głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
everydaysad Po­jawiłaś się i za­pom­nieć nie da­jesz o sobie Próbuję przy­gasić ogień co mnie rozpala I choć wiem że ktoś in­ny jest w Two­jej głowie To da­lej będę płonął

everydaysad

everydaysad.moblo.pl
Po­jawiłaś się i za­pom­nieć nie da­jesz o sobie Próbuję przy­gasić ogień co mnie rozpala I choć wiem że ktoś in­ny jest w Two­jej głowie To da­lej będę pło
Po­jawiłaś się i za­pom­nieć... teksty

everydaysad dodano: 26 lipca 2014

Po­jawiłaś się i za­pom­nieć nie da­jesz o sobie, Próbuję przy­gasić ogień co mnie rozpala, I choć wiem, że ktoś in­ny jest w Two­jej głowie, To da­lej będę płonął, tyl­ko, że z dala.

Krok po kroku opętałeś mnie całą. teksty

everydaysad dodano: 26 lipca 2014

Krok po kroku opętałeś mnie całą.

Kim jesteś?  Ni­kim  ko­go... teksty

everydaysad dodano: 26 lipca 2014

Kim jesteś? Ni­kim, ko­go chciałeś ze mnie zrobić.

To koszmar­ne uczu­cie gdy wiesz... teksty

everydaysad dodano: 26 lipca 2014

To koszmar­ne uczu­cie gdy wiesz, że jes­teś sam, że ni­kogo nie ob­chodzisz i gdy­byś zniknął zauważyli by po trzech dniach.

noc   wewnętrzne mo­nolo­gi... teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

noc - wewnętrzne mo­nolo­gi, tracące wy­razis­tość wraz z nad­chodzącym świtem

Sie­dzieli ra­zem na ław­ce w... teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

Sie­dzieli ra­zem na ław­ce w par­ku. Po­zor­nie wygląda­li tyl­ko jak przy­jaciele. Ale te­raz nie mieli ocho­ty ze sobą roz­ma­wiać. Mil­cze­li. Nag­le ona złapała go za rękę, spoj­rzała mu pros­to w oczy i po­wie­działa sub­telnie: - Pragnę, byś zaw­sze był przy mnie. Chcę, byś znał to­pog­ra­fię me­go ser­ca. Pragnę zagłębiać się w two­je błękit­ne oczy i za każdym ra­zem tonąć w przej­rzys­tych fa­lach mor­skich hop­litów. Pożądam twych ciepłych dłoni na mo­jej twarzy i możli­wości za­gubienia się w twych sil­nych ra­mionach. Pragnę spi­jać żar z twych gorących ust. Chcę two­jego do­tyku w dzień i w no­cy. Chcę za­sypiać i budzić się przy to­bie. Śnić te sa­me sny i jed­nocześnie uważać, by mo­je głośno bijące ser­ce cię nie obudziło. Pragnę przy­jem­nym szep­tem wyz­nać ci na ucho ubiet­nicę pójścia z tobą na ko­niec świata. Kocham cię.

To ciepło słów  ta magia spojrzeń... teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

To ciepło słów, ta magia spojrzeń, znów mówią mi, że muszę do tego dojrzeć. Ej, podobno moje oczy są puste, w waszych ja widzę fałsz, tylko stańcie przed lustrem. Błazny, ja potrafię czytać z twarzy, wiem, co czujesz dziś i wiem o czym marzysz. Dobre jest tylko to, co jest dosłowne, tylko nie mów, że mnie kochasz, to ryzykowne.

I nie mów   że to  że mnie nie... teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

I nie mów , że to, że mnie nie znasz można zrzucić tylko na mnie, bo nie daję Ci się poznać. Gubię się tutaj, nawet po tylu latach, wciąż twierdzę, że upadł świat i nie ma świata, w którym ja mogę żyć tak zupełnie bez obaw, Ty nie mów, że kochasz do miłości długa droga. Jestem szary i przeźroczysty, spoko, wiesz dlaczego? przyjrzyj się dobrze tym blokom.

Ty nie mów  że mnie kochasz  to nie... teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

Ty nie mów, że mnie kochasz, to nie ma sensu, miłość ma gnać w przód, a my stoimy w miejscu. Gubimy sens słów, bo krzyk nic nie naprawia, mam dosyć testów, nie chcę wciąż się zastanawiać. Popatrz jak ciężko nam żyć obok siebie, w świecie, gdzie tak często jedno o drugim nic nie wie.

zapij zabij zapomnij teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

zapij zabij zapomnij

Stojąc w miejscu też można... teksty

everydaysad dodano: 24 lipca 2014

Stojąc w miejscu też można zabłądzić.

Czasami smutno mi przez to jak... teksty

everydaysad dodano: 22 lipca 2014

Czasami smutno mi przez to jak niektóre osoby traktują mnie po tym co ja dla nich zrobiłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV