głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Tak jakby widział we mnie coś co umknęło pozostałym. — Christina Lauren I postanowiłam że odpuszczę. Za dużo mnie to kosztuje nerwów. Kocham Cię ale odpuszczę.

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Tak jakby widział we mnie coś co umknęło pozostałym. — Christina Lauren
 Tak jakby widział we mnie coś co... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2016

"Tak, jakby widział we mnie coś, co umknęło pozostałym." — Christina Lauren

I postanowiłam że odpuszczę. Za... teksty

fuck.it.im.young dodano: 8 sierpnia 2016

I postanowiłam, że odpuszczę. Za dużo mnie to kosztuje nerwów. Kocham Cię ale odpuszczę. Może kiedyś zrozumiesz, że starałam się jak tylko mogłam.. Zrozumiesz, że to ty odpuściłeś pierwszy.

 Córko wpadłaś w złe... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 sierpnia 2016

- Córko, wpadłaś w złe towarzystwo. - Nie mamo, ja je założyłam.

Nie mogę trzymać Cię w ramionach... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Nie mogę trzymać Cię w ramionach, więc trzymam Cię w myślach

Ja ze strachu zacznę uciekać... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Ja ze strachu zacznę uciekać, panikować i palić mosty, będę się ewakuować by się bezpiecznie schronić w swojej samotności, by nie pozwolić po raz kolejny otworzyć swojego serca przed kimś. Zakładając, że przez słabość znów będę cierpieć. Nie pozwól mi, zatrzymaj mnie, pokaż że warto.

Kobiety chcą w życiu określonych... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Kobiety chcą w życiu określonych rzeczy. Chcą zakładania rano męskich, białych koszul. Chcą rzucić wszystko, wyjechać nad morze i zbierać muszle idąc wzdłuż wybrzeża. Chcą pić Coronę na tle wbitych w ziemię starych pali i opartych o nie desek surfingowych. Uprawiać seks, po którym powiedzą, że byliście tak napaleni, że nawet nie doszliście do łóżka, zamiast grzecznie kochać się po pościeleniu łóżka i myciu zębów przez obowiązkowe pięć minut. Chcą żeby ktoś ją przerzucił przez ramię i zaniósł na najstraszniejszą atrakcję w lunaparku i krzyczał na niej razem z nią, a później kupił watę cukrową, której nie będziecie mieli siły zjeść. Chcą dostać sukienkę i pójść na kolację na miasto nie mając na sobie bielizny. Chcą stać z kimś na balkonie na szóstym piętrze, patrzeć na zapalone w wieżowcach światła i rozmawiać o przyszłości. Chcą wyjechać razem na festiwal i śpiewać podczas koncertów. Chcą kolekcjonować chwile, które nie wyblakną po latach, bo jedynym sensem życia jest jego przeżywanie.

 Jaka jest twoja główna wada?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

- Jaka jest twoja główna wada? - Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia, jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię

chciałbym z Tobą dzikie konie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

chciałbym z Tobą dzikie konie kraść, do Sopotu jechać na Lady Pank, daj mi dłoń namaluje Ci bajeczny świat, świat bez żadnych chorych kłamstw, na jednej fali z księżycem pośród gwiazd, my zanurzeni nikt nie złapie nas, pod gołym niebem spać i bez biletu żyć, choćby dziś od Juraty aż po świt

“ Skoro mam tyle wad czemu mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

“- Skoro mam tyle wad, czemu mnie nie zostawisz?- Oboje mamy wady. Różnica polega na tym, że Ty zawsze mówisz o rozstaniu, a ja o byciu razem.”

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić.

Droga  Proszę Cię dbaj o niego.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Droga, Proszę Cię, dbaj o niego. Przykrywaj go kołdrą, przez sen zawsze się odkrywa. Przesalaj zupy, takie lubi. Przytulaj, gdy źle mu samemu ze sobą. Szczególnie jesienią. Śmiej się z jego żartów, zwłaszcza z tych sprośnych. Słodzi dwie łyżeczki. Chociaż mówi, że jedną. Smyraj go po plecach, gdy nie może zasnąć. Pamiętaj, boi się ciemności i samotności. Czekaj na niego. Zawsze spóźnia się kilka minut. Pieść, całuj, gryź, dotykaj. Do woli. Nie ustępuj we wszystkim, lubi upór. Patrz z nim w gwiazdy. I w chmury. Tylko nigdy nie waż się mówić mu, że go kochasz. Uwierz, nie wiesz, co to znaczy. Znam każdy pieprzyk na jego duszy i wszystkie wgniecenia na sercu.

Jesteśmy szablonowi bo boimy się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 lipca 2016

Jesteśmy szablonowi, bo boimy się wyjechać naszym zachowaniem poza margines – w tym zeszyciku wypełnionym zasadami, powinnościami, zakazami i nakazami. To jest takie smutne, że trzymamy się normalności, która nie odstaje od reszty, jest pewnym gruntem i wyklucza wszelkie ryzyko. I która nie daje nam nic nowego. Chyba przejmujemy się wszystkim za bardzo, co? Martwimy się o reakcje ludzi, których widzimy po raz pierwszy i być może po raz ostatni. A weź to pierdol, pierdol to, że śmiejesz się jak koń (jak ja), że masz inne zdanie niż wszyscy i że wypowiadasz je na głos. Pierdol schematy. Za 60 lat będziesz stary i brzydki, niepotrzebny nikomu – i będziesz żałował, że całe swoje życie poświęciłeś na normalność, która zamieniła Twoje szczęście w emocjonalne odleżyny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV