głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young “Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby które ją denerwują.” Kocham granice. Sierpień jest gran

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
“Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby które ją denerwują.”
“Kobieta zwykle kłóci się z... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 sierpnia 2016

“Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi, na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby, które ją denerwują.”

 Kocham granice. Sierpień jest... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 sierpnia 2016

"Kocham granice. Sierpień jest granicą między latem a jesienią; to najpiękniejszy miesiąc, jaki znam. Zmierzch jest granicą między dniem i nocą, a brzeg jest granicą pomiędzy morzem a lądem. Granica jest tęsknotą: kiedy oboje są zakochani, ale wciąż nie wypowiedzieli ani słowa. Granicą jest bycie w drodze." Tove Jansson

 Tak  jakby widział we mnie coś  co... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2016

"Tak, jakby widział we mnie coś, co umknęło pozostałym." — Christina Lauren

I postanowiłam  że odpuszczę. Za... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2016

I postanowiłam, że odpuszczę. Za dużo mnie to kosztuje nerwów. Kocham Cię ale odpuszczę. Może kiedyś zrozumiesz, że starałam się jak tylko mogłam.. Zrozumiesz, że to ty odpuściłeś pierwszy.

  Córko  wpadłaś w złe... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 sierpnia 2016

- Córko, wpadłaś w złe towarzystwo. - Nie mamo, ja je założyłam.

Nie mogę trzymać Cię w ramionach... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Nie mogę trzymać Cię w ramionach, więc trzymam Cię w myślach

Ja ze strachu zacznę uciekać... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Ja ze strachu zacznę uciekać, panikować i palić mosty, będę się ewakuować by się bezpiecznie schronić w swojej samotności, by nie pozwolić po raz kolejny otworzyć swojego serca przed kimś. Zakładając, że przez słabość znów będę cierpieć. Nie pozwól mi, zatrzymaj mnie, pokaż że warto.

Kobiety chcą w życiu określonych... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Kobiety chcą w życiu określonych rzeczy. Chcą zakładania rano męskich, białych koszul. Chcą rzucić wszystko, wyjechać nad morze i zbierać muszle idąc wzdłuż wybrzeża. Chcą pić Coronę na tle wbitych w ziemię starych pali i opartych o nie desek surfingowych. Uprawiać seks, po którym powiedzą, że byliście tak napaleni, że nawet nie doszliście do łóżka, zamiast grzecznie kochać się po pościeleniu łóżka i myciu zębów przez obowiązkowe pięć minut. Chcą żeby ktoś ją przerzucił przez ramię i zaniósł na najstraszniejszą atrakcję w lunaparku i krzyczał na niej razem z nią, a później kupił watę cukrową, której nie będziecie mieli siły zjeść. Chcą dostać sukienkę i pójść na kolację na miasto nie mając na sobie bielizny. Chcą stać z kimś na balkonie na szóstym piętrze, patrzeć na zapalone w wieżowcach światła i rozmawiać o przyszłości. Chcą wyjechać razem na festiwal i śpiewać podczas koncertów. Chcą kolekcjonować chwile, które nie wyblakną po latach, bo jedynym sensem życia jest jego przeżywanie.

  Jaka jest twoja główna wada?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

- Jaka jest twoja główna wada? - Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia, jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię

chciałbym z Tobą dzikie konie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

chciałbym z Tobą dzikie konie kraść, do Sopotu jechać na Lady Pank, daj mi dłoń namaluje Ci bajeczny świat, świat bez żadnych chorych kłamstw, na jednej fali z księżycem pośród gwiazd, my zanurzeni nikt nie złapie nas, pod gołym niebem spać i bez biletu żyć, choćby dziś od Juraty aż po świt

“  Skoro mam tyle wad  czemu mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

“- Skoro mam tyle wad, czemu mnie nie zostawisz?- Oboje mamy wady. Różnica polega na tym, że Ty zawsze mówisz o rozstaniu, a ja o byciu razem.”

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV