głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Dobra zrzuta. Mamy 20 zł. Walimy wódkę na 5 albo każdy ma po tanim winie. To jak? Wszyscy chórem : TANIE WINO! Kocham ich. Myślą że sam tu zdechnę tracę wciąż n

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Dobra zrzuta. Mamy 20 zł. Walimy wódkę na 5 albo każdy ma po tanim winie. To jak? Wszyscy chórem : TANIE WINO! Kocham ich.
Dobra zrzuta. Mamy 20 zł. Walimy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 października 2015

Dobra zrzuta. Mamy 20 zł. Walimy wódkę na 5 albo każdy ma po tanim winie. To jak? Wszyscy chórem : TANIE WINO! Kocham ich.

Myślą  że sam tu zdechnę  tracę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2015

Myślą, że sam tu zdechnę, tracę wciąż na miłość nadzieję

Myślą  że jestem zły  chce tylko... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2015

Myślą, że jestem zły, chce tylko ćpania i chlańska I że miłość dla mnie to syf, jebana zdrada i kłamstwa

 Ale z przeszłością jest jak ze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 września 2015

"Ale z przeszłością jest jak ze starymi butami, które szkoda wyrzucić, bo wciąż pamięta się, że były wygodne." Katarzyna Rygiel "Gra w czerwone"

 Zależy mi na niej  cholera. A wiesz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 września 2015

"Zależy mi na niej, cholera. A wiesz co to znaczy, przyjacielu? To znaczy, że ja jestem od niej uzależniony. Ale nie tak jak Ty od fajek. Ja jestem uzależniony od jej uśmiechu, który sam przywołuje na jej wargi. Od rozmów z nią, które ciągną się godzinami a dzięki którym ona staje się weselsza. Od jej radości, która jest dla mnie ważna. Od bycia jej podporą, na której może się oprzeć, gdy opadnie z sił. Od bycia jej Aniołem Stróżem, który unosi ją w górę, kiedy upada na dno. Od patrzenia w jej oczy, roześmiane i pełne czegoś, czego nie jestem w stanie nazwać. Od jej obecności i ciepła, które mi daje. Dlatego nie chcę jej stracić. Bo mi na niej zależy, przyjacielu. Zależy jak cholera."

 Wstajesz i czujesz się jak gówno... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 września 2015

"Wstajesz i czujesz się jak gówno, patrzysz w lustro, wyglądasz jak gówno, kładziesz spać – nadal gówno. I tak every-kurwa-single-day. Jesień to okres, w którym perfekcyjnie władam językiem desperando – nadużywam partykuły nie z czasownikami, rozkoszuję się kropkami nienawiści, stawiam na zbyt mocną artykulację. Dajcie mi tu gieroja, który robi to lepiej ode mnie. Leżeć cały dzień w łóżku, jaka to oszczędność czasu. Brak akcji. Trzydziesty dzień z rzędu biomet niekorzystny, czarne chmury. To się zdarza w dzisiejszym świecie, serio. Są oni, jesteś ty. Chlastam się smutnymi piosenkami, dostrzegam zewsząd niemiłość, chowam pod kołdrę z prawdziwego pierza, dziś już nikt takich nie robi. Z chęcią podpowiem, jak na pięć sposobów spieprzyć ciasto, ale nie powiem ci, jak żyć. Bo otóż skończyła mi się ochota na egzystencjalną łobuzerkę. I mówię do swojej głowy, weź chodź, abdykujmy. Czekam aż wszystko minie, bo właśnie nadeszło kiedyś i nic się nie zgadza."

Wódka doskonale leczy samotność i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 września 2015

Wódka doskonale leczy samotność i złamane serca, ale konkretnej odpowiedzi nigdy nie udziela.

Już w szkole ciągle pytali czy ze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 września 2015

Już w szkole ciągle pytali czy ze mną wszystko w porządku jest. Gdyby tylko wiedzieli, znali prawdę.. A ja wierze, że to co robię ma sens. Bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować.

Robiłeś to wszystko  aby mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 września 2015

Robiłeś to wszystko, aby mnie chronić Dzięki Tobie czuję, że wszystko będzie dobrze, Choć wciąż mam tak wiele pytań

Skąd w Tobie tyle siły? W jaki... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 września 2015

Skąd w Tobie tyle siły? W jaki sposób tak długo skrywałeś to wszystko? Jak mogę uśmierzyć ból?Jak mogę ocalić upadłego anioła pośród ciemności ? Nigdy nie myślałem, że upadniesz tak nisko Upadły aniele zamknij swe oczy Dziś nie pozwolę ci upaść.

uratuj mnie! Nie potrafię samotnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 września 2015

uratuj mnie! Nie potrafię samotnie stawiać czoła mojemu życiu! / Queen

a pamiętasz te akcje kiedy jeszcze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 16 września 2015

a pamiętasz te akcje kiedy jeszcze za małolata dawało się w opisie na gadu ' brak listy ' i czekało aż on napiszę ? Nie wiem , zmieniliśmy się czy to już nawet wtedy było kurewsko śmieszne ? \ nacpanaaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV