głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
:  teksty fcuk dodał komentarz: :* do wpisu 16 stycznia 2011
Lubiłam czuć obok siebie drugą... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

Lubiłam czuć obok siebie drugą osobę, to przyjemne uczucie, wiedząc, że nie jesteś sam. Wiedząc, że ktoś oprócz samego ciebie, macza palce w twoich snach, bez względu na pogodę za oknem i miejsce w którym się znajdujecie, nie czujecie żadnej pustki, wypełniacie siebie nawzajem i mimo tego, że dajecie sobie coraz więcej, nigdy nie pękacie.

I nie szukam jakiegoś księcia z... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

I nie szukam jakiegoś księcia z bajki. Ma być zwyczajnym chłopakiem, który wrzuci mnie latem do wody, z którym rzucać się będę śnieżkami w zimie, leżeć w stercie liści jesienią oraz w zielonej trawie wiosną. I może być dla wszystkich zwyczajnym chłopakiem dla mnie będzie wyjątkowy. . .

Kiedyś zawsze marzyłam  aby... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

Kiedyś zawsze marzyłam, aby dorosnąć być taka wspaniała jak moja mama, lecz teraz kiedy stoję na pograniczu dziecka i dorosłego człowieka stwierdziłam, że lepiej pozostać bobasem. Wolę patrzeć na ten świat z odrobinom niewiedzy i optymizmem jakie ma dziecko. Za każdym razem kiedy budzę się rano usiłuje wyprzeć z umysłu obrazy szarej rzeczywistości, wolę być lekkoduchem i ciut leniwym bobasem, który siedząc jeszcze z nosem w książkach marzy dalej o księciu z bajki.Ty i ja wiemy, że tego mi zazdrościsz jednak jednocześnie wiemy również, że to i tak nie prawda. Pomimo usilnych starań rzeczywistość nie pozwala mi być dzieckiem, zgwałciła już moją niewinność i dobroduszność, dziś jestem tylko wrakiem który marzy o czasach świetności .

 Kocham go.    Dziewczyno  ogarnij... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

-Kocham go. - Dziewczyno, ogarnij się! Nie widzisz jaki On jest?! Czy Ty naprawdę nie zauważasz ile on ma wad?! - A czy Ty myślisz, że ja szukam u Niego wad?... Ja ciągle szukam miłość w Jego oczach... I ciągle mam nadzieje, że w końcu ją ujrzę.

Czasem bywa tak  że głupia gwiazdka... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

Czasem bywa tak, że głupia gwiazdka przy średniku sprawia, że czuje się jak w siódmym niebie.

Pewnej nocy obudziło mnie bicie... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

Pewnej nocy obudziło mnie bicie mojego serca. Miałam to uczucie w dniu kiedy cię poznałam. Wstałam, usiadłam na brzegu łóżka, wyjęłam mój pamiętnik i zaczęłam go czytać od kartki do kartki. Jeszcze tak niedawno byłeś mój, miałam cię w zasięgu wzroku, byłeś całym moim życiem, sercem .. Dziś zostały nam tylko te wspomnienia i kilka stron zapisanych w moim pamiętniku. A przecież to miało być niekończącą się bajką, wielką miłością. A teraz skoro nie ma już nas, nie ma już cię, to co ze mną? Gubię się w moich snach szukając sensu mojego życia. I choć mijam cię na ulicy, ty idziesz własną drogą, a dwie zupełnie inne drogi nigdy się nie połączą.

Nie wiem  co takiego jest w Tobie... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

Nie wiem, co takiego jest w Tobie, ale kiedy z Tobą piszę - uśmiecham się do komórki .

miłość.  to sposób w jaki na mnie... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

miłość. to sposób w jaki na mnie patrzysz, Twój śmiech.. nie tylko widok Twojej uśmiechniętej twarzy, lecz i Twego śmiechu dźwięk.. Twój dotyk, przelatujący dreszcz.. i to jak mnie całujesz.

Bo Ty jak nikt inny potrafisz... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

Bo Ty jak nikt inny potrafisz wywołać uśmiech na mojej twarzy. ;*

żeby mi się tak chciało  jak mi... teksty

fcuk dodano: 16 stycznia 2011

żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

wiesz jak to jest  kiedy cały świat... teksty

fcuk dodano: 14 stycznia 2011

wiesz jak to jest, kiedy cały świat wali Ci się w ułamku sekundy? Po tej sekundzie potrzeba przedłużających się minut, godzin, lat na poskładanie go. A i tak nigdy już nie będzie tak perfekcyjny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV