głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fosiiaaa A coś Ty myślała że Ci pogratuluje zapytam jak było czy może do Was dołączę? Mam ochotę zwymiotować na Ciebie gdy tylko pojawiasz się w moim polu widzenia. A Ki

fosiiaaa

fosiiaaa.moblo.pl
A coś Ty myślała że Ci pogratuluje zapytam jak było czy może do Was dołączę? Mam ochotę zwymiotować na Ciebie gdy tylko pojawiasz się w moim polu widzenia.
A coś Ty myślała  że Ci... teksty

fosiiaaa dodano: 22 września 2011

A coś Ty myślała, że Ci pogratuluje, zapytam jak było czy może do Was dołączę? Mam ochotę zwymiotować na Ciebie, gdy tylko pojawiasz się w moim polu widzenia.

A Kiedy Zobaczę Go Z Inną  Nie... teksty

fosiiaaa dodano: 22 września 2011

A Kiedy Zobaczę Go Z Inną, Nie Będzie Mi szkoda, Bo Rodzice Nauczyli Mnie, Że Zużyte Zabawki Oddaje Się Bardziej Potrzebującym..

Wszystko miało być inaczej. Ona... teksty

fosiiaaa dodano: 17 września 2011

Wszystko miało być inaczej. Ona chciała być kochana. A teraz płacze...

Nie jestem tabliczką czekolady  nie... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

Nie jestem tabliczką czekolady, nie każdemu muszę smakować

  Mogę Cię o coś zapytać ?   No... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

- Mogę Cię o coś zapytać ? - No pytaj. - No więc tak .. eee.. mmm..., yyy.. - Masz zamiar wymieniać cały alfabet zanim zapytasz.. ?

 Mamo  co to właściwie jest... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

-Mamo, co to właściwie jest miłość.? - No to tak jakby Pan Chleb zakochał się w Pani Szynce. Pan Chleb wiedział, ze gdy będzie razem z Panią Szynką, nie przeżyją długo, mimo to stworzyli wspaniałą parę, Bo mocno się kochali .

Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie kaucję w więzieniu. Prawdziwy przyjaciel będzie siedział obok mówiąc: "Cholera..Mamy Przejebane"

 Spójrz w niebo. Spojrzałaś?  Tak.... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

-Spójrz w niebo. Spojrzałaś? -Tak. A po co? -Choć jesteśmy tak daleko od siebie, zawsze patrzymy w to samo niebo. To pomaga uporać się z tęsknotą.

dopóki Twoje serce nie przestanie... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

dopóki Twoje serce nie przestanie bić Ja bedę Cie kochała. lekcja polskiego, nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru. - jacy są ludzie? - zapytała pisząc coś na tablicy. - zazdrośni. - rzuciłam patrząc w jego stronę. - obrażalscy. - syknął chamsko się uśmiechając. - nieufni. - powiedziałam. - zdradliwi. - dopowiedział. - zapatrzeni w siebie. - wyszeptałam cicho. - uparci. - patrzył na mnie aroganckim wzrokiem. - kłamliwi. - rzuciłam. - mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy. - powiedział. - i kochają tych których nie powinni. - syknęłam spuszczając wzrok. - tęsknią udając że tak nie jest. - odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko zielonymi tęczówkami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?'

Nie każda dziewczyna to zimna suka i... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

Nie każda dziewczyna to zimna suka i nie każdy chłopak to bezuczuciowy palant, ale każda dziewczyna może stać się zimną suką przez któregoś bezuczuciowego palanta, a każdy chłopak bezuczuciowym palantem przez jakąś zimną sukę

Jeżeli interesują cię jedynie... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

Jeżeli interesują cię jedynie długie nogi i parę innych anatomicznych szczegółów, to spraw sobie manekina. Jemu przynajmniej serca nie złamiesz.

dobrze wiesz  że jeżeli na Ciebie... teksty

fosiiaaa dodano: 5 września 2011

dobrze wiesz, że jeżeli na Ciebie spojrze, to wrócą wszystkie wspomnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV