głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fosiiaaa

Wszystkie te osoby używają słów „Kocham Cię” jak brudnej szmaty którą próbują wyczyścić swoje zachowanie. Tak jakby ich uczucia były wystarczającym usprawiedliwieniem. Jakby dawały im to prawo do traktowania innych źle. Jakby to że kochają cofało każde gówno które komuś robią.  Zdradzę ci sekret – miłość nie jest tym co czujesz miłość jest tym co robisz.

czillalt_love dodano: wczoraj o 14:16

Wszystkie te osoby używają słów „Kocham Cię” jak brudnej szmaty, którą próbują wyczyścić swoje zachowanie. Tak jakby ich uczucia były wystarczającym usprawiedliwieniem. Jakby dawały im to prawo do traktowania innych źle. Jakby to, że kochają cofało każde gówno, które komuś robią. Zdradzę ci sekret – miłość nie jest tym co czujesz, miłość jest tym, co robisz.

Wszystko Ci wolno ale nie wszystko warto.

czillalt_love dodano: wczoraj o 13:11

Wszystko Ci wolno, ale nie wszystko warto.

Naucz się przegrywać i wracaj do gry silniejszy. — Regina Brett

czillalt_love dodano: wczoraj o 13:11

Naucz się przegrywać i wracaj do gry silniejszy. — Regina Brett

I chyba najpiękniejszym momentem w naszym życiu jest zdanie sobie sprawy że możemy dużo więcej niż przypuszczamy.  podsłuchane

patrycja_550 dodano: przedwczoraj o 17:33

I chyba najpiękniejszym momentem w naszym życiu jest zdanie sobie sprawy, że możemy dużo więcej, niż przypuszczamy. / podsłuchane

Wiem kiedy ją bijesz mówisz że wszystko w porządku Wiem kiedy go zdradzasz mówisz że wszystko w porządku Mam tego dosyć! Znikam stąd nie potrzebuję w tym wszystkim trwać. Mam tego dosyć obiecałeś mi już nie ufam... Nie chcę! To naprawdę już koniec więc po co jesteś tu? Człowiek nie może zapomnieć jeśli zniszczysz go... wiem jak jest różowo kiedy wiesz że ona płacze Wiem jak słodko pachnie jego strach kiedy cię nie ma mam tego dosyć! Proszę cię...Daj mi odejść nie wciągaj w to mam tego dosyć! Obiecałeś mi już nie ufam... Nie chcę!

valkiria1q2 dodano: 3 dni temu

Wiem, kiedy ją bijesz mówisz, że wszystko w porządku Wiem, kiedy go zdradzasz mówisz, że wszystko w porządku Mam tego dosyć! Znikam stąd nie potrzebuję w tym wszystkim trwać. Mam tego dosyć obiecałeś mi już nie ufam... Nie chcę! To naprawdę już koniec więc po co jesteś tu? Człowiek nie może zapomnieć jeśli zniszczysz go... wiem jak jest różowo, kiedy wiesz, że ona płacze Wiem jak słodko pachnie jego strach, kiedy cię nie ma mam tego dosyć! Proszę cię...Daj mi odejść,nie wciągaj w to mam tego dosyć! Obiecałeś mi już nie ufam... Nie chcę!

Ten pierwszy raz gdy kochaliśmy się Był jak sen...Pamiętam jak szeptałam sobie że to się śni...Nie będę mówić nikomu o niczym to dla mnie święte...  Chcę wierzyć w to że na moment zło zostało przeklęte... I oszukuję siebie co dnia Że to co jest będzie żyć wiecznie! Wiem że nie jest tak. I okłamuję siebie co dnia Że kochać to żyć niebezpiecznie! Nie kocham przecież pierwszy raz to już było...A jednak nie pamiętam nic...To się śni...Umieram po to by rodzić się znowu Nie wiedzieć jak było jak cierpiałam dlaczego więc kiedy widzę Cię Wiem ze Cię znałam spotkałam kochałam...I oszukuję siebie co dnia Że to co jest będzie żyć wiecznie! Wiem że nie jest tak. I okłamuję siebie co dnia Że kochać to żyć niebezpiecznie! Wiem że nie jest tak....!!!

valkiria1q2 dodano: 3 dni temu

Ten pierwszy raz gdy kochaliśmy się Był jak sen...Pamiętam jak szeptałam sobie że to się śni...Nie będę mówić nikomu o niczym to dla mnie święte... Chcę wierzyć w to, że na moment zło zostało przeklęte... I oszukuję siebie co dnia Że to co jest będzie żyć wiecznie! Wiem, że nie jest tak. I okłamuję siebie co dnia, Że kochać to żyć niebezpiecznie! Nie kocham przecież pierwszy raz to już było...A jednak nie pamiętam nic...To się śni...Umieram po to, by rodzić się znowu Nie wiedzieć jak było jak cierpiałam dlaczego więc, kiedy widzę Cię Wiem, ze Cię znałam, spotkałam kochałam...I oszukuję siebie co dnia Że to co jest będzie żyć wiecznie! Wiem, że nie jest tak. I okłamuję siebie co dnia,Że kochać to żyć niebezpiecznie! Wiem, że nie jest tak....!!!

Nie lubię czekać tęsknić też To z miłości przecież wiesz Nie lubię o nic prosić się Jestem dumna przecież wiesz Nie lubię tez niczyją być To takie smutne przecież wiesz Jeszcze nie Twoja nie Jego już Zawieszona czekam tu Wstaję rano chłodny świt Ta bezsenność męczy mnie  Ciągle nie wiem dokąd iść Przerażona dręczę się I mój płacz Powiedz czy to ładnie tak Kiedy w kącie płacze ktoś Kogo niby kochać masz? Robię coś cokolwiek by Jakoś w sobie zabić myśl  Że ciągle jeszcze nie ma Nas Jestem ja i jesteś TY Są noce kiedy nie chce się żyć Są...i nie mogę nic nie zrobię nic Są czarne chwile nie każda mija Są... gdy jestem niczyja...Wieczorem pora upić się Tak najłatwiej przełknąć łzy A potem gadka z byle kim Do znudzenia aż mnie mdli Wracam sama chociaż ktoś Za rękę trzyma mnie Może nawet kochać chce Ja udaję że już śpię Są noce kiedy nie chce się żyć Są... i nie mogę nic nie zrobię nic Są czarne chwile nie każda mija Są... gdy jestem niczyja!

valkiria1q2 dodano: 3 dni temu

Nie lubię czekać, tęsknić też To z miłości, przecież wiesz Nie lubię o nic prosić się Jestem dumna, przecież wiesz Nie lubię tez niczyją być To takie smutne, przecież wiesz Jeszcze nie Twoja, nie Jego już Zawieszona czekam tu Wstaję rano, chłodny świt Ta bezsenność męczy mnie Ciągle nie wiem dokąd iść Przerażona dręczę się I mój płacz, Powiedz czy to ładnie tak Kiedy w kącie płacze ktoś Kogo niby kochać masz? Robię coś, cokolwiek, by Jakoś w sobie zabić myśl, Że ciągle jeszcze nie ma Nas Jestem ja i jesteś TY Są noce kiedy nie chce się żyć Są...i nie mogę nic, nie zrobię nic Są czarne chwile, nie każda mija Są... gdy jestem niczyja...Wieczorem pora upić się Tak najłatwiej przełknąć łzy A potem gadka z byle kim Do znudzenia aż mnie mdli Wracam sama chociaż ktoś Za rękę trzyma mnie Może nawet kochać chce Ja udaję że już śpię Są noce kiedy nie chce się żyć Są... i nie mogę nic, nie zrobię nic Są czarne chwile, nie każda mija Są... gdy jestem niczyja!

Jesteś dla mnie kompletnym zerem I śmieję się z Ciebie cały czas I będę się śmiać! Tak!!!Ja tak ja chcę byś wiedział że Kiedy byłam blisko Ciebie Nie skręcałam nigdy w bok Ja tak ja stoję zawsze tam Gdzie jasno widać kto i z kim  Kto pluje komu w twarz!Ty tak Ty patrzyłeś w oczy mi A potem w plecy nóż A potem nie było Cię już Tak już masz taki jesteś Tak ma ten typ Tak ma ten podły typ!Jesteś zerem dobrze wiesz!Jesteś zerem czy ty naprawdę Jeszcze o tym nie...wiesz że któregoś dnia twój los Wbije w plecy twe takie same zło Tak już jest tak już jest Tak w życiu jest No i co? No i pstro! Chujów sto... Jesteś zerem dobrze wiesz!I raczej zostanie tobie tak Dlatego sorry ale teraz bardzo Proszę cię.Wypierdalaj stąd!

valkiria1q2 dodano: 3 dni temu

Jesteś dla mnie kompletnym zerem I śmieję się z Ciebie cały czas I będę się śmiać! Tak!!!Ja, tak, ja chcę byś wiedział, że Kiedy byłam blisko Ciebie Nie skręcałam nigdy w bok Ja, tak, ja stoję zawsze tam Gdzie jasno widać kto i z kim, Kto pluje komu w twarz!Ty, tak, Ty patrzyłeś w oczy mi A potem w plecy nóż,A potem nie było Cię już Tak już masz, taki jesteś Tak ma ten typ Tak ma ten podły typ!Jesteś zerem, dobrze wiesz!Jesteś zerem, czy ty naprawdę Jeszcze o tym nie...wiesz, że któregoś dnia twój los Wbije w plecy twe takie same zło Tak już jest, tak już jest Tak w życiu jest No i co? No i pstro! Chujów sto... Jesteś zerem, dobrze wiesz!I raczej zostanie tobie tak Dlatego sorry, ale teraz bardzo Proszę cię.Wypierdalaj stąd!

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma to robisz miejsce dla kogoś kto to zrobi.

fcuk dodano: 3 dni temu

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego, niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców, kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz, bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma, to robisz miejsce dla kogoś, kto to zrobi.

To że zasługujesz na więcej nie znaczy że dostaniesz więcej. Dobrych ludzi nie spotykają dobre rzeczy. Dobre rzeczy spotykają ludzi którzy po nie sięgają. Nie dostajemy tyle na ile zasługujemy tylko tyle ile jesteśmy w stanie wynegocjować.

fcuk dodano: 3 dni temu

To, że zasługujesz na więcej, nie znaczy, że dostaniesz więcej. Dobrych ludzi nie spotykają dobre rzeczy. Dobre rzeczy spotykają ludzi, którzy po nie sięgają. Nie dostajemy tyle na ile zasługujemy, tylko tyle ile jesteśmy w stanie wynegocjować.

cz2 Nigdy nie widziałeś jak Twoi rodzice okazują sobie uczucia nigdy nikt Ci ich nie okazywał nie wiesz co się czuje kiedy ktoś się o Ciebie martwi kiedy komuś na Tobie zależy. Jesteś prawie dorosły poznajesz osobę z którą Twoje relacje są coraz bliższe. Pierwsze spojrzenia pocałunek...jednak Ty nic nie czujesz nie czujesz się wyjątkowo czujesz się zwyczajnie. Ciągle Ci czegoś brakuje jednak zależy Ci na tej osobie. Bywa tak że jesteś dla niej oschły traktujesz ją jak nikogo dla Ciebie wyjątkowego. A jednak nadal Ci zależy. I przychodzi ten moment kiedy mówi Tobie że Cię kocha co wtedy? Nie wiesz co odpowiedzieć. Czujesz zupełną pustkę. Być może dlatego że sam nie wiesz co to miłość i jak ona wygląda...

valkiria1q2 dodano: 3 dni temu

cz2 Nigdy nie widziałeś jak Twoi rodzice okazują sobie uczucia,nigdy nikt Ci ich nie okazywał,nie wiesz co się czuje,kiedy ktoś się o Ciebie martwi,kiedy komuś na Tobie zależy. Jesteś prawie dorosły,poznajesz osobę, z którą Twoje relacje są coraz bliższe. Pierwsze spojrzenia pocałunek...jednak Ty nic nie czujesz,nie czujesz się wyjątkowo,czujesz się zwyczajnie. Ciągle Ci czegoś brakuje,jednak zależy Ci na tej osobie. Bywa tak,że jesteś dla niej oschły, traktujesz ją jak nikogo dla Ciebie wyjątkowego. A jednak,nadal Ci zależy. I przychodzi ten moment,kiedy mówi Tobie,że Cię kocha,co wtedy? Nie wiesz co odpowiedzieć. Czujesz zupełną pustkę. Być może dlatego,że sam nie wiesz co to miłość i jak ona wygląda...

cz1 Znasz takie uczucie kiedy osoba na której jednak Ci zależy wyznaje Tobie miłość a Ty nie masz pojęcia co odpowiedzieć bo sam nie wiesz co czujesz? Bo sam nie wiesz co to miłość? Wychowujesz się w domu gdzie nikt nie okazuje Ci miłości ciepła czegoś czego małe dziecko takie jak Ty potrzebuje. Masz doskonałe dzieciństwo niczego Ci nie brakuje dostajesz wszystko czego chcesz:zabawki słodycze...ale nigdy nie usłyszałeś zwykłego Kocham Cię od osób Ci najbliższych. Masz kilkanaście lat chodzisz do kina parku. Widujesz szczęśliwe rodziny spędzające wspólnie czas...zazdrościsz. Zazdrościsz tego że są razem a Ty tak nie masz. Jeden z Twoich rodziców ciężko pracuje na utrzymanie rodziny.

valkiria1q2 dodano: 3 dni temu

cz1 Znasz takie uczucie,kiedy osoba,na której jednak Ci zależy wyznaje Tobie miłość,a Ty nie masz pojęcia co odpowiedzieć,bo sam nie wiesz co czujesz? Bo sam nie wiesz co to miłość? Wychowujesz się w domu,gdzie nikt nie okazuje Ci miłości,ciepła,czegoś ,czego małe dziecko takie jak Ty potrzebuje. Masz doskonałe dzieciństwo,niczego Ci nie brakuje,dostajesz wszystko,czego chcesz:zabawki,słodycze...ale nigdy nie usłyszałeś zwykłego Kocham Cię od osób Ci najbliższych. Masz kilkanaście lat,chodzisz do kina, parku. Widujesz szczęśliwe rodziny spędzające wspólnie czas...zazdrościsz. Zazdrościsz tego,że są razem,a Ty tak nie masz. Jeden z Twoich rodziców ciężko pracuje na utrzymanie rodziny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV