głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
emptiness13 W Jego oczach jest coś czego nie ma w żadnych innych. bezznakumilosci. Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które nigdy się nie odbędą. Zbyt często

emptiness13

emptiness13.moblo.pl
W Jego oczach jest coś czego nie ma w żadnych innych. bezznakumilosci.
W Jego oczach jest coś  czego nie ma... teksty

emptiness13 dodano: 27 listopada 2015

W Jego oczach jest coś, czego nie ma w żadnych innych. | bezznakumilosci.

Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

emptiness13 dodano: 25 listopada 2015

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których powinnam już dawno zapomnieć.

Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

emptiness13 dodano: 25 listopada 2015

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

Nawet nie wiesz jak wiele bym dała... teksty

emptiness13 dodano: 25 listopada 2015

Nawet nie wiesz jak wiele bym dała by przestać Cie kochać. Wiesz, patrząc teraz w przeszłość uświadamiam sobie jaka byłam głupia i naiwna, ilu osobom dałam sie owinąć wokół palca. Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć. I chyba nigdy nie umiałam walczyć o to co naprawdę kocham. Nie miałam odwagi się do tego przyznać. Nie chcę myśleć ile już straciłam. Codziennie w nocy mówię sobie to już ostatni raz. Ostatni raz siedzę do późna, ostatni raz w kubku mam wódkę, ostatni raz palę papierosa i ostatni raz płaczę za Tobą.

Moją największą wadą jest to  że... teksty

emptiness13 dodano: 25 listopada 2015

Moją największą wadą jest to, że zbyt często wracam do tego co było kiedyś, wracam do tego o czym już dawno powinnam zapomnieć. Lepiej pokazać wszystkim, że ta cała sytuacja mnie bawi niż rozpieprza..

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu, albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu, ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

Pytasz mnie dziś co w Nim widzę..... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Pytasz mnie dziś co w Nim widzę.. Czemu nadal po tym wszystkim z Nim rozmawiam, ufam.. Odpowiedź jest prosta. Widzę w Nim miłość mojego życia, szczęście, które jest ukryte w Jego uśmiechu, w oczach.. Bezpieczeństwo w ramionach. Widziałam sens następnego dnia, widziałam urok przytulania, pocałunków.. Bliskość Jego osoby, słodkie wiadomości na dobranoc. Widziałam moją radość, kiedy On za wszelką cenę próbował mnie rozbawić głupim kawałem o Andrzeju, widziałam poczucie własnej wartości i akceptacji, widziałam świadomość, że komuś na mnie zależy, że tęskni.. Wszystko to wydarzyło się naprawdę i naprawdę byłam szczęśliwa. Nie przewidziałam, że potem pojawi się ból, krew i łzy..

Chcę Ci powiedzieć  że wciąż... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Chcę Ci powiedzieć, że wciąż Cię kocham. Że nadal niespokojnie bije mi serce, bo nie ma Cię przy mnie. Że wciąż, Twoje życie jest ważniejsze od mojego. Że tak przeraźliwie tęsknie za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój.Wstaję tylko po to, by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć, że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens, gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask, a niebo błękitny odcień Twoich oczu. Proszę Cię, daj jakiś znak, bo wszystko tutaj co moje,umiera bez Ciebie.

Stój  przecież nie będę wiecznie... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Stój, przecież nie będę wiecznie biec za Tobą, krzyk rozrywa mnie wpół. Bądź, przecież nie mogę tu tak żyć osobno, całą zabija mnie ból.

Jeśli będę z Tobą  będę żyła... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Jeśli będę z Tobą, będę żyła myślą, że kiedyś i tak mnie zdradzisz.. Jeśli będę z kimś innym, kiedyś zdradzę go z Tobą...

Lubię  gdy nic nie mówisz  bo gdy... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Lubię, gdy nic nie mówisz, bo gdy mówisz to zazwyczaj boli.

''Nigdy nie spodziewalam sie po sobie... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

''Nigdy nie spodziewalam sie po sobie, ze moge miec w sobie tyle uczuc, ze moge kogos tak bardzo kochac i mowic o tym glosno, caly czas zapewnialam go o swojej milosci nie dostajac jasnych deklaracji z jego strony, mimo to cieszylam sie ze jest. W koncu doczekalam sie zapewnienia o jego milosci tak bardzo, ze czuje sie najbardziej kochana i szczesliwa dziewczyna na swiecie. Nigdy nie kochalam tak bardzo nikogo, ze kazda klotnia z nim sprawiaja ze nie tylko boli mnie serce ale cale cialo tak ze zwijam sie z bolu. Zalezy mi na nim tak bezgranicznie i czuje ze jemu sto razy bardziej.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV