głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Jeśli kogoś kochasz to jeszcze nie znaczy że Bóg ma w swoich planach żebyście byli razem. Jodi Picoult Czy mogę przy panu mówić czasami “kurwa”? Bo przy nim ni

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Jeśli kogoś kochasz to jeszcze nie znaczy że Bóg ma w swoich planach żebyście byli razem. Jodi Picoult
 Jeśli kogoś kochasz  to jeszcze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2016

"Jeśli kogoś kochasz, to jeszcze nie znaczy, że Bóg ma w swoich planach, żebyście byli razem." ~ Jodi Picoult

 Czy mogę przy panu mówić czasami... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 maja 2016

"Czy mogę przy panu mówić czasami “kurwa”? Bo przy nim nie mogę, a nieraz przecież bez “kurwa” się nie da, prawda?" — J.L Wiśniewski “Grand”

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukuje się, że mam nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I choć jestem chłodny, dominujący, może nawet despotyczny (...) to tak naprawdę, w środku boję się, boję się że możesz zdarzyć się komuś innemu

Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją.

Bo chcę z tobą przebywać. Jeszcze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Bo chcę z tobą przebywać. Jeszcze parę dni. Za wszelką cenę. Pomimo, że mnie okłamujesz. W sumie, to okłamuj mnie dalej. Wciskaj mi najgorszy kit na świecie. Nie chcę nic oprócz twoich farmazonów. twoich bajek. Oprócz twojego udawania dorosłej. Szukania dziury w całym. Pragnę, byś mnie bez przerwy wkurwiała. - Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. (...) Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powod aby mnie pokochać.

  Czego ode mnie oczekujesz? Syna.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

- Czego ode mnie oczekujesz? Syna. Poranków. Córki. Wspólnych snów. Tych samych marzeń. Słów, które tylko do mnie pragnąłby mówić. Chciałam jego miłości. Nie można dać komuś niczego więcej, niż go po prostu kochać. Nie można chcieć więcej niż miłości, Chciałam wiec od niego wszystkiego. - Niczego - powiedziałam.

 Byli jak dwa magnesy  które nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

"Byli jak dwa magnesy, które nie mogą się zdecydować, czy się przyciągać czy odpychać."

Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

Wielcy mężczyźni są lepsi. Gdy cię obejmą i oprą podbródek na twojej głowie, czujesz się jak mała dziewczynka, chroniona przed wielkim i złym światem. Zupełnie jakby odtąd nic złego nie mogło się już wydarzyć. /p

 Ciężko jest podjąć odpowiednią... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 kwietnia 2016

"Ciężko jest podjąć odpowiednią decyzję,zwłaszcza kiedy wszyscy nam odradzają a ty przekonany swoich racji dążysz do celu a oni coraz bardziej Cię naciskają,sam powoli dostrzegasz delikatną słuszność ,ale nigdy się do tego nie przyznasz,chcesz zrobić im na przekór i czasami się opłaca ,jest super ale czasem żałujesz,że nie wziąłeś sobie do serca ich rad."

 Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 kwietnia 2016

"Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to, owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!" Sylvia Plath "Szklany klosz"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV