głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Nawet jeśli czujesz wielki żal nie zapominaj o dobrych chwilach. Żal jest potworem. Nie pozwól na to żeby zjadł wszystkie twoje piękne wspomnienia. Żeby mieć ws

fcuk

fcuk.moblo.pl
Nawet jeśli czujesz wielki żal nie zapominaj o dobrych chwilach. Żal jest potworem. Nie pozwól na to żeby zjadł wszystkie twoje piękne wspomnienia.
Nawet jeśli czujesz wielki żal  nie... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Nawet jeśli czujesz wielki żal, nie zapominaj o dobrych chwilach. Żal jest potworem. Nie pozwól na to, żeby zjadł wszystkie twoje piękne wspomnienia.

Żeby mieć wszystko  nie trzeba... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Żeby mieć wszystko, nie trzeba mieć wiele. Mi wystarczysz ty, a to chyba i tak za dużo.

Głupie obietnice  na zawsze ... Na... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Głupie obietnice "na zawsze"... Na zawsze tu, na zawsze razem, na zawsze twój... Na zawsze bardzo szybko się kończy.

I nawet nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

I nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to cholernie boli... Patrzeć jak ona stoi u twego boku, a Ty mówisz, że ją kochasz, że jest najważniejsza, nic poza nią się nie liczy, kiedy ona mówi Ci to samo... Wiesz, naprawdę chciałam Twojego szczęścia, chciałam byś znalazł miłość, której brakowało Ci dla mnie. Myślałam, że i ja wtedy poczuję się lepiej.. Teraz, kiedy wiem, że odnalazłeś ją czuję się tak jak wtedy, gdy powiedziałeś bym o Tobie zapomniała, znalazła szczęście u boku kogoś innego. Czuję, że ból nie jest w stanie pomieścić się w moim drobnym ciele, a w sercu, dziura, którą po sobie zostawiłeś, powiększa się z każdą chwilą. Nie jestem w stanie znieść tej myśli, że to nie moje dłonie będą dotykać Twojego policzka, a słodkie słowa nie będą tuliły Cię do snu, w którym mnie już nie będzie.. Ale wiesz czego boję się najbardziej? Nienawiści...nienawiści do Ciebie, do niej. Boję się, że zapragnę kiedyś waszego nieszczęścia, zapragnę byście cierpieli równie mocno jak ja..

Nie mogę zacząć od nowa  bo... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Nie mogę zacząć od nowa, bo ciągle jesteś w mojej głowie, chociaż wiem, że Ty już dawno o mnie nie myślisz.

To nie chodzi o to że jesteś... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

To nie chodzi o to że jesteś przystojny. Przecież jest tylu ładniejszych od Ciebie. To nie chodzi o to że masz poczucie humoru przecież tylu innych tez go ma. I to nawet nie o to że umiesz i znasz się na wszystkim. A wiec o co? Jesteś niby taki sam jak inni a to właśnie Ciebie kocham i nie potrafię przestać. Jesteś jak magnes.Przyciągasz mnie gdziekolwiek byś był.

Jak to pięknie razem stracić... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Jak to pięknie razem stracić samotność.

 ..  A gdybyś zapytał  jak bardzo... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

(..) A gdybyś zapytał, jak bardzo cię kocham, rozłożyłabym ręce które objęłyby cały wszechświat i powiedziała po prostu ,,tak bardzo".

Prawdziwe kobiety mają w nosie... teksty

fcuk dodano: 17 stycznia 2011

Prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą. Nie chorują, bo on kocha inną. Nie rozpaczają, gdy ten milczy, a tamten odpisuje zdawkowo. Nie płaczą, gdy są same. Nie słuchają ludzi, w których potęgują kompleksy. Nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas. Czują, że los zaczął się odmieniać i są w stanie zrobić wszystko. Nie miewają złych humorów. Nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą się o zdradzie. Nad ranem wyglądają najpiękniej. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji. Nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie. Świetnie opanowały sztukę udawania. Nie czują złości, gdy zobaczą inną w tej samej kreacji. Tak naprawdę, nie istnieją.

Bezwstydnie całować Cię na środku... teksty

fcuk dodano: 17 stycznia 2011

Bezwstydnie całować Cię na środku ulicy. A niech się patrzą, niech wiedzą jaka jestem szczęśliwa przy Tobie.

Kochać to znaczy być. Zawsze.... teksty

fcuk dodano: 17 stycznia 2011

Kochać to znaczy być. Zawsze. Trwać przy tej osobie. Być dla Niej oparciem. Robić wszystko aby ta osoba była szczęśliwa. Cieszyć się Nią. Dbać. Pożyczać Jej kurtkę. Ocierać łzy. Odprowadzać bezpiecznie do domu. Tańczyć nawet na środku ulicy. Dzielić się swoim optymizmem, radością. Odkrywać wraz z Nią świat. Kłócić się o to, kto bardziej kocha, tęskni, by na końcu poddać się i usłyszeć Jej śmiech. Pragnąć Jej. Jej bliskości. Jej zapachu. Jej smaku. Pomagać w lekcjach. Oddawać drugie śniadanie. Życzyć Jej miłego dnia i starać się, aby taki właśnie był.

Przywiązana do krzesła narkomanka... teksty

fcuk dodano: 17 stycznia 2011

Przywiązana do krzesła narkomanka na głodzie, przed którą położono woreczek z heroiną. Tak się właśnie czuję, gdy jesteś daleko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV