głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Nie wiem jak wygląda ciepło nie umiem go sobie dać a boję się o nie prosić boję się dostać nawet bez proszenia bo boję się boję być chciana. Boję być kimś na k

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Nie wiem jak wygląda ciepło nie umiem go sobie dać a boję się o nie prosić boję się dostać nawet bez proszenia bo boję się boję być chciana. Boję być kimś na kim k
 Nie wiem jak wygląda ciepło  nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 czerwca 2017

"Nie wiem jak wygląda ciepło, nie umiem go sobie dać, a boję się o nie prosić, boję się dostać nawet bez proszenia, bo boję się, boję być chciana. Boję być kimś, na kim komuś zależy. Bo na mnie się nie zależy. Bo mnie się nie należy. Bo mnie się nie obiecuje, nie zapewnia, nie mówi nic, na wszelki wypadek, na wszelką katastrofę nie daje się nawet dobrego słowa. Bo ja nie ufam. Nie wierzę. Węszę spisek.

 I gdy spotkacie się przypadkiem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 czerwca 2017

"I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie.. rzucone cześć ot tak, po dłuższej chwili pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli"

  Gardzę nim.    Nieprawda. Kochasz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 czerwca 2017

- Gardzę nim. - Nieprawda. Kochasz go i to Cię wkurwia.

 Przypominam sobie spojrzenie  jakie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 3 czerwca 2017

"Przypominam sobie spojrzenie, jakie mi rzucił odchodząc. Wyrażało wszystko to, co przemyślał ostatniej nocy. Wolałabym, żeby był taki jak inni mężczyźni i potrafił wygadać, co go w środku dręczy. Wtedy można by mu odpowiedzieć i wyperswadować niejedno. Ale co zrobić z mężczyzną, który tylko patrzy?"

Nie jestem dziewczyną do której... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 czerwca 2017

Nie jestem dziewczyną do której można napisać raz na tydzień, żeby nie mieć wyrzutów sumienia, że się jest chujem i się zapomniało.

Zawsze byłam sama i pewnie zawsze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 czerwca 2017

Zawsze byłam sama i pewnie zawsze już będę, nawet jeżeli blisko jest jakiś mężczyzna. Dawno temu popełniłam ten sam błąd, który bez przerwy popełniają kobiety: myślą, że kiedy spotkają fajnego faceta, to od tej pory będą szczęśliwe, bo on się nimi zaopiekuje i zadba o wszystko. Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, że to najbardziej samobójcza rzecz, którą można zrobić. Beata Pawlikowska

 Za każdym razem  gdy prosił  bym... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 maja 2017

"Za każdym razem, gdy prosił, bym odeszła, mówiąc, że nie mamy szans, byłam jeszcze bardziej zdeterminowana, by przy nim wytrwać. Kiedy zaczęłam się nim interesować, myślałam tylko o tym, by uratować siebie. Teraz nie byłam wcale pewna, kto kogo chciał uratować i czy nie byliśmy skazani na porażkę, tak jak to przewidywał."

Najgorzej jest  kiedy między ludźmi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 maja 2017

Najgorzej jest, kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą, co z tym zrobić. — m.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają. `

Czasem myślę zbyt dużo   zbyt... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Czasem myślę zbyt dużo , zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy , które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem , że boję się szczęścia , które mam.Boje się tego , że znów coś pójdzie nie tak.Wiem , że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

Po prostu zabij ich uprzejmością. teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Po prostu zabij ich uprzejmością.

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów , którzy go nie posiadają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV