głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faustodajny Ja mam dosyć ja nie wiem kim jestem ja ciebie już nie chcę nie wiem kim ty jesteś wszystko mi się przekręciło na drugą stronę nie wiem czego chcę ale coś musi s

faustodajny

faustodajny.moblo.pl
Ja mam dosyć ja nie wiem kim jestem ja ciebie już nie chcę nie wiem kim ty jesteś wszystko mi się przekręciło na drugą stronę nie wiem czego chcę ale coś musi
Ja mam dosyć  ja nie wiem  kim... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Ja mam dosyć, ja nie wiem, kim jestem - ja ciebie już nie chcę, nie wiem, kim ty jesteś - wszystko mi się przekręciło na drugą stronę - nie wiem czego chcę, ale coś musi się stać, bo inaczej pęknę - ja nie-wy-trzy-mam.

Kto powiedział  że noc jest od... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co już było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano.

A jednak trzeba się sponiewierać od... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

A jednak trzeba się sponiewierać od czasu do czasu w imię czegoś. Rzucić się w przepaść i poczuć, że się frunie. Bez tego może i bezpieczniej, ale nijako.

A nad obojczykiem  który Ci... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

A nad obojczykiem, który Ci ślicznie wyszedł na fotografii, masz w samym środku takie cudowne wgłębienie - czy kiedyś pozwolisz mi je wypełnić ustami?

 Nie mam już papierosów  jedynie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Nie mam już papierosów, jedynie niedopałki, całą głowę niedopałków i dzień, który muszę sobą zapełnić."

  Jaką masz radę dla młodych... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

- Jaką masz radę dla młodych pisarzy? - Pijcie, dupczcie i palcie masę papierosów.

Wypluwam z płuc pięć lat... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Wypluwam z płuc pięć lat papierosów. Wypluwam z płuc sól. Jej nie ma.

 ...  właściwie nawet nie wiem... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

(...) właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem (...)

Nie chcę być sam. Nigdy nie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze się odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć. Nienawidzę tego, że to, do czego zwróciłem się w swej samotności, mieszka w fifie albo butelce.

Nienawidzę tego  że kiedy krzyczę... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć.

Każdy jest jakoś skaleczony. teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Każdy jest jakoś skaleczony.

Chciałabym  żeby ktoś znał mnie w... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

Chciałabym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że słodzę kawę jedną łyżką. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na kolanie. Chciałabym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony, chociaż przecież nie mogę jej jeść. Chciałabym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebowała. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim… Przede wszystkim chciałabym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV