głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
emptiness13 Przepraszam że często przeklinam że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam że wciągnęłam Cię w tą bezin

emptiness13

emptiness13.moblo.pl
Przepraszam że często przeklinam że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam że wciągnęłam Cię w tą bezintere
Przepraszam  że często przeklinam... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Przepraszam, że często przeklinam, że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą, którą możesz zaciągnąć do łóżka. Przepraszam, że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca. Przepraszam, że mi tak cholernie zależy i przepraszam, że kocham.

Nareszcie zrozumiałam. Tak  Proszę... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet,że cały ten nasz „związek” to tylko moje marzenia,które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa. Ale Go kocham!

Zakochana dziewczyna zazwyczaj ma w... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Zakochana dziewczyna zazwyczaj ma w głowie zakodowane, że kiedy odchodzi od niej największy skarb, nie szuka innego, tylko bezczynnie czeka na jego powrót.

Boli mnie wszystko  przez Ciebie.... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Boli mnie wszystko, przez Ciebie. Wiem, że nie potrafię wyznaczyć granicy naszej znajomości. Rozmawiając z Tobą chcę Cię dotknąć, dotykając Cię chcę się obok Ciebie budzić, budząc się obok Ciebie chcę, żeby zostało już tak na zawsze. Chcę zbyt wiele Ciebie. Dziś jesteś, a jutro Cię nie ma. Więc… Dlaczego mimo wszystko chcę Cię tu?

Chcesz wiedzieć co czuje? Czuję... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Chcesz wiedzieć co czuje? Czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze rozmowy, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie, oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Wyszłam na miasto. Owinęłam się... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Wyszłam na miasto. Owinęłam się szalikiem i zapaliłam jednego papierosa, normalnie nie palę. Usiadłam na rynku i obserwowałam ludzi. Kobieta kłóciła się z jakimś facetem. Jedna babcia szarpała się ze swoim psem. Starszy facet krzyczał na małego chłopca, bo rozbił mu butelkę z piwem. Młoda dziewczyna kłóciła się z chłopakiem, który po pięciu sekundach minął ją i odszedł. Jej zaszklone oczy patrzyły jak odchodzi. Maleńkie dziecko zaczęło płakać, bo rodzice kłócili się o to, czy kupić jej rower. Minęła mnie grupka małolatów, którzy mieli ubogie słownictwo, bo ograniczali się jedynie do 'kurwa' i 'ja pierdole'. Chociaż, generalnie to ja też właśnie tak skomentowałabym życie. Świat zmienił się w worek śmieci, których odór zabija jakiekolwiek pozytywne uczucia.

Chciałabym się zakochać. Tak bez... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Chciałabym się zakochać. Tak bez końca, wpaść po uszy. Z wzajemnością, żeby nie bolało. I żeby mężczyzna, którego pokocham był ideałem. Żeby mówił do mnie czule, całował powoli i namiętnie, przytulał mocno jak nikt, uważał na moje uczucia, ważył słowa, aby było mi z Nim jak w niebie, aby nigdy mnie nie zranił, żeby był kiedy Go potrzebuje, aby mówił mi, że mnie kocha i żeby tak było.

Starałam się pilnować  żeby nie... teksty

emptiness13 dodano: 29 grudnia 2015

Starałam się pilnować, żeby nie zajść w złudzeniach za daleko, żeby w pewnym momencie nie dostać po głowie. No i przede wszystkim starałam się „na nas” nic nie budować..

''Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

emptiness13 dodano: 28 grudnia 2015

''Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.''

Być człowiekiem  który ma zawsze... teksty

emptiness13 dodano: 28 grudnia 2015

Być człowiekiem, który ma zawsze te lepsze dni.

Tęsknię za czymś  czego nie... teksty

emptiness13 dodano: 28 grudnia 2015

Tęsknię za czymś, czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. Nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku. Taki był.

W dzisiejszych czasach chyba już nic... teksty

emptiness13 dodano: 28 grudnia 2015

W dzisiejszych czasach chyba już nic nie istnieje. Nic nie jest na zawsze, nic nie trwa wiecznie. Chcę nabrać dystansu do wszystkiego co mnie otacza, abym nie musiała zawodzić się na niczym i nikim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV