głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Uśmiech  który ożywia. teksty

estii dodano: 2 kwietnia 2016

Uśmiech, który ożywia.

Jakie miała oczekiwania?... teksty

estii dodano: 2 kwietnia 2016

Jakie miała oczekiwania? Teoretycznie nie powinna mieć żadnych, patrząc na ich ostatnie spotkanie. Ale ciągle łudziła się nadzieją, że może jednak... Że to ta droga, droga do szczęścia. Wracała z uśmiechem na twarzy i pokojem w sercu, który był jednak zaburzany przez pewien malutki drobiazg. To nie to, zdawało się krzyczeć serce. A ona tak bardzo widziała ich dwoje. Razem.

Na pozór niewinny dzień  niewinna... teksty

estii dodano: 20 marca 2016

Na pozór niewinny dzień, niewinna rozmowa, ale miała nadzieję, że świadomość, że troszczy się o Niego i stara być, przyniesie jakiś owoc. Wie, jak wiele czasu prawdopodobnie potrzebuje, że może nigdy jej marzenie się nie ziści, ale nie może poradzić, że tak wiele uśmiechu wywołuje jedno spojrzenie właśnie tego szczególnego człowieka. Jednego Niego, który tak kochany, tak koi to, co boli swoim uśmiechem.

Czekając na następny dzień... teksty

estii dodano: 1 listopada 2015

Czekając na następny dzień, chłonąc słowa niczym gąbka wodę, śmiejąc się jak głupia na wspomnienie drobiazgów tak bardzo wywierających wpływ na moje uczucia wobec Niego.

znasz to uczucie  gdy najważniejsza... teksty

estii dodano: 11 listopada 2011

znasz to uczucie, gdy najważniejsza dla Ciebie osoba odwzajemnia twoje zainteresowanie ? - tak, ja też nie.

miała wątpliwości  czy wybrała... teksty

estii dodano: 11 listopada 2011

miała wątpliwości, czy wybrała dobrze. czy powinna ciągnąć tę znajomość i powziąć wszelkie jej konsekwencje. przyszłe nieprzespane noce, wypłakane oczy, miliony wysmarkanych chusteczek i ten ból i smutek w sercu, ze nie wyszło, że to było tylko na chwilę, że skończyło się, nim na dobre się zaczęło...

tęskniła za nim. nawet nie... teksty

estii dodano: 23 września 2011

tęskniła za nim. nawet nie wiedział jak bardzo. od czasu do czasu starała się utrzymać kontakt. ale on odpowiadał coraz rzadziej. aż doszło do dnia, gdy nie odpisał. wyrzucała sobie, że powinna zostawić to co było, co było tak piękne dla niej, a dla niego zupełnie bezwartościowe, ale nie potrafiła. to były dla niej piękne wspomnienia z czasu, gdy musiała zabiegać ciężko o każdą wspólną chwilę, gdy rywalizowała ze swoją dobrą koleżanką o jego towarzystwo. a gdy wszystko zaczęło się układać, musieli się rozstać. wiele by dała, by zostać tam razem z nim i innymi, ale to marzenie musiało pozostać niespełnione. na zawsze.

spotkała go w szkole  na korytarzu w... teksty

estii dodano: 23 września 2011

spotkała go w szkole, na korytarzu w czasie przerwy. uśmiechnął się tym swoim zniewalającym uśmiechem, jak to on, przywitał się i odszedł. wracając do domu nie zamienił z nią ani słowa. a ona siedząc z koleżanką i opowiadając o innym chłopaku, na którym jej zależało, w głębi serca czuła ból, że nie może rozmawiać właśnie z nim. że nie może usiąść z nim, zatopić się w jego słowach, jego kojącym głosie, że nie może patrzeć na jego wspaniały uśmiech i słuchać, zatracając się i zapominając o własnych problemach, o pustce, która pojawia się gdy nie ma go przy niej... zapomnieć i choć przez chwilę czuć radość z jego towarzystwa.

serce  ty się ogarnij! a ty rozum... teksty

estii dodano: 6 września 2011

serce, ty się ogarnij! a ty rozum, pilnuj serca!

bo to nie wróg  a przyjaciel. każda... teksty

estii dodano: 30 sierpnia 2011

bo to nie wróg, a przyjaciel. każda ta chwila... daje szczęście, mimo że może już nigdy się nie zdarzyć... ale dobrze że jest i dała radość

przepraszam za to  że uzależniłam... teksty

estii dodano: 30 sierpnia 2011

przepraszam za to, że uzależniłam się od twojego widoku, za to, że nie potrafię żyć poza twoim magicznym światem, za to, że nie potrafię być szczęśliwa.

dlaczego jest tak  że wybitnie  Ci... teksty

estii dodano: 30 sierpnia 2011

dlaczego jest tak, że wybitnie Ci na czymś zależy, a nie możesz tego mieć?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV