głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faustodajny Kochać się z tobą tak jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz to jest to coś w seksie z czego zdaje sobie sprawę może jedna se

faustodajny

faustodajny.moblo.pl
Kochać się z tobą tak jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz to jest to coś w seksie z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna
 Kochać się z tobą tak  jakbym... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Kochać się z tobą tak, jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz, to jest to coś w seksie, z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna procenta osób - to jest tak, że chcę cię mieć, chcę, żebyś miała mnie i chcę, żebyśmy byli wspólnie święci - jakby ktoś zlutował nas w jeden stop."

 A kiedy jej się pojawiły te... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"A kiedy jej się pojawiły te nawroty przykre, kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze, w tych okresach jej się ziemia usuwała spod nóg, trzeba było tulić ją, lekarstwa niepostrzeżenie w soku rozpuszczając, tulić ją, tłumacząc, że wszystko jest w porządku miłosnym dla nas raz na zawsze ustalonym, tulić ją, z ust do ust ten sok psychotropowy podstępnie przelewając, tulić ją, zapewniając, że byliśmy, jesteśmy i będziemy, że to się dzieje naprawdę, tulić ją, a potem czuć jak w niej napięcie słabnie, jak się rozładowuje źródło histerii, jak mięknie mi w ramionach."

„Kiedy stawała się zimna i twarda... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

„Kiedy stawała się zimna i twarda, żebrałem o to, żeby znowu była dla mnie dobra, żeby mi wybaczyła, żeby mnie kochała. Czasami czułem, że chyba sama cierpi z powodu swojej oziębłości i uporu. Tak, jakby tęskniła do moich ciepłych przeprosin, zapewnień i zaklęć.”

 Teraz jest pustka  kurz na ustach... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Teraz jest pustka, kurz na ustach, mężczyzna, o którym milczę...”

 Próbowałem usnąć  ale bez... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Próbowałem usnąć, ale bez skutku. Nie można spać, gdy człowiek pełen jest uczuć, których nie da się wypowiedzieć słowami."

„Pomyśl  jak będziemy się czuć... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

„Pomyśl, jak będziemy się czuć nazajutrz. Pomyśl o ile trudniejsze po wspólnie spędzonej nocy będzie udawanie, że nic do siebie nie czujemy przy innych ludziach, nawet jeśli jedyne co zrobimy to zaśniemy obok siebie. To jak wzięcie małej dawki narkotyku... sprawia jedynie, że chce się więcej.”

 Chodź  pocałuję cię tam  gdzie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Chodź, pocałuję cię tam, gdzie się kończysz i zaczynasz, chodź, pocałuję cię w trzecie oko, chodź, pocałuję cię w czoło, w głowę, w stopę, w pępek, w kolano, w knykieć, w sutki, w pępek, w duszę, chodź, pocałuję cię w twoje serce. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na zawsze. Na nigdy. Na teraz. W samo serce."

 Boję się  mamo  że upadnę i nie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Boję się, mamo, że upadnę i nie będzie nikogo, kto by mnie złapał; że będę lecieć przeraźliwie długo, niżej niż na dół. Boję się, mamo, że zabłądzę na prostej drodze (...) że się pomylę, zresztą nie pierwszy raz. Boję się, mamo, że On zniknie, wiesz, ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym."

 Kochaj mnie więcej albo kochaj mnie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Kochaj mnie więcej albo kochaj mnie mniej. Byle nie tak. Tak jak jest teraz, jest nie do zniesienia".

 I znów jej zapach chciałbym mieć... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"I znów jej zapach chciałbym mieć na dłoniach."

 Tak bardzo potrzebował  aby... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Tak bardzo potrzebował, aby rozproszyła wątpliwości dotyczące jego własnego istnienia, że nigdy nie dostrzegł rozpaczy w jej olśniewającym wiecznym uśmiechu, przerażenia w rozpromienionej twarzy, z którą stawała wobec świata, ani też powodów dla których chowała się, kiedy już nie była w stanie uśmiechnąć się czarująco."

 Okazuje się  że piekło to nie... teksty

faustodajny dodano: 4 marca 2015

"Okazuje się, że piekło to nie płonąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia (...). Piekło jest wtedy, kiedy ludzie których kochasz najbardziej na świecie sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV