama­nia w dru­gim człowieku zaufa­nia. a kiedy te­go zab­raknie, zaczy­na się praw­dzi­wa wal­ka miłości z nienawiścią.

Przyjaciele nie oczekują od ciebie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Przyjaciele nie oczekują od ciebie, że będziesz idealny. Tak naprawdę, są niezmiernie zaskoczeni, gdy okazuje się, że taki jesteś.

Bo przyjaźń jest jak stara ulubiona... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Bo przyjaźń jest jak stara ulubiona rzecz. Ma wiele wad, ale nigdy nie chcesz jej wyrzucić.

No i po co ja znowu ryczę? Przecież... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

No i po co ja znowu ryczę? Przecież nie stała się żadna tragedia. Tylko, ty mnie już nie kochasz.

Nie potrafię z Ciebie zrezygnować... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Nie potrafię z Ciebie zrezygnować, przepraszam.

Tak długo ignorowałam fakt  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Tak długo ignorowałam fakt, że przecież moje życie wcale nie jest takim życiem jakim powinno być. Wmawiałam sobie, że wcale nie jest tak źle, bo znów potrafię wychodzić do ludzi, bo poznaję innych i nie płaczę tak wiele jak kiedyś. Ale w końcu przyszedł moment, który szybko pokazał mi jak wiele beznadziejności i banalności jest w tym wszystkim, co robię. Mój świat jednak nie ma żadnego sensu, a ja zupełnie nie wiem jak mu ten sens przywrócić. Utknęło we mnie coś dziwnego i właśnie to nie pozwala mi ruszyć do przodu z pełną prędkością. To chyba właśnie miłość, to ona trzyma mnie w miejscu i pokazuje jak boli kiedy nie jest odwzajemniona. A ja nie wiem, co dalej, jak wyrwać się z jej szponów, a inni tylko patrzą i kręcą głową z niedowierzania, ale żadne z nich mi nie pomoże, nie podpowie co zrobić, aby zacząć w pełni żyć.

Zaczęło mi brakować poczucia  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Zaczęło mi brakować poczucia, że jestem najlepsza. Zaczęło mi brakować poczucia, że potrafię. Zaczęło mi brakować poczucia, że jest jak chcę.

Coś z każdą sekundą coraz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Coś z każdą sekundą coraz bardziej rozrywa Cię od środka i chcesz krzyczeć, wytykać całemu światu, że dosłownie wszystko się sypie, ale milczysz, bo nic, zupełnie nic, żadne słowo, czy gest - nie obrazuje tego, co czujesz. Uczucia, które Cię wyniszcza.

Chciałaś pewności a ja wiem tylko... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Chciałaś pewności a ja wiem tylko jedno, że nic kurwa nic już dziś nie wiem na pewno.

kocham spotykać cie przypadkiem.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

kocham spotykać cie przypadkiem. moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie moge o tobie zapomnieć.

Przestajemy słuchać pewnych... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2014

Przestajemy słuchać pewnych piosenek, nie wzruszamy się na filmach, podczas których zawsze płakaliśmy. Nie rozumiemy już naszych ulubionych cytatów, nie doszukujemy się głębi w kiedyś ważnych słowach. Coś innego nas dotyka, coś innego porusza, nasza wrażliwość się zmienia, inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy, dorastamy, zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji, wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat.doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie, nie patrzmy w przeszłość, dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia, szanse, możliwości. Będzie dobrze, nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV