głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
emptiness13 ''Zakochuję się w Nim na nowo. Każdego dnia pokochuję Go jeszcze bardziej. Każdy dzień nieobecności Jego w moim życiu to nieustanna tęsknota i pragnienie wtulen

emptiness13

emptiness13.moblo.pl
''Zakochuję się w Nim na nowo. Każdego dnia pokochuję Go jeszcze bardziej. Każdy dzień nieobecności Jego w moim życiu to nieustanna tęsknota i pragnienie wtulenia się
''Zakochuję się w Nim na nowo.... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

''Zakochuję się w Nim na nowo. Każdego dnia pokochuję Go jeszcze bardziej. Każdy dzień nieobecności Jego w moim życiu to nieustanna tęsknota i pragnienie wtulenia się w Jego ramiona. To czas, który pozwala mi zrozumieć jak bardzo chcę Jego obecności, jak bardzo tęsknię, jak bardzo kocham. Mijają miesiace i znów wraca, i wystarczy mi jedynie świadomość, że do naszego spotkania pozostało jedynie kilka dni, a więcej nie potrzebuję do szczęścia.''

Chcę Cię dziś  jak chciałem Cię... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Chcę Cię dziś, jak chciałem Cię wczoraj, kocham Cię dziś, jak kochałem Cię co dnia. Tęsknię bez zmian, potrzebuję Cię. Jutro kolejny dzień będę kochał Cię.

Powiedz coś  bo tracę na Ciebie... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Powiedz coś, bo tracę na Ciebie nadzieję. Będę tym jedynym, jeśli tylko chcesz.. Poszedłbym za Tobą wszędzie. Powiedz coś, bo tracę na Ciebie nadzieję...

Niektórzy pojawiają się znienacka.... teksty

emptiness13 dodano: 19 listopada 2015

Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.

Generalnie jest tak: udaję  że mi... teksty

emptiness13 dodano: 9 listopada 2015

Generalnie jest tak: udaję, że mi nie zależy, Ty w to wierzysz. Im bardziej udaję, im bardziej wierzysz, tym bardziej chcę krzyknąć, że jesteś wszystkim.

Wstajesz i czujesz się jak gówno... teksty

emptiness13 dodano: 25 września 2015

Wstajesz i czujesz się jak gówno, patrzysz w lustro, wyglądasz jak gówno, kładziesz spać – nadal gówno. I tak every-kurwa-single-day.

Nie wmawiaj sobie  że był idealny... teksty

emptiness13 dodano: 14 września 2015

Nie wmawiaj sobie, że był idealny tylko dlatego, że się zakochałaś. Nie wmawiaj sobie tego pod żadnym pozorem. Bo gdyby tak rzeczywiście było, gdyby posiadał chociaż namiastkę tych cech, które mu przypisujesz - siedziałby teraz przy Tobie. Nigdy nie pozwoliłby Ci odejść.

Jesteś sama  bo za bardzo chcesz... teksty

emptiness13 dodano: 10 września 2015

Jesteś sama, bo za bardzo chcesz być czyjaś. Za bardzo chcesz należeć do niego i tylko do niego. To boli wiem, ale gdybyś tylko mogła być obojętna wobec niego, to On dawno należałby do ciebie. .

Poprzednia 2 3 4 5
6
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV