głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fadetoblack Nie miałam zielonego pojęcia że swoimi przejawami troski w stosunku do mnie chciałeś mi pokazać jak bardzo mnie kochasz. Gdy się obudziłam miałam dziwne wrażeni

fadetoblack

fadetoblack.moblo.pl
Nie miałam zielonego pojęcia że swoimi przejawami troski w stosunku do mnie chciałeś mi pokazać jak bardzo mnie kochasz.
Nie miałam zielonego pojęcia  że... teksty

fadetoblack dodano: 5 maja 2011

Nie miałam zielonego pojęcia, że swoimi przejawami troski w stosunku do mnie, chciałeś mi pokazać, jak bardzo mnie kochasz.

Gdy się obudziłam  miałam dziwne... teksty

fadetoblack dodano: 3 maja 2011

Gdy się obudziłam, miałam dziwne wrażenie, że coś mnie ominęło. Wszystko potoczyło się zupełnie innym rytmem, niż wcześniej.

Ten świat nigdy nie był... teksty

fadetoblack dodano: 3 maja 2011

Ten świat nigdy nie był sprawiedliwy. Życie nie było sprawiedliwe. Odebrało oddech człowiekowi, który na to nie zasługiwał. Przecież byli o stokroć gorsi od niego !

I odszedł. Cicho  spokojnie. Nie... teksty

fadetoblack dodano: 3 maja 2011

I odszedł. Cicho, spokojnie. Nie żegnając się z nikim.

Nie rozumiem samej siebie. Przecież... teksty

fadetoblack dodano: 28 kwietnia 2011

Nie rozumiem samej siebie. Przecież nigdy tak naprawdę nie byliśmy razem, nigdy nie powiedział mi, że coś do mnie czuję. A mimo tego tęsknię za jego widokiem. Oczami, uśmiechem. Tęsknię za nim. A przecież nigdy nie dał mi racjonalnego powodu do tego, bym mogła go pokochać.

Nawet nie wiesz jak teraz tęsknie za... teksty

fadetoblack dodano: 25 kwietnia 2011

Nawet nie wiesz jak teraz tęsknie za Tobą. Każdy mój oddech jest coraz bardziej bolesny, bo wiem, że nie mam już dla kogo oddychać. Ciebie nie ma. A ja nie mam dla kogo żyć.

Uważała siebie za nic. Bez talentu... teksty

fadetoblack dodano: 25 kwietnia 2011

Uważała siebie za nic. Bez talentu lub pasji, czegoś, co mogłoby ją prowadzić przez życie, czemu mogłaby się całkowicie oddać. Tak naprawdę miała ogromny talent. Jej problem polegał jedynie na tym, że nie potrafiła zauważyć, że to, co robi i na czym w większości skupia swoją uwagę, zajęło większą część jej serca i umysłu - było dla niej wszystkim, co miała i kochała.

Zawsze wyolbrzymiała praktycznie nie... teksty

fadetoblack dodano: 25 kwietnia 2011

Zawsze wyolbrzymiała praktycznie nie istniejące problemy. Gdy nadeszła ta chwila, kiedy naprawdę nie dawała sobie rady, a każde następne cierpienie przytłaczało ją coraz bardziej - nikt jej nie uwierzył. Odeszła w samotności, odrzucona i zapomniana przez resztę świata.

Każde następne słowa były coraz... teksty

fadetoblack dodano: 25 kwietnia 2011

Każde następne słowa były coraz trudniejsze do znoszenia. Na powierzchni serca nie było miejsca dla kolejnych wbijanych w nie szpilek. W końcu nie wytrzymała. Lata cierpień skończyły się jej własną śmiercią.

I tak bardzo tęsknię. I tak bardzo... teksty

fadetoblack dodano: 25 kwietnia 2011

I tak bardzo tęsknię. I tak bardzo nie mogę poradzić sobie z myślą, że Ciebie już nie ma. Nigdy nie porozmawiamy, nigdy nie będziemy się razem śmiać. Nigdy już Cię nie zobaczę, nie dotknę...

Śmierć nie jest zła. To wybawienie... teksty

fadetoblack dodano: 19 kwietnia 2011

Śmierć nie jest zła. To wybawienie od bólów i cierpień, szarej rzeczywistości.

Naprawdę chciała sobie ulżyć.... teksty

fadetoblack dodano: 16 kwietnia 2011

Naprawdę chciała sobie ulżyć. Kilka cięć i koniec. Koniec jej i jej beznadziejnego życia. Aż tu nagle pojawiła się osoba, która chwyciła ją za rękę i mocno do siebie przytuliła. Tym jednym gestem sprawiła, że niedoszła samobójczyni ujrzała sens życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV