głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
etiennette Nie spodziewałam się że sens jakiegokolwiek dalszego istnienia tak niezauważalnie się zatraca jak zapał do spełniania marzeń znika gdzieś w otchłani wspomnień.

etiennette

etiennette.moblo.pl
Nie spodziewałam się że sens jakiegokolwiek dalszego istnienia tak niezauważalnie się zatraca jak zapał do spełniania marzeń znika gdzieś w otchłani wspomnień. Pustka
Nie spodziewałam się  że sens... teksty

etiennette dodano: 12 kwietnia 2013

Nie spodziewałam się, że sens jakiegokolwiek dalszego istnienia tak niezauważalnie się zatraca, jak zapał do spełniania marzeń znika gdzieś w otchłani wspomnień. Pustka, cholerna pustka wypełnia te kilka metrów kwadratowych i dusi swoim wysokim stężeniem. A ja? Ja nie potrafię już wstać i przetłumaczyć samej sobie, że można inaczej. Poddaję się, nie walczę, niech dzieje się co chce.

Czuję się dość idiotycznie... teksty

etiennette dodano: 5 listopada 2012

Czuję się dość idiotycznie pomagając wszystkim w okół, nie potrafiąc choć w najmniejszym stopniu pomóc samej sobie.

Może i racja że tak naprawdę nie... teksty

etiennette dodano: 3 listopada 2012

Może i racja że tak naprawdę nie wiem czego chcę, że motam się w tych pustych słowach i gestach, że nie potrafię zrozumieć szczęścia innych. To wszystko jest zbyt ulotne by uwierzyć że ma sens.

Chyba każda kobieta chciałaby by mężczyzna wypowiedział takie słowa o niej. Piękne. teksty etiennette dodał komentarz: Chyba każda kobieta chciałaby by mężczyzna wypowiedział takie słowa o niej. Piękne. do wpisu 3 listopada 2012
Spadł pierwszy śnieg. Dzieciaki... teksty

etiennette dodano: 27 października 2012

Spadł pierwszy śnieg. Dzieciaki biegają zadowolone, kierowcy klną na korki, starsi kichają, przemarznięci i przemoczeni do cna. Fascynaci zimy czekali na ten moment całe lato przez co uśmiech nie schodzi im w twarzy. A mi? Mi tak po prostu, zrobiło się smutno. Zaparowane szyby, lód, płatki śniegu, przymrozek... kiedyś nienawidziłam tych zjawisk. To dzięki niemu pokochałam zimę, to dzięki niemu już nie wydawała mi się taka straszna. A dziś, bez niego jest straszniejsza niż kiedykolwiek.

uśmiecham się do ekranu komórki... teksty

etiennette dodano: 9 sierpnia 2012

uśmiecham się do ekranu komórki przy każdej wiadomości od niego. masuję dłońmi kark i piję kolejny łyk wody, z ulgą, że to w końcu coś bez procentów. jutro coś zmienię. wstanę wcześniej, posprzątam, wezmę prysznic, wypiję kawę, ogarnę uczucia. teraz? zwiążę tylko włosy w kucyk, wsuwając się pod kołdrę. słuchając odgłosów nocy będę mamrotać pod nosem prośby, by to wszystko znów nie skończyło się tak, jak wtedy.
Autor cytatu: definicjamiloscii

On kochał piwo  ona raczej wódkę.... teksty

etiennette dodano: 26 lipca 2012

On kochał piwo, ona raczej wódkę. Przejmował się chwilą, ona raczej jutrem.
Autor cytatu: bralabym_cie

na pytanie co słychać   'w... teksty

etiennette dodano: 26 lipca 2012

na pytanie co słychać - 'w porządku'. to hieny. jęczą z żalu, gdy dzielisz się optymizmem i opowiadasz im o wszystkich pozytywach. po części kłamiesz, doskonale zdając sobie sprawę, że aspekty w twoim życiu kontrastują teraz ze sobą do maksimum. zagryzasz wargę, kiedy wspominają o tym, co cię boli. potwierdzenia? nie - 'jest mi to obojętne, spokojnie'. nie możesz ich żywić. nie dasz im odpadków, bo będą chciały więcej. nie wystarczy im to. ułożą tą gehennę w twojej głowie za największy priorytet. pożrą cię.
Autor cytatu: definicjamiloscii

doskonale Cię rozumiem... teksty etiennette dodał komentarz: doskonale Cię rozumiem... do wpisu 5 lipca 2012
Kiedyś gdy działo się źle w moim... teksty

etiennette dodano: 1 maja 2012

Kiedyś gdy działo się źle w moim życiu, mówiłam sobie w myślach że jak będzie jeszcze gorzej bez możliwości żadnej zmiany to po prostu odbiorę sobie życie. Wtedy jeszcze miałam przyjaciół, którzy dziś już mają mnie dość. I chyba właśnie nastał ten moment gdy już nic nie zmieni się na lepsze. A ja? Boję się. Boję się, że ten dzień w końcu nastąpi gdy wypełnię daną sobie obietnicę i zakończę ten cały szajs w najgorszy z możliwych sposobów..

Gnoisz mnie  na każdym kroku a ja... teksty

etiennette dodano: 30 kwietnia 2012

Gnoisz mnie, na każdym kroku a ja kurwa nie potrafię pozbyć się tego cholernego uczucia do Ciebie. Uczucia które nazywają miłością a ja nazywam skurwysyństwem które mnie zabija.

Bolało gdy krzywdziłeś na każdym... teksty

etiennette dodano: 30 kwietnia 2012

Bolało gdy krzywdziłeś na każdym kroku, tak przeraźliwie biło serce gdy wybaczałam Ci każde z Twych wybryków. Dziś nie czuję nic. To Ty prosisz mnie o kontakt, to Ty błagasz bym go nie zerwała. To Ty masz pretensje, że już nie jestem taka jak kiedyś, nie poddaję się Tobie i Twoim gierkom. To koniec.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV