głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young To co inni zepsuli w moim sercu Ty naprawiłeś. Aleksandra Steć Ktoś zapytał mnie co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam że lubię książki

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
To co inni zepsuli w moim sercu Ty naprawiłeś. Aleksandra Steć
To co inni zepsuli w moim sercu  Ty... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 maja 2017

To, co inni zepsuli w moim sercu - Ty naprawiłeś. - Aleksandra Steć

Ktoś zapytał mnie co najbardziej... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 maja 2017

Ktoś zapytał mnie, co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam, że lubię książki i zieloną herbatę, bo nie śmiałam powiedzieć, że najbardziej lubię seks i kokainę, najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

 A więc myślę że boisz się być... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 maja 2017

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart..."

Możesz nie być jej pierwszym jej... teksty

fuck.it.im.young dodano: 17 maja 2017

Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, Ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da Ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje, i tęsknij kiedy jej nie ma.

'Chyba podjęłam decyzję którą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 11 maja 2017

'Chyba podjęłam decyzję, którą powinnam podjąć już rok temu. To koniec. Koniec pisania, oczekiwania na to, że napiszesz, zadzwonisz, zapytasz co u mnie, czy wszystko jest w porządku, czy chce się spotkać. Koniec planowania, myślenia, gdybania, analizowania. Jesteś szczęśliwy, ja też powinnam być. Zawsze zostaniesz tym jedynym, tym z którym byłam szczęśliwa i dzięki któremu mam wspaniałe wspomnienia. Nigdy o Tobie nie zapomnę i jeżeli kiedykolwiek będziesz czegoś potrzebował to Ci pomogę. Niezależnie od tego która będzie godzina, gdzie będę i z kim.' A.

 Daj rękę pójdziemy wstecz po... teksty

fuck.it.im.young dodano: 10 maja 2017

"Daj rękę, pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę cię raz jeszcze. " Halina Poświatowska

 Przy nikim nie czułam się tak... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 maja 2017

"Przy nikim nie czułam się tak bezpieczna jak przy nim i nikt inny dotychczas mnie tak pięknie nie kochał."

 W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 kwietnia 2017

"W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia."

 Skąd wiesz kiedy to już koniec?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 kwietnia 2017

- Skąd wiesz, kiedy to już koniec? - Może kiedy bardziej kochasz wspomnienia niż osobę która stoi przed Tobą.

 Od zawsze miałam poczucie że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 kwietnia 2017

"Od zawsze miałam poczucie, że jestem otoczona fosą, że jestem nieufna. Robię wrażenie osoby otwartej, mówię otwarcie na niektóre tematy, natomiast tak naprawdę wiele beczek soli trzeba ze mną zjeść, żebym uznała relację za przyjaźń." Katarzyna Nosowska

“ Co było piękniejszego niż... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 kwietnia 2017

“- Co było piękniejszego, niż jej oczy? - Dusza, której nie miała żadna inna.”

Żad­ne z nich nie przy­puszczało... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 kwietnia 2017

Żad­ne z nich nie przy­puszczało, że przy­pad­ko­we spot­ka­nie, roz­mo­wy do czwar­tej nad ra­nem, wspólny śmiech, jej łzy, roz­sta­nia i pow­ro­ty zap­ro­wadzą ich w tam, gdzie po­wiedzą so­bie 'tak'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV