głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fightingdreamer A wariaci moja Mała nie są nic warci jak widać... Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka w końcu przestajesz pukać do drzwi. Jak łatwo jest nawciskać komuś bajek

fightingdreamer

fightingdreamer.moblo.pl
A wariaci moja Mała nie są nic warci jak widać...
A wariaci moja Mała nie są nic... teksty

fightingdreamer dodano: 8 marca 2018

A wariaci moja Mała nie są nic warci jak widać...

 Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do... teksty

fightingdreamer dodano: 8 marca 2018

"Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka, w końcu przestajesz pukać do drzwi."

Jak łatwo jest nawciskać komuś... teksty

fightingdreamer dodano: 8 marca 2018

Jak łatwo jest nawciskać komuś bajek o tym że jaki to nie jest wspaniały, kochany i jak bardzo się go uwielbia by przy pierwszej okazji zupełnie o nim zapomnieć i wymienić go sobie od ręki na kogoś innego pokazując przy tym jak bardzo jest jednak beznadziejny...

Straciłaś dla mnie tyle czasu  że... teksty

fightingdreamer dodano: 8 marca 2018

Straciłaś dla mnie tyle czasu, że poczułem się ważny... Wziął poważnie słowa bez znaczenia i stał się bardzo nieszczęśliwy.. A ona pozostanie marzeniem które jednak nigdy się nie spełni... I kolejny raz dostał po głowie i znowu zabolało.

 Tylko wariaci są coś warci !... teksty

fightingdreamer dodano: 3 marca 2018

"Tylko wariaci są coś warci"! Ciekawe tylko ile...

Tylko ciekawe czy odezwie się... teksty

fightingdreamer dodano: 3 marca 2018

Tylko ciekawe czy odezwie się jeszcze do mnie i będzie chciała rozmawiać...

 Porażka nie oznacza  że... teksty

fightingdreamer dodano: 2 marca 2018

"Porażka nie oznacza, że przegrałem, tylko że jeszcze nie osiągnąłem sukcesu. Porażka nie oznacza, że nic nie zyskałem, tylko że się czegoś nauczyłem. Porażka nie oznacza, że jestem głupcem, tylko że mam dość wiary, aby próbować. Porażka nie oznacza, że mam się wstydzić, tylko że ośmieliłem się próbować. Porażka nie oznacza, że mam rezygnować, tylko że muszę postępować w inny sposób. Porażka nie oznacza, że jestem gorszy, tylko że nie jestem doskonały. Porażka nie oznacza, że straciłem czas, tylko że mogę zacząć od nowa. Porażka nie oznacza, że powinienem się poddać, tylko że muszę bardziej się starać. Porażka nie oznacza, że nigdy mi się nie uda, tylko że muszę mieć więcej cierpliwości."

Możecie  złamać  mi nogi bym nie... teksty

fightingdreamer dodano: 2 marca 2018

Możecie "złamać" mi nogi bym nie mógł chodzić wtedy będę się czołgał. "Złamiecie" ręce? Nie widzę problemu, będę się kulał w tym samym kierunku. Zacisnę zęby i dam radę. Taki już jestem. A gdy moje ręce i nogi będą już w pełni sprawne to wstanę i wyślę wam piękny uśmiech. Bo mnie możecie złamać ale mojej wiary nie zachwiejecie bo nie wolno zabierać nikomu marzeń i rzucać kłód pod nogi tylko dlatego że wam się nic nie udaje.

Wiem  że jest dużo osób... teksty

fightingdreamer dodano: 2 marca 2018

Wiem, że jest dużo osób cieszących się obecną sytuacją. Bo przecież czekali na to od dawna, czekali aż się potknę i upadnę. Cały czas żyłem z tym że nikt mnie nie wspiera, czułem zazdrość innych osób i radość gdy tylko pojawiały się problemy. Zapomnieli o jednej chyba najważniejszej rzeczy, że nawet jak jesteś na kolanach i nikt nie ma zamiaru podać Ci dłoni a w dodatku starają się jeszcze dobić żebyś tylko nie wstał to popełniają największy błąd. Bo przecież masz jeszcze własne ręce żeby się podeprzeć i podnieść i to właśnie one nie pozwalają Ci upaść. Czasami takie wstawanie zajmuję trochę czasu ale pokażesz wtedy im wszystkim że ich misterny plan poszedł się jebać i nie ważne co zrobią i tak Cię nie złamią. Mogą mnie kopać gdy leże i dobijać, a ja i tak wstanę z uśmiechem i do tego silniejszy niż wcześniej.

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon... teksty

fightingdreamer dodano: 28 luty 2018

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno lubi rzucić nim o ścianę. Lepiej myśleć, że nie piszesz z powodu zepsutego telefonu, niż że o mnie zapominasz...

Hej piękna gdy jesteś smutna i... teksty

fightingdreamer dodano: 28 luty 2018

Hej piękna gdy jesteś smutna i przygnębiona przyjdź i wpadnij w me ramiona. Pamiętasz jeszcze tego wariata który malował uśmiech na Twej twarzy? Wrócił, chodź i spojrz mu w oczy.

Ciekawe jak Ci jest beze mnie... teksty

fightingdreamer dodano: 27 luty 2018

Ciekawe jak Ci jest beze mnie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV