głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young i spadam w dół całą drogę w dół . jestem na mojej autostradzie do piekła . Wszystko kurwa robiłam byś nie cierpiał nawet do dziś...a ja? Ja dziś najbardziej cie

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
i spadam w dół całą drogę w dół . jestem na mojej autostradzie do piekła .
i spadam w dół całą drogę w... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 luty 2016

i spadam w dół, całą drogę w dół . jestem na mojej autostradzie do piekła .

Wszystko kurwa robiłam byś nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 luty 2016

Wszystko kurwa robiłam byś nie cierpiał, nawet do dziś...a ja? Ja dziś najbardziej cierpię przez Ciebie...

W sumie pierdolę… Rób co chcesz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 luty 2016

W sumie pierdolę… Rób co chcesz tylko bądź szczęśliwy, to jest najważniejsze.

 ... nie próbuj nawet nie mówić... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 luty 2016

"(...) nie próbuj nawet nie mówić jej, jak pięknie wygląda tego chłodnego wieczoru, gdy przyszła zmarznięta na spotkanie z tobą. Nie próbuj przegapić momentu gdy uśmiecha się do ciebie szeroko, nie tylko ustami ale przede wszystkim pięknymi, bystrymi oczami. Nie wahaj się przyznać, przed sobą i przed nią, że uwielbiasz patrzeć na jej smukłą szyję gdy kolejny raz przeczesuje swoje długie włosy. Że nie możesz oderwać oczu od jej ust, zastanawiając się nad tym jak dzisiaj smakują i jak zareaguje na ich przygryzienie. Nie zwlekaj z powiedzeniem jej, że ładnie dzisiaj pachnie i że gdy się z nią witasz, to przez zapach jej włosów masz ochotę zabrać ją na koniec świata. Że gdy widzisz ją zmęczoną po całym dniu, to masz ochotę zrobić jej herbaty z sokiem, założyć jej kapcie, przytulić i pozwolić zasnąć na twym ramieniu. Nie guzdraj się i nie mitręż gdy specjalnie dla ciebie ubierze najlepszą kieckę jaką miała w szafie. Nie zastanawiaj się, gdy zobaczysz ją seksownie tańczącą na parkiecie w ryt

Przyjdź do mnie wiosno i ulecz ze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 luty 2016

Przyjdź do mnie wiosno i ulecz ze wszystkich zim

Kiedy byłyśmy małe z... teksty

fuck.it.im.young dodano: 31 stycznia 2016

Kiedy byłyśmy małe, z rozdziawionymi ustami słuchałyśmy opowieści o zagrożonych księżniczkach. Księżniczkach, na które czyhali rozbójnicy, wstrętne macochy, czy też - najczęściej - smok. Z utęsknieniem wyczekiwałyśmy pojawienia się w tych historiach księcia, który wybawiłby je z każdej opresji. Księcia, który miał być dzielny, odważny i dobry. I chociaż od tamtej pory sporo podrosłyśmy i zamiast przekroczyć siedem rzek, to siedem rzek wina wypiłyśmy, to nadal w głowach zakodowane mamy, że prędzej czy później pojawi się ktoś, kto nas przed wszystkim ochroni. Ktoś, na kogo zawsze będziemy mogły liczyć, w którego barkach będziemy mogły się schować i za czyimi plecami będziemy mogły udawać, że nie istnieje cały ten wstrętny świat, ani wszelkie zło.

http: www.tekstowo.pl piosenka magic... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 stycznia 2016

http://www.tekstowo.pl/piosenka,magic_1,let_your_hair_down_1.html

Wypadałoby coś zmienić ale nic... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 stycznia 2016

Wypadałoby coś zmienić, ale nic się nie zmienia, nawet nie masz pojęcia ile my tu palimy albo ile zostawiamy łez, które pochłaniają nasze koce, albo dłonie, niekiedy czas, żyjemy za dychę i popijamy czerwone porto od czasu do czasu, a przecież ten czas płynie, waha się, ale najczęściej przemija, szybko, wolno i bywa stracony, wykorzystany a nawet cenny. Wypadałoby coś zmienić, ale nic się nie zmienia. - mam mętlik w głowie od niepowodzeń.

Zachowujesz się jak własna matka!:... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 stycznia 2016

Zachowujesz się jak własna matka!: Nie będę wpadać w depresję z powodu braku faceta - mam osiągnąć równowagę wewnętrzną oraz pewność siebie i czuć się osobą pełnowartościową i kompletną bez faceta, bo to najlepszy sposób żeby faceta znaleźć.

 Ludzie których kochałem w swoim... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 stycznia 2016

"Ludzie, których kochałem w swoim życiu, nigdy nie byli łatwi do kochania. Nie przywykłem do normalności. Za to przywykłem do katastrof."

Jeśli mnie oswoisz będziemy się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 stycznia 2016

Jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę

„Każdy samotnik choćby się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 stycznia 2016

„Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.” cyt. z książki - Jodi Picoult - "Bez mojej zgody"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV