głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
etiennette pamiętam dobrze tamtą imprezę. zaczęło się jak zwykle wymiana spojrzeń przepełnionych nienawiścią żalem. pierwsza bania druga trzecia nawinęła się rozmowa. późn

etiennette

etiennette.moblo.pl
pamiętam dobrze tamtą imprezę. zaczęło się jak zwykle wymiana spojrzeń przepełnionych nienawiścią żalem. pierwsza bania druga trzecia nawinęła się rozmowa. późnie
pamiętam dobrze tamtą imprezę.... teksty

etiennette dodano: 20 kwietnia 2012

pamiętam dobrze tamtą imprezę. zaczęło się jak zwykle, wymiana spojrzeń przepełnionych nienawiścią, żalem. pierwsza bania, druga, trzecia, nawinęła się rozmowa. później były życzenia, życzenia miłości, szczęścia, i podpity wzrok mówiący, że przez to wszystko nadal możemy przejść razem, nie patrząc wstecz. kilka kolejnych kieliszków, i znów było jak kiedyś, szczere uśmiechy, żarty, szczęście. pojawiły się nadzieje, że jeszcze Coś, bo te słowa dużo znaczyły. później powrót do domu, rano nie było już nic... / 2rainbows.
Autor cytatu: 2rainbows

Wcale nie jest mi do śmiechu. Coś... teksty

etiennette dodano: 14 kwietnia 2012

Wcale nie jest mi do śmiechu. Coś we mnie umiera a ja nie potrafię tego zatrzymać, choć tak przeraźliwie tego pragnę.

Dziś nie poznaję już tej kobiety w... teksty

etiennette dodano: 14 kwietnia 2012

Dziś nie poznaję już tej kobiety w lustrze, która patrzy na mnie ze łzami w oczach jakby błagała o ratunek. Kiedyś tworzyłyśmy niezły duet, teraz patrzymy na siebie z obrzydzeniem. Zauważyłam że coś w niej pękło a uczucia zawarte niegdyś w jej oczach wygasły zanim spróbowała je wzniecić na nowo. Chciałam zapytać jak się ma, lecz odpowiedziała mi tylko cichym płaczem i tak po prostu zniknęła.

Znow siedzisz posrod czterech scian.... teksty

etiennette dodano: 13 kwietnia 2012

Znow siedzisz posrod czterech scian. Towarzyszy Ci tylko cisza, która swoim krzykiem rozrywa cię od zewnątrz. W głowie miliony myśli. Zastanawiasz się czy kończąc tą znajomość postąpiłaś dobrze bo zdajesz sobie sprawę z tego, że mogłaś o Niego walczyć obdzierając z siebie resztki honoru. Jednak zabrakło sił. Zrezygnowałaś. Wybrałaś wolność, która dziś wcale nią nie jest, bo tak naprawdę zamknęłaś się w klatce. W klatce, którą sama stworzyłaś ze wspomnień oraz obrazów Jego osoby.

takie  bywanie  może zabić. takie... teksty

etiennette dodano: 8 kwietnia 2012

takie "bywanie" może zabić. takie przerwy w uczuciach, wyniszczają. takie niezdecydowanie jest mało odpowiedzialne. więc proszę, zastanów się czego chcesz, zanim zabijesz mnie od wewnątrz. / veriolla

Nie wiem co będzie dalej z Nami.... teksty

etiennette dodano: 10 marca 2012

Nie wiem co będzie dalej z Nami. Jedno jest pewne. Chcę tak poukładać swoje życie by móc trwać przy Tobie tak długo na ile mi pozwolisz.

Chcę Ciebie. W każdej postaci.... teksty

etiennette dodano: 2 marca 2012

Chcę Ciebie. W każdej postaci. Chcę Twój czas, Twoje słowa i każdy z uśmiechów. Chcę Twoje ciało, serce i obraz Twej duszy. Bądź przy mnie bezustannie, bez fałszu i złudzeń. Bądź prawdą. Realną istotą a nie widmem z marzeń.

już tyle lat  i nadal tak samo.... teksty

etiennette dodano: 2 marca 2012

już tyle lat, i nadal tak samo. podążam nocą dobrze mi znaną okolicą i czuję się jakby ktoś zostawił mnie gdzieś, gdzie nigdy nie byłam. mijam ludzi, których znam, całkiem bez słowa. jestem tu całkiem obca, choć znam to wszystko tak dokładnie. doskonale wiem co i gdzie mnie czeka, a mimo to boję się, że znów usłyszę coś, co zaboli. / 2rainbows.
Autor cytatu: 2rainbows

Tęsknię za Twoim widokiem na... teksty

etiennette dodano: 29 luty 2012

Tęsknię za Twoim widokiem na boisku. Za tym jak kurczowo trzymałam kciuki, za tym jak nerwowo zaciskałam dłonie gdy Cię sfaulowali, za tym jak cieszyłam się ze zwycięstw i współczułam porażek oraz za tym Twoim słodkim narzekaniem po meczach. Cholernie tęsknię.

Nie ważne jaki był za życia. Mimo... teksty

etiennette dodano: 24 luty 2012

Nie ważne jaki był za życia. Mimo wszystko to człowiek, któremu chociaż po śmierci należy się szacunek, bez względu na to jak kierował swoim życiem [*]

672dni nieprzerwanej walki o Ciebie i... teksty

etiennette dodano: 19 luty 2012

672dni nieprzerwanej walki o Ciebie i naszą wspólną przyszłość. 16129 godzin niepewności, wzlotów i upadków. Tygodnie cichych dni, mijania się bez słowa, tysiące litrów łez i przelanego alkoholu, miliony zarzekań, że ty razem to już koniec .. a mimo to wracamy do siebie, wciąż jesteśmy gdzieś obok powtarzając wciąż puste kłamliwe słowa o miłości.

Po prostu rozmawialiby ze sobą na żywo    To nawet lepsze niż fejs nie sądzisz?  p teksty etiennette dodał komentarz: Po prostu rozmawialiby ze sobą na żywo ;] To nawet lepsze niż fejs nie sądzisz? ;p do wpisu 18 luty 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV