głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk wspomnienia po Tobie mnie zabijają od środka. 'Najsilniejszym organem czlowieka jest serce. Ciagle choruje przyjmuje na siebie wszystkie ciosy. Ciagle peka lami

fcuk

fcuk.moblo.pl
wspomnienia po Tobie mnie zabijają od środka.
wspomnienia po Tobie mnie zabijają... teksty

fcuk dodano: 22 stycznia 2011

wspomnienia po Tobie mnie zabijają od środka.

'Najsilniejszym organem czlowieka... teksty

fcuk dodano: 20 stycznia 2011

'Najsilniejszym organem czlowieka jest serce. Ciagle choruje, przyjmuje na siebie wszystkie ciosy. Ciagle peka, lamie sie. Jest cale w bliznach, wciaz pocharatane. Boli, czesto nie chce przestac. Czasami umiera a jednak wciaz bije.

Obiecywałam sobie że już nigdy... teksty

fcuk dodano: 19 stycznia 2011

Obiecywałam sobie że już nigdy się z nim nie spotkam,nie odezwę.Po tym co mi zrobił. Ale jestem zbyt słaba na to żeby tą obietnice dotrzymać. Po jednym jego spojrzeniu, po jednym jego telefonie.

Chcę sprawić  że za kilka tygodni... teksty

fcuk dodano: 19 stycznia 2011

Chcę sprawić, że za kilka tygodni przeglądając kontakty w telefonie, zobaczysz na ekranie moje imię i stwierdzisz, że tęsknisz.

hahahahaha  D teksty fcuk dodał komentarz: hahahahaha ;D do wpisu 19 stycznia 2011
Z nim było jak z papierosami.... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Z nim było jak z papierosami. Wiedziałam, że jest niezdrowy, uzależniający, drogo kosztuje, rzucanie jest trudne i że pewnie będę żałować, że w to wchodziłam. Byłam jednak tylko dzieckiem, zafascynowanym tym, że dym papierosowy nie podrażnia mi gardła przy pierwszym paleniu.

 ..  Bo samotność jest rakiem... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

(..) Bo samotność jest rakiem, który zabija. W mieszkaniu panuje głucha cisza, która z czasem robi się jeszcze bardziej cichsza. Jest zimno, mimo że kaloryfery są włączone "na piątkę". Jest ciemno, choć wszystkie lampy są włączone. Nie masz się do kogo przytulić. Nikt nie potrzyma Cię za rękę. Nikt nie poczyta Ci książek...

Nawet jeśli czujesz wielki żal  nie... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Nawet jeśli czujesz wielki żal, nie zapominaj o dobrych chwilach. Żal jest potworem. Nie pozwól na to, żeby zjadł wszystkie twoje piękne wspomnienia.

Żeby mieć wszystko  nie trzeba... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Żeby mieć wszystko, nie trzeba mieć wiele. Mi wystarczysz ty, a to chyba i tak za dużo.

Głupie obietnice  na zawsze ... Na... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Głupie obietnice "na zawsze"... Na zawsze tu, na zawsze razem, na zawsze twój... Na zawsze bardzo szybko się kończy.

I nawet nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

I nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to cholernie boli... Patrzeć jak ona stoi u twego boku, a Ty mówisz, że ją kochasz, że jest najważniejsza, nic poza nią się nie liczy, kiedy ona mówi Ci to samo... Wiesz, naprawdę chciałam Twojego szczęścia, chciałam byś znalazł miłość, której brakowało Ci dla mnie. Myślałam, że i ja wtedy poczuję się lepiej.. Teraz, kiedy wiem, że odnalazłeś ją czuję się tak jak wtedy, gdy powiedziałeś bym o Tobie zapomniała, znalazła szczęście u boku kogoś innego. Czuję, że ból nie jest w stanie pomieścić się w moim drobnym ciele, a w sercu, dziura, którą po sobie zostawiłeś, powiększa się z każdą chwilą. Nie jestem w stanie znieść tej myśli, że to nie moje dłonie będą dotykać Twojego policzka, a słodkie słowa nie będą tuliły Cię do snu, w którym mnie już nie będzie.. Ale wiesz czego boję się najbardziej? Nienawiści...nienawiści do Ciebie, do niej. Boję się, że zapragnę kiedyś waszego nieszczęścia, zapragnę byście cierpieli równie mocno jak ja..

Nie mogę zacząć od nowa  bo... teksty

fcuk dodano: 18 stycznia 2011

Nie mogę zacząć od nowa, bo ciągle jesteś w mojej głowie, chociaż wiem, że Ty już dawno o mnie nie myślisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV