głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
emptiness13 Wszyscy mówili: 'Ty i cierpienie przez faceta? To niemożliwe. Przecież Ty nie masz uczuć i jesteś zbyt silna.' A jednak. Znalazło się to pieprzone 179cm i te ni

emptiness13

emptiness13.moblo.pl
Wszyscy mówili: 'Ty i cierpienie przez faceta? To niemożliwe. Przecież Ty nie masz uczuć i jesteś zbyt silna.' A jednak. Znalazło się to pieprzone 179cm i te niebieski
Wszyscy mówili: 'Ty i cierpienie... teksty

emptiness13 dodano: 25 grudnia 2015

Wszyscy mówili: 'Ty i cierpienie przez faceta? To niemożliwe. Przecież Ty nie masz uczuć i jesteś zbyt silna.' A jednak. Znalazło się to pieprzone 179cm i te niebieskie, urocze oczy, które niszczą mnie z dnia na dzień coraz bardziej i które zrobiły z mojej psychiki totalną szmatę.

Był dla mnie czymś niesamowitym.... teksty

emptiness13 dodano: 25 grudnia 2015

Był dla mnie czymś niesamowitym. Pierwszymi nieprzespanymi nocami, pierwszymi pocałunkami, pierwszymi tak bezcennymi kłótniami. Niesamowitym doświadczeniem jak żyć i jak nie powinniśmy żyć. Jak kochać, jak się zatracać, jak dziękować i prosić.

Ja chyba nie chcę nic zmieniać. Nie... teksty

emptiness13 dodano: 25 grudnia 2015

Ja chyba nie chcę nic zmieniać. Nie mówię, że jest mi tak dobrze, ale już się przyzwyczaiłam i boję się zmian. Boję się, że wyjdą na gorsze. A co ja wtedy zrobię? Teraz jest ciężko, a co dopiero by się działo jakby miałoby jeszcze gorzej?

A Ty tak naprawdę nie masz pojęcia... teksty

emptiness13 dodano: 24 grudnia 2015

A Ty tak naprawdę nie masz pojęcia ilu chłopakom dałam kosza z Twojego powodu. A to wszystko przez tą cholerną słabość do Ciebie i głupią nadzieję, że przecież może coś z tego będzie..

Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

emptiness13 dodano: 24 grudnia 2015

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko da się naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

Myślałam  że to minęło.... teksty

emptiness13 dodano: 24 grudnia 2015

Myślałam, że to minęło. Przecież to ja Go wyrzuciłam ze swojego życia, a jednak On w nim pozostał, zostawiony gdzieś głęboko czekając na odpowiednie chwile.. I teraz one chyba nadeszły.. Teraz znów nasze drogi połączył zaskakujący los...

00:00  nie  nie myśli  nie kocha... teksty

emptiness13 dodano: 5 grudnia 2015

00:00- nie, nie myśli, nie kocha, nie tęskni.

To wszystko nie jest takie proste jak... teksty

emptiness13 dodano: 4 grudnia 2015

To wszystko nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Co z tego, że przyznam się jak Go bardzo potrzebuje? Nic. Przecież nikt nie podaruje mi miłości, tylko dlatego, że bardzo mi jej brak.

Znów nie rozmawiamy ze sobą. Po raz... teksty

emptiness13 dodano: 4 grudnia 2015

Znów nie rozmawiamy ze sobą. Po raz kolejny czuję ten ból, kiedy nie potrafisz napisać mi nawet którkiego sms, jak jest bez Ciebie. Nie ma nic bez Ciebie. Znowu nie piszesz codziennego 'Misiaaa.'. Znowu masz mnie gdzieś, może zawsze miałeś? Znów wraca codzienne użalanie się nad sobą, smutek i płacz. Znowu nie wiem co z 'nami?' będzie.. A podświadomość podpowiadała mi, że to już koniec, że to nie ma sensu. A przecież kiedyś obiecałeś, że będziesz zawsze, pamiętasz?

13 dni bez Ciebie. teksty

emptiness13 dodano: 4 grudnia 2015

13 dni bez Ciebie.

Miłość nie zaczyna się od... teksty

emptiness13 dodano: 4 grudnia 2015

Miłość nie zaczyna się od pierwszego pocałunku. To jest tylko przedsmak, albo deser miłości. Miłość jest wtedy, kiedy cały dzień ta sama osoba siedzi Ci w głowie, tylko ona jest w stanie zmienić Twój humor i tylko przy Niej twoje oczy zaczynają się śmiać. Tylko przy tej osobie przyspiesza Ci serce.

Chciałabym  żebyś któregoś dnia... teksty

emptiness13 dodano: 3 grudnia 2015

Chciałabym, żebyś któregoś dnia sobie o mnie przypomniał, że przecież myślę o Tobie nieustannie, że kocham Cię za to jaki jesteś a nie za to kim jesteś.. Chcę, żebyś sobie przypomniał, że kocham Cię pomimo wszystkich trudności, że kocham całym sercem, mimo tego, że wielu mnie przez to nienawidzi. Kocham Cię bo jesteś całym moim życiem. Wiem, że nigdy nie będę Cię mieć. Wciąż karmię swój umysł kłamstwami. ''Spokojnie, będzie dobrze.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV