głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest Nigdy nie byłam taka za jaką mnie uważali. Zawsze siorbałam gorącą herbatę kładłam łokcie na stole podczas obiadu wycierałam usta w rękaw nie wiązałam sznurówek

feest

feest.moblo.pl
Nigdy nie byłam taka za jaką mnie uważali. Zawsze siorbałam gorącą herbatę kładłam łokcie na stole podczas obiadu wycierałam usta w rękaw nie wiązałam sznurówek ni
Nigdy nie byłam taka  za jaką mnie... teksty

feest dodano: 8 czerwca 2011

Nigdy nie byłam taka, za jaką mnie uważali. Zawsze siorbałam gorącą herbatę, kładłam łokcie na stole podczas obiadu, wycierałam usta w rękaw, nie wiązałam sznurówek, nie czesałam włosów tak, aby każdy włos był dokładnie ułożony, nie zapinałam bluzy na zamek, na szyi nosiłam bandanę, żeby nie pokazywać blizn i siniaków, ogryzałam paznokcie, nosiłam za duże o rozmiar koszulki, spodnie miałam przetarte na kolanach, a nogawek nie układałam tak, żeby idealnie leżały na butach. Nigdy. Nadal przystaję przy starych nawykach. I wiem, że są ludzie, którym to nie przeszkadza. I za to ich kocham.

Zawsze znajdzie się jakiś kawałek... teksty

feest dodano: 8 czerwca 2011

Zawsze znajdzie się jakiś kawałek mojego psychicznego świata, który nie do końca połapie o co w danym momencie biega. Zawsze znajdą się ludzie, którzy pomogą mi zrozumieć, jak bardzo jestem ograniczona i aspołeczna. Zawsze znajdzie się jakaś kłoda, która upadnie na drogę, którą właśnie podążam. Zawsze czekam na moment, kiedy rozprostuję moje "ja" i będę pluła pogardą pod nogi tym, którzy nigdy we mnie nie wierzyli.

Jestem znieczulona na problemy ludzi.... teksty

feest dodano: 8 czerwca 2011

Jestem znieczulona na problemy ludzi. Wszystko robię na ostatnią chwilę i mam w dupie czas. Zegarka używam po to, żeby punktualnie wrócić do domu, choć i tak tego nie robię. Ludzie, którzy przy mnie są, mają perfekcyjnie zahartowaną psychikę, inaczej już dawno by mnie zostawili. Nie dzielę się swoimi problemami, bo są moje. Nigdy niczym się nie dzieliłam. Boję się nowych znajomości, aczkolwiek nie interesuje mnie to, jak postrzegają mnie ludzie. Ja sama postrzegam ich w zupełnie innym świetle niż to, jakie jest. W głowie snuję plany, sobą tworzę historię. A jeśli kiedyś mnie zabraknie, pozostanę zagadką dla wielu niespełnionych umysłów. Nigdy nie będę niczego żałować. Wiele rzeczy robię z premedytacją, choć w żywe oczy temu zaprzeczam. Potrafię udawać, kłamać bez końca i pierdolić swoje sumienie. Jemu już nic nie pomoże, od lat po prostu jest, i nic więcej. Nie mam mocnej głowy, ani do picia, ani do problemów, ani do zagadek. Mam prosty umysł, trzeba mi wszystko tłumaczyć i wyjaśniać.

Tak już jest. Ludzie żyją tym  co... teksty

feest dodano: 8 czerwca 2011

Tak już jest. Ludzie żyją tym, co nie dotyczy ich dupy. Zabierają się za Twoją, bo na cudze tematy łatwiej im rozmawiać. Odpuściłam. Jeżeli ludzie chcą rozmawiać o mnie, niech rozmawiają. A ja zemszczę się w najmniej oczekiwanym momencie, tak, że zabraknie dla nich miejsc w zakładach psychiatrycznych.

Próbuję muzyką wypierdolić z... teksty

feest dodano: 8 czerwca 2011

Próbuję muzyką wypierdolić z głowy wszystkie myśli, ale ich jest za dużo. Próbuję dymem nikotynowym zadymić to, co mnie rozpierdala od środka, ale nawet dym nie może temu podołać. Próbuję być normalnym człowiekiem, ale to chyba przekracza moje wszelkie możliwości.

Wiesz  byłam pewna  że mi... teksty

feest dodano: 20 maja 2011

Wiesz, byłam pewna, że mi przeszło. Te dni bez niego byłam szczęśliwa, że udało mi się zapomnieć. Ale jak zwykle się myliłam.! Wystarczyła piosenka. Rozumiesz.?! Jedna cholernie głupia piosenka bym uświadomiła sobie, że tak naprawdę jedyne, co w tej chwili czuję to tęsknota. Ta piekielna tęsknota za Nim.

Gdyby tęsknił to by powiedział.... teksty

feest dodano: 2 maja 2011

Gdyby tęsknił to by powiedział. Gdyby chciał to by napisał. Gdyby kochał to by się starał. Bez ale. Kropka. A teraz to zapamiętaj.

Przegranym możesz nazwać tego... teksty

feest dodano: 2 maja 2011

Przegranym możesz nazwać tego, który się poddaje, ale nie mnie. Straciłam tylko Ciebie, a miłość jeszcze wygram.

Te wszystkie sytuacje z... teksty

feest dodano: 25 kwietnia 2011

Te wszystkie sytuacje z przyjaciółmi przeżyte, o każdej z nich można nagrać całą płytę.
Autor cytatu: word_

Nie boli mnie to  że Ciebie nie ma.... teksty

feest dodano: 25 kwietnia 2011

Nie boli mnie to ,że Ciebie nie ma. Boli tylko wiara ,że jeszcze będziesz.../chujatamwiesz
Autor cytatu: chujatamwiesz

Przez ten miesiąc tygodnie były dla... teksty

feest dodano: 25 kwietnia 2011

Przez ten miesiąc tygodnie były dla mnie o wiele dłuższe niż zawsze ,a sen krótszy o kilkadziesiąt łez./chujatamwiesz
Autor cytatu: chujatamwiesz

ej kurwa   weź ogarnij co to... teksty

feest dodano: 25 kwietnia 2011

ej kurwa - weź ogarnij co to spontan. rusz dupe, żyj - nie planuj jutra! wykorzystaj te naście lat póki możesz. nie mów sobie 'tak nie wypada', bo może już nigdy nie będzie okazji by to powtórzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV