głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Siedem rzeczy których w Tobie nienawidzę .Jesteś próżny Twoje gry jesteś niepewny kochasz mnie lubisz ją sprawiasz że się śmieję sprawiasz że płaczę.Nie wiem kt

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Siedem rzeczy których w Tobie nienawidzę .Jesteś próżny Twoje gry jesteś niepewny kochasz mnie lubisz ją sprawiasz że się śmieję sprawiasz że płaczę.Nie wie
Siedem rzeczy  których w Tobie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 kwietnia 2014

Siedem rzeczy, których w Tobie nienawidzę .Jesteś próżny, Twoje gry, jesteś niepewny , kochasz mnie, lubisz ją , sprawiasz, że się śmieję, sprawiasz, że płaczę.Nie wiem, którą stronę kupić .Twoi kumple to idioci a kiedy zachowujesz się jak oni, po prostu wiedz, że to boli Chcę być z tym jednym, którego znam .I siódma rzecz, której najbardziej w Tobie nienawidzę...Sprawiasz, że Cię kocham.

' nie kocham go   lubię go całować... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 kwietnia 2014

' nie kocham go , lubię go całować ' / Uwierz w miłość

 Istnieją miejsca  w których... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 kwietnia 2014

"Istnieją miejsca, w których przeżyło się wszystko - i też trzeba się rozstać. W końcu ważne jest tylko to, co zawsze nosisz z sobą - pech polega na tym, że nie ma się z tym gdzie podziać."

a ja potrzebowałam tylko szczerej... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 kwietnia 2014

a ja potrzebowałam tylko szczerej miłości, czy to aż tak dużo ?

wszystko co było puścić z dymem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 31 marca 2014

wszystko co było puścić z dymem, pierdolić ten cały sentyment

i pokochaj mnie rozmazaną... teksty

fuck.it.im.young dodano: 31 marca 2014

i pokochaj mnie rozmazaną, potarganą i rozwrzeszczaną . wybaczaj mi mój zły humor, migrenę, złe samopoczucie . rób wszystko bym ci uwierzyła, że kochasz .

 Ale pewnego dnia chciałbym żyć... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 marca 2014

"Ale pewnego dnia chciałbym żyć, robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać robienia tego, co złe."

 Ale pewnego dnia chciałbym żyć... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 marca 2014

"Ale pewnego dnia chciałbym żyć, robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać robienia tego, co złe."

 Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 marca 2014

"Płakaliśmy. Płakaliśmy wszyscy; miałem wtedy dwadzieścia lat i płakałem także, choć nie za dobrze wiedziałem dlaczego. Brakowało mi czegoś, co pozwoliłoby mi zrozumieć jasno i czysto nasze łzy. Bo dziś wiem już, że często najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić - nieraz na zawsze."

 Wino piją ludzie szczęśliwi. A w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 marca 2014

"Wino piją ludzie szczęśliwi. A w każdym razie mniej nieszczęśliwi niż ci, którzy piją wódkę. Wino pije się po to, żeby rozjaśnić życie. Wpiąć kolorowe pióra we włosy. Rozkręcić karuzelę psychiczną (...) W każdym razie wino piją ci, którzy lubią żyć. Wódkę piją ci, którzy chcą stracić przytomność".

On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 marca 2014

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny...

Wciągasz do płuc bucha za buchem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 marca 2014

Wciągasz do płuc bucha za buchem, zapijasz to kolejnymi piwami. Uruchamia Ci się faza, śmiejesz się z byle czego, zasypiasz mimowolnie zaraz po powrocie do domu. Rano budzisz się na kacu z ostrymi zawrotami głowy i mdłościami, a tam w środku coś kuje. Przeliczyłaś się chcąc utopić uczucia w procentach. Potrafią pływać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV