głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu niczym z pieprzonego ekranu. Wystarczy mi jedynie obecność te silne ramiona w których streszcza się wszystko inne. Świ

feest

feest.moblo.pl
Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu niczym z pieprzonego ekranu. Wystarczy mi jedynie obecność te silne ramiona w których streszcza się wszystko inne. Świadom
Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

feest dodano: 15 września 2013

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu. Wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. Świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

wyobraź sobie taką scenę :... teksty

feest dodano: 15 września 2013

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną.Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce.A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim.Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

Co w pracy trenera sprawia mi... teksty

feest dodano: 15 września 2013

Co w pracy trenera sprawia mi największą trudność? Selekcja. Bo to znaczy, że musisz pójść do kogoś, kto całe życie postawił, żeby zagrać na olimpiadzie i powiedzieć mu: sorry, stary, zostajesz w domu. Wybacz. Jedzie kto inny. Wiem, że się z tym nie zgadza, że wszystko w nim buntuje się i płacze, jak we mnie płakało. Ale przecież gdybym w niego nie wierzył, nie grałby w reprezentacji. Po prostu w danym momencie muszę kogoś zostawić w domu.

To coś o przeznaczeniach  których... teksty

feest dodano: 3 września 2013

To coś o przeznaczeniach, których się nie rozłączy, kiedyś będą o nas pisali książki, o tej miłości co nie miała szans, o miłości w nas, o tym jak mimo przeciwności pokonała czas.

Uwielbiam patrzeć jak zasypia jak... teksty

feest dodano: 3 września 2013

Uwielbiam patrzeć jak zasypia,jak obiecuje,że tylko na chwilkę,dosłownie pięć minutek,a po chwili zawinięty w koc,mruczy coś pod nosem.Mówi przez sen,mówi,że kocha i nie zostawi,że jestem ważna i bardzo mnie uwielbia.Ale co najpiękniejsze - mówi,że on wie,że oddałabym za niego życie,on jest tego pewien,bo się kochamy i on zrobiłby dokładnie tak samo.Później się budzi i twierdzi,że to przez mój głos,że niby ja mówię do siebie,ale uśmiecham się tylko pod nosem i przecząco kiwam głową,by za chwilę móc wylądować obok niego w łóżku,czując się obezwładniona przez jego piękne serce.Czuję jak bije i ociera się o moje,aż to połączenie zaczyna iskrzyć,i wydawało mi się,że tylko ja zauważyłam tą miłość unoszącą się nad nami,ale nie,on też to widział,dostrzegł,że kocham go tu i teraz,jutro,po jutrze,i do końca życia,w samochodzie,na kanapie,i wszędzie.Kocham go i nic nam tego nie odbierze.Nic ani nikt nie stanie nam na drodze.Bo nam zależy.Bo mamy w sobie tę miłość.[yezoo]

bardzo lubię swoje życie. lubię... teksty

feest dodano: 3 września 2013

bardzo lubię swoje życie. lubię jeść, pić, czuć lubię książki i filmy, rap, lubię wieczory spełniania marzeń lubię wasze uśmiechnięte twarze, kiedy siedzimy w kuchni tak, jak wczoraj. lubię nieograniczoną liczbę początków i możliwości, słońce, to, jak mrugasz oczkiem, lubię robić sobie sałatki i podśpiewywać pod nosem. nie lubię kaca, ale z takim humorem to się nawet dzisiaj przemęczę.

W Nowym Roku  tuz po balu  oprocz... teksty

feest dodano: 28 lipca 2013

W Nowym Roku, tuz po balu, oprocz szczescia, zdrowia, szmalu - pros niebiosa by Ci daly duzo sexu i gorzaly!

Drgnęłam  kiedy dotknął mojego... teksty

feest dodano: 28 lipca 2013

Drgnęłam, kiedy dotknął mojego podbródka i zaczął unosić go ku górze. - Kolegę? Trójkąt? Kurwa, trzeba być frajerem, żeby składać takie propozycje, a Ciebie, mimo tego jak silna jesteś, to zabolało. Nie mylę się? - zapytał, patrząc mi w oczy, na co kiwnęłam głową. - Jestem silna, ale mam uczucia, tego nie zmienię - przytaknął, po czym dorzucił: - Wiesz doskonale, że mi się podobasz, ale nie chcę przyspieszać. Nie chcę zrobić nic pochopnego, choć jestem pewien, że tego chcę. Ja tego chcę, chcę Ciebie, jak i Ty chcesz mnie. Teraz jednakże skoncentruję się na Twojej duszy, masz najpiękniejsze wnętrze jakie znam - dokończył, głaszcząc mnie po policzku. On, priorytetowy psycholog mojego detoksu.

Wyczuwa mój strach  moje naderwane... teksty

feest dodano: 28 lipca 2013

Wyczuwa mój strach, moje naderwane zaufanie względem całego świata, wyczuwa drżenie wypływające z mojego serca i rozchodzące się po ciele. Mimo to przyglądając mi się uważnie, prosi bym spojrzała - na Niego, wprost w Jego oczy. Chce przełamać tą barierę. Nasze spojrzenia łączą się, a w ramach podziękowania przytula mnie do siebie. Najdelikatniej jak potrafi, obejmując mnie ramionami z precyzyjną uwagą. "Jestem przy Tobie" mamrocze "jestem Twoim przyjacielem". Jest. Przyjacielem. I obydwoje wiemy, że będzie nim w dalszym ciągu, a zarazem nie przekreśla to czegoś innego, czegoś więcej.

On pokazał mi  że można inaczej.... teksty

feest dodano: 26 lipca 2013

On pokazał mi, że można inaczej. Że można bez bólu rozrywanego serca, bez łez i cierpienia wpisanego w każdy dzień. Że można to zrobić w zupełnie innym stylu, który nie kaleczy ani mnie ani jego. Że można ufać i wierzyć. Poznawać się z dnia na dzień coraz lepiej i być ze sobą bez ciągłej kontroli. Że nie muszę udzielać mu spowiedzi przed każdym wyjściem, bo nawet kiedy chcę spotkać się z chłopakiem to on po prostu wie, że nic mnie z nim nie łączy, że jesteśmy tylko kumplami. Że nie muszę być przerażona możliwością, że zostawi mnie dla innej, kiedy opowiada mi o nowo poznanej dziewczynie, bo wiem, że koniec każdej z tych opowieści jest taki sam - zawiedziona mina, kiedy powiedział jej, że ma dziewczynę, którą najzwyczajniej w świecie kocha.

Że można nie pytać o powód łez... teksty

feest dodano: 26 lipca 2013

Że można nie pytać o powód łez, tylko być obok i samą tą obecnością uświadamiać, że przecież jest ktoś, kto nie odejdzie. Że nie trzeba krzywdzić. Że można martwić się tylko dlatego, że nie odzywa się przez godzinę, a nie kilka dni. Że można płakać ze szczęścia, śmiać się i uśmiechać takim uśmiechem, który odbija się nawet w naszych oczach. Że można kłócić się i godzić tysiące razy i nadal wiedzieć, że nic nie jest w stanie nas poróżnić. On pokazał mi, że istnieje miłość tak bezwarunkowa, że nie muszę bać się zupełnie niczego, bo on jest. Bo kocha mnie właśnie taką miłością.

Możesz sobie nie wyobrażać jak... teksty

feest dodano: 9 lipca 2013

Możesz sobie nie wyobrażać jak pójdę dalej, ale tamtego dnia to ja paradoksalnie wygrałem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV