głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Ale ta mała rośnie. Kiedyś sięgała mego serca dziś mam jej powyżej uszu. — Stanisław Jerzy Lec Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedzieć kiedy ją spotkasz

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Ale ta mała rośnie. Kiedyś sięgała mego serca dziś mam jej powyżej uszu. — Stanisław Jerzy Lec
 Ale ta mała rośnie. Kiedyś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 września 2015

"Ale ta mała rośnie. Kiedyś sięgała mego serca, dziś mam jej powyżej uszu." — Stanisław Jerzy Lec

 Wolna dusza to rzadkość  ale... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 września 2015

"Wolna dusza to rzadkość, ale będziesz wiedzieć, kiedy ją spotkasz - głównie dlatego, że poczujesz się dobrze, bardzo dobrze, kiedy będziesz blisko niej."

 Will Rogers mawiał: »Nigdy nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 lipca 2015

"Will Rogers mawiał: »Nigdy nie spotkałem człowieka, którego bym nie polubił.« A ja mówię, że wciąż czekam, żeby poznać takiego, którego bym polubił naprawdę."

 Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 lipca 2015

"Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i gapisz się w ścianę."

  Jestem przerażona.     A czego... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 lipca 2015

- Jestem przerażona. - A czego się boisz? - Boję się, że mogę skończyć sama. Boję się, że zawsze będę czyjąś przyjaciółką, siostrą, zaufaną, ale nigdy... wszystkim dla kogoś.

 Przestaniesz mnie wreszcie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 lipca 2015

-Przestaniesz mnie wreszcie denerwować?! -Ale Ty się tak pięknie denerwujesz :)

 Postanowiłem zostać w łóżku do... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 lipca 2015

"Postanowiłem zostać w łóżku do południa. Może do tego czasu szlag trafi połowę świata i życie będzie o połowę lżejsze." Charles Bukowski

 Zbyt często i zbyt długo czekałam... teksty

fuck.it.im.young dodano: 20 lipca 2015

"Zbyt często i zbyt długo czekałam już w moim życiu na ludzi lub zdarzenia, które się potem nigdy nie realizowały, albo realizowały się tak późno, że nie miało to już dla mnie żadnego znaczenia." Marlen Haushofer "Ściana"

 Właśnie wróciłem z miejsca... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 lipca 2015

"Właśnie wróciłem z miejsca, gdzie byłem duszą towarzystwa, a z ust mych płynęły nieustannie dowcipy, śmiali się wszyscy, byłem podziwiany - ale myślami byłem daleko, na krańcu świata. Wyszedłem i chciałem się zastrzelić."

 Kiedyś znajdziesz siłę  by... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 lipca 2015

"Kiedyś znajdziesz siłę, by pójść do przodu i zostawić za sobą to, co kiedyś było wszystkim, to nie boli tak bardzo. Trzeba znaleźć w sobie nową odwagę i nie płakać, nie odwracać się. Niczego nie wolno żałować."

 Któregoś dnia moja babcia... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 lipca 2015

"Któregoś dnia moja babcia powiedziała mi: - Starość to okres, w którym żyje się wspomnieniami. Dlatego gdy jesteś młody, żyj tak, by były one jak najpiękniejsze." — Fabio Volo

 Jedną z najodważniejszych decyzji... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 lipca 2015

"Jedną z najodważniejszych decyzji, jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani twoje serce i duszę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV