głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Kiedy zauważyłam że się psuje ? Kiedy całodniowe rozmowy i pisanie ze sobą opadły jedynie do słów cześć i co tam. Kiedy mówiąc że mnie kocha nie patrzył mi w oc

elusivee

elusivee.moblo.pl
Kiedy zauważyłam że się psuje ? Kiedy całodniowe rozmowy i pisanie ze sobą opadły jedynie do słów cześć i co tam. Kiedy mówiąc że mnie kocha nie patrzył mi w oczy. A
Kiedy zauważyłam   że się psuje ?... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Kiedy zauważyłam , że się psuje ? Kiedy całodniowe rozmowy i pisanie ze sobą, opadły jedynie do słów cześć i co tam. Kiedy mówiąc , że mnie kocha nie patrzył mi w oczy. Ale miałam nadzieje, miałam nadzieje, że jeszcze będzie dobrze, przecież zawsze tak było. Kilkodniowe kłótnie, ciche dni a później znów codzienna miłość do siebie.

Nie ma nic gorszego od wewnętrznej... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Nie ma nic gorszego od wewnętrznej pustki. Kiedy wycisza ona wszystkie Twoje potrzeby, a Ty zamieniasz się w osobę bez ambicji, może nawet uczuć, z równie głęboko pustym spojrzeniem, odzwierciedlającym właśnie to, co czujesz. Nie czujesz już nic. Żyjesz każdym dniem aby żyć, aby dotrzeć do prawdopodobnych szczęśliwych chwil w Twoim życiu, które wg Twoich przekonań czekają gdzieś na Ciebie. Jednak ta otaczająca Cię nicość powoduje, że przestajesz wierzyć już w jakiekolwiek szczęście.. Jest źle. Bardzo źle. A żyć, jakoś żyć pomaga Ci wyłącznie nadzieja, że wszystko jeszcze ma szansę się odmienić.

Nie rozumiem tego  co dzieje się z... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Nie rozumiem tego, co dzieje się z dzisiejszym światem, dzisiejszymi ludźmi. Hipokryzja, dwulicowość, brak jakiegokolwiek szacunku, zero przywiązania, nie ogarniam tego, nie rozumiem mody na zmienianie przyjaciół co miesiąc,staranie się być fajnym na siłę.Ja mam wokół siebie te same osoby, niezmiennie od lat, przed którymi nie muszę udawać kogoś, kim nie jestem, i jest mi z tym najlepiej na świecie.

Dziewczyny są jak lalki:... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Dziewczyny są jak lalki: - możesz ją ubrać - możesz ją rozebrać - możesz się nią bawić - pobić i wyrzucić Ale pamiętaj, że prawdziwy mężczyzna nie bawi się lalkami!

Znów widzę twój wzrok  tak... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Znów widzę twój wzrok, tak opiekuńczy, kochający, dający bezpieczeństwo samym spojrzeniem. Jedyny w swoim rodzaju. Szkoda tylko, że już nie jest skierowany na mnie, lecz na inną. Że teraz innej mówi jak bardzo kocha, że już zawsze może być bezpieczna i, że już do końca dni może czuć się spokojna. - ciekawe, czy ona też się da nabrać.

Życie ze mną jest proste jak... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Życie ze mną jest proste jak oddychanie pod wodą.

Kiedy ostatni raz pomyślałeś o... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Kiedy ostatni raz pomyślałeś o mnie? Czy już zupełnie wymazałeś mnie ze swoich wspomnień? Bo ja często myślę o tym, co zrobiłam źle. Im częściej o tym myślę, tym mniej wiem.

Uśmiechnij się do siebie i podnieś... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Uśmiechnij się do siebie i podnieś swoją wartość. Niech płomień się rozpali i wypali ludzką zazdrość.

Nigdy nie jest tak  że nie masz nic.... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Nigdy nie jest tak, że nie masz nic. Masz wiele, tylko nie to, co akurat chcesz mieć.

Kłamała  choć kłamstwem... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Kłamała, choć kłamstwem gardziła. Płakała, choć mówiła, że łzy nie uroni. Cierpiała, choć mówiła, że jest silna. Ufała, choć przestrzegała przed obcymi. Słuchała serca, choć innym wmawiała, że najważniejszy jest rozsądek. Pokochała, choć w miłość podobno nie wierzyła.

Od kiedy pamiętam zawsze... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Od kiedy pamiętam zawsze powtarzałeś,że nie będzie łatwo z Tobą wytrzymać,że potrzebujesz ciągle wiary i nadziei,że miłość do Ciebie może mnie zabić.

jedyną odpowiedzią od Ciebie na... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

jedyną odpowiedzią od Ciebie na sms'y był raport doręczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV