głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fcuk

Cały problem polega na tym że ja cały czas jestem tą dziewczyną z liceum która zamykała się w pokoju włączała muzykę i chciała być sama.

bailamorena dodano: 3 dni temu

Cały problem polega na tym, że ja cały czas jestem tą dziewczyną z liceum, która zamykała się w pokoju, włączała muzykę i chciała być sama.

Otwórz ten zardzewiały zamek a znajdziesz w środku skarb.

chokoreeto dodano: 1 tydzień temu

Otwórz ten zardzewiały zamek, a znajdziesz w środku skarb.

Ścieżkę wewnętrznego spokoju znajdziesz dzięki 4 słowom: Mam to w dupie .

bailamorena dodano: 1 tydzień temu

Ścieżkę wewnętrznego spokoju znajdziesz dzięki 4 słowom: "Mam to w dupie".

Pomimo zbyt długiego wyczekiwania autobusów na przystankach w czasie mrozów oraz kilku przeziębień i infekcji muszę stwierdzić że to była najcieplejsza zima jaką do tej pory przeżyłam. Witaj wiosno..

zimoweslonce dodano: 21 marca 2019

Pomimo zbyt długiego wyczekiwania autobusów na przystankach w czasie mrozów oraz kilku przeziębień i infekcji muszę stwierdzić, że to była najcieplejsza zima jaką do tej pory przeżyłam. Witaj wiosno..

O wow! Rzeczywiście się zdziwiłam. Masz rację nie mogłaś tego wiedzieć. Nie mniej jednak napisałam to dobre 8 lat temu i tak się rozniosło...chyba czas walczyć o prawa autorskie :D :D Dziękuję za docenienie. Pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: O wow! Rzeczywiście się zdziwiłam. Masz rację, nie mogłaś tego wiedzieć. Nie mniej jednak napisałam to dobre 8 lat temu i tak się rozniosło...chyba czas walczyć o prawa autorskie :D :D Dziękuję za docenienie. Pozdrawiam do wpisu 14 marca 2019
Usypiał ją strach pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat nocą ziewał jej w twarz. just love

just_love dodano: 14 marca 2019

Usypiał ją strach, pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love

Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. teksty just_love dodał komentarz: Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. do wpisu 13 marca 2019
Spadłem na dno. Gdy Twoje życie pierdzieli się tak że aż zapiera Ci dech wszystko zwykle sprowadza się do jednej złej decyzji. Tej której przesłała Cię do pierdziszewa...

bailamorena dodano: 7 marca 2019

Spadłem na dno. Gdy Twoje życie pierdzieli się tak, że aż zapiera Ci dech, wszystko zwykle sprowadza się do jednej, złej decyzji. Tej, której przesłała Cię do pierdziszewa...

Przestałam już. Spokój dałam sobie z próbą udowodnienia Tobie że warto byś spojrzenie głębokie prawdziwe na mnie położył jak ciepły koc. Dość już tych prób żałosnych tych chwil które ostatki mnie samej zabierają mnie właśnie! Nie czuję potrzeby byś chciał już wolny jesteś jak wiatr! Dziś wnoszę o wolność o śmiech w stronę gwiazd! just love.

just_love dodano: 7 marca 2019

Przestałam już. Spokój dałam sobie z próbą udowodnienia Tobie, że warto byś spojrzenie głębokie, prawdziwe, na mnie położył, jak ciepły koc. Dość już tych prób żałosnych, tych chwil, które ostatki mnie samej zabierają mnie właśnie! Nie czuję potrzeby, byś chciał, już wolny jesteś jak wiatr! Dziś wnoszę o wolność, o śmiech w stronę gwiazd! /just_love.

Znalazłam siebie. Zgadnij.. znalazłam siebie w jakiejś matni. Tam leżałam w tym barłogu jak zmieciony pod dywany śmieć. Tam znalazłam siebie osobę ciało dziewczynę. Nieduża była drobna taka jak pyłu drobina strach dotknąć... rozpadnie się zostanie? Tak znalazłam ją. Wiem gdzie jest widzę ją codziennie w oczy mi patrzy. Znalazłam zgubę czy ona odnajdzie mnie? just love.

just_love dodano: 7 marca 2019

Znalazłam siebie. Zgadnij.. znalazłam siebie w jakiejś matni. Tam leżałam, w tym barłogu, jak zmieciony pod dywany śmieć. Tam znalazłam siebie, osobę, ciało, dziewczynę. Nieduża była, drobna taka jak pyłu drobina, strach dotknąć... rozpadnie się, zostanie? Tak znalazłam ją. Wiem gdzie jest, widzę ją codziennie, w oczy mi patrzy. Znalazłam zgubę, czy ona odnajdzie mnie? /just_love.

Dlaczego kolejny raz upada ta nadzieja? Dlaczego pytam? Tak byłam jej wierna.. Ta chwila ta bardzo pierwsza chwila powala na ziemię. Obrywam garściami wcale nie wygrywam. Co powiesz? Uważam że każdy Twój argument upadkiem swoim obalę. Tak  właśnie patrzysz jak człowiek się poddaje. just love.

just_love dodano: 7 marca 2019

Dlaczego kolejny raz upada ta nadzieja? Dlaczego pytam? Tak byłam jej wierna.. Ta chwila, ta bardzo pierwsza chwila, powala na ziemię. Obrywam garściami, wcale nie wygrywam. Co powiesz? Uważam, że każdy Twój argument upadkiem swoim obalę. Tak - właśnie patrzysz, jak człowiek się poddaje. /just_love.

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... just love.

just_love dodano: 7 marca 2019

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę, będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze, marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie, uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe, końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź, tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV