głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Jaka jest twoja główna wada? Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera en

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Jaka jest twoja główna wada? Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię
  Jaka jest twoja główna wada?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

- Jaka jest twoja główna wada? - Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia, jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię

chciałbym z Tobą dzikie konie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

chciałbym z Tobą dzikie konie kraść, do Sopotu jechać na Lady Pank, daj mi dłoń namaluje Ci bajeczny świat, świat bez żadnych chorych kłamstw, na jednej fali z księżycem pośród gwiazd, my zanurzeni nikt nie złapie nas, pod gołym niebem spać i bez biletu żyć, choćby dziś od Juraty aż po świt

“  Skoro mam tyle wad  czemu mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

“- Skoro mam tyle wad, czemu mnie nie zostawisz?- Oboje mamy wady. Różnica polega na tym, że Ty zawsze mówisz o rozstaniu, a ja o byciu razem.”

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić.

Droga   Proszę Cię  dbaj o niego.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Droga, Proszę Cię, dbaj o niego. Przykrywaj go kołdrą, przez sen zawsze się odkrywa. Przesalaj zupy, takie lubi. Przytulaj, gdy źle mu samemu ze sobą. Szczególnie jesienią. Śmiej się z jego żartów, zwłaszcza z tych sprośnych. Słodzi dwie łyżeczki. Chociaż mówi, że jedną. Smyraj go po plecach, gdy nie może zasnąć. Pamiętaj, boi się ciemności i samotności. Czekaj na niego. Zawsze spóźnia się kilka minut. Pieść, całuj, gryź, dotykaj. Do woli. Nie ustępuj we wszystkim, lubi upór. Patrz z nim w gwiazdy. I w chmury. Tylko nigdy nie waż się mówić mu, że go kochasz. Uwierz, nie wiesz, co to znaczy. Znam każdy pieprzyk na jego duszy i wszystkie wgniecenia na sercu.

Jesteśmy szablonowi  bo boimy się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 lipca 2016

Jesteśmy szablonowi, bo boimy się wyjechać naszym zachowaniem poza margines – w tym zeszyciku wypełnionym zasadami, powinnościami, zakazami i nakazami. To jest takie smutne, że trzymamy się normalności, która nie odstaje od reszty, jest pewnym gruntem i wyklucza wszelkie ryzyko. I która nie daje nam nic nowego. Chyba przejmujemy się wszystkim za bardzo, co? Martwimy się o reakcje ludzi, których widzimy po raz pierwszy i być może po raz ostatni. A weź to pierdol, pierdol to, że śmiejesz się jak koń (jak ja), że masz inne zdanie niż wszyscy i że wypowiadasz je na głos. Pierdol schematy. Za 60 lat będziesz stary i brzydki, niepotrzebny nikomu – i będziesz żałował, że całe swoje życie poświęciłeś na normalność, która zamieniła Twoje szczęście w emocjonalne odleżyny.

 Kochała go jeszcze  bo miłość ta... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 lipca 2016

"Kochała go jeszcze, bo miłość ta szybko nie odchodzi, potrzebuje czasu, zanim się zbierze, pójdzie i ostatecznie zamknie za sobą drzwi."

Zawsze sądziłam  że stare dworce... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 lipca 2016

Zawsze sądziłam, że stare dworce kolejowe były nielicznymi magicznymi miejscami, jakie pozostały jeszcze na świecie. Unosiły się na nich wspomnienia dawnych pożegnań, rozstań, początków dalekich podróż, z których nie było powrotu. Jeśli kiedyś się zgubię, niech szukają mnie na dworcu, pomyślałam.

Tęsknie! Tak cholernie tęsknie!... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 lipca 2016

Tęsknie! Tak cholernie tęsknie! Nie.. nie tylko za Tobą! Tęsknie za tymi chwilami, tylko dla nas. Za twoim uśmiechem tęsknie, za twoim głosem, który mówił jak bardzo mnie kocha.. Tęsknie za tym tak bardzo, że cała otaczająca rzeczywistość jest gówno warta bez Ciebie!

To co złe  wszystko w tle za sobą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 lipca 2016

To co złe, wszystko w tle za sobą zostawiam byle tylko z wami być tam, reszty nie pozdrawiam!

 Kochaliśmy się pół żartem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 lipca 2016

"Kochaliśmy się pół żartem, pół serio. Ty mnie żartem, ja Cię serio."

Moja szyja jest płótnem  które... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 lipca 2016

Moja szyja jest płótnem, które czeka na Twoją sztukę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV