głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Wreszcie na koniec zwiąż się z osobą z którą lubisz spędzać czas. To proste. Związki stworzone tylko na przyciąganiu fizycznym i dobrym rżnięciu wypalają się s

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Wreszcie na koniec zwiąż się z osobą z którą lubisz spędzać czas. To proste. Związki stworzone tylko na przyciąganiu fizycznym i dobrym rżnięciu wypalają się strasznie s
 Wreszcie na koniec zwiąż się z... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 września 2014

"Wreszcie na koniec zwiąż się z osobą z którą lubisz spędzać czas. To proste. Związki stworzone tylko na przyciąganiu fizycznym i dobrym rżnięciu wypalają się strasznie szybko. I druga rzecz: ta osoba, z którą będziesz musi się bać tego, że może Cię stracić. My ludzie jesteśmy skonstruowani, że dbamy tylko o to co może nam uciec. Właśnie ucieka nam życie."

Kochaj tę dziewczynę  kretynie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 września 2014

Kochaj tę dziewczynę, kretynie, kochaj ją, bo być może ona nauczy cię kochać życie.

To że nie gadamy  nie znaczy że nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 września 2014

To że nie gadamy, nie znaczy że nie myślę o Tobie. Próbuje tylko zdystansować się, bo wiem, że nie mogę Cię mieć.

Uwielbiam jeździć pociągami. Nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 września 2014

Uwielbiam jeździć pociągami. Nie mam pojęcia kiedy to się zaczęło. Usiąść przodem do kierunku jazdy, przy oknie i .. jechać, po prostu jechać. Czasem włożyć słuchawki, włączyć muzykę i podziwiać widoki za oknem. W ciepłe dni otworzyć okno, poczuć wiatr na twarzy, wyciągnąć książkę i znaleźć się w zupełnie innym świecie. To takie oderwanie od życia codziennego, od którego się uzależniłam.

Nie trać czasu na to  by zatrzymać... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 września 2014

Nie trać czasu na to, by zatrzymać kogoś, kogo nie obchodzi to, że Cię straci.

Kocham użalać się nad sobą  żeby... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 września 2014

Kocham użalać się nad sobą, żeby na co dzień w formie być I jak twardziel się staram sprawnie emocje chować Bo się wkurwiam tym mocniej im bardziej coś kocham.

  Tak więc zostaliście bez pociechy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 września 2014

"-Tak więc zostaliście bez pociechy duchowej? -Jest wódka."

Właśnie teraz mam ochotę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 września 2014

Właśnie teraz mam ochotę rozpuścić włosy, być potargana, mieć czarny, mocny makijaż i czarną sukienkę. Chcę mieć promile we krwi i fajkę w dłoni. Chcę czuć wszędzie dym papierosów, a może i nie tylko. Chcę tańczyć całą noc i mieć gdzieś, co pomyślą sobie inni.

Jest jeszcze jedna rzecz  którą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 września 2014

Jest jeszcze jedna rzecz, którą człowiek powinien wiedzieć na temat łez& Nie sprawią, że pokocha Cie ktoś, kto Cie nie kocha..

3 klasa. Nowy rok szkolny. Już teraz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 września 2014

3 klasa. Nowy rok szkolny. Już teraz wiem , że będzie tragiczny. Już nie usiądę z Tobą w ławce tak swobodnie , nie przegadamy całej lekcji , nie będziemy słuchać muzyki na nudnych lekcjach , nie będziesz mnie rozśmieszał , nie będziesz mnie tulił , nie będę czuła Twojego zapachu , nie będę zabierała Ci czapki w zimę na weekendy , nie będziesz się do mnie uśmiechał , nie będziesz na mnie patrzył tym zawstydzonym wzrokiem , nie będziemy grać w statki , nie będziemy nawet patrzeć na siebie , nie powiesz mi jaka jestem mądra . NIC JUŻ NIE BĘDZIE! PIERDOLONY KONIEC! A wszystko to przez co ? Przez pieprzone niedomówienia , kłamstwa , intrygi i nas samych. Boli w chuj mocno.

Tak naprawdę sam czas nie wystarcza... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 sierpnia 2014

Tak naprawdę sam czas nie wystarcza aby zapomnieć. Dni mijają, a Ty wcale nie czujesz się lepiej, prawda? To nic dziwnego, bo mijający czas tak naprawdę sprawia, że masz coraz większe poczucie, że oddalasz się od swojego szczęścia, on sprawia, że Twoje wspomnienia blakną, a tak naprawdę tylko dzięki nim żyjesz. Sam czas nie sprawi, że zapomnisz. Potrzebujesz silniejszego czynnika. Potrzebujesz czegoś co skutecznie sprawi, że dawne życie chociaż minimalnie straci na znaczeniu. Tylko wiesz, nie szukaj tego na siłę. Musisz pozwolić aby wszystko toczyło się samo, wtedy ból naprawdę przechodzi i już nie wraca, a Ty nabierasz sił aby zacząć wszystko od nowa

idealne! teksty fuck.it.im.young dodał komentarz: idealne! do wpisu 29 sierpnia 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV