głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee gapiłam się w niego jak kobieta na diecie w kawałek ciastka . i ta pierdolona nadzieja przy każdym twoim geście. Jesteś jak autobus. Każesz na siebie czekać tyl

elusivee

elusivee.moblo.pl
gapiłam się w niego jak kobieta na diecie w kawałek ciastka .
gapiłam się w niego jak kobieta na... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

gapiłam się w niego jak kobieta na diecie w kawałek ciastka .

i ta pierdolona nadzieja przy każdym... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

i ta pierdolona nadzieja przy każdym twoim geście.

Jesteś jak autobus. Każesz na... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Jesteś jak autobus. Każesz na siebie czekać tyle czasu, a gdy już postanowię, że pójdę na pieszo, ty nagle się pojawisz.

Ktoś odchodzi. I potem zostaniesz... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Ktoś odchodzi. I potem zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli i możesz wlać w tę dziurę bardzo dużo, mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz.

Namieszałeś w moim sercu.... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Namieszałeś w moim sercu. Odmieniłeś całe moje życie.. Czy na lepsze? Nie powiedziałabym. Zniszczyłeś to wszystko co musiałam budować przez tak wiele lat. Cała równowaga, którą niegdyś utrzymywałam, aby przetrwać na powierzchni tego świata została zburzona.. Zrujnowałeś to wszystko na czym mi tak bardzo zależało. Zmarnowałeś mój świat dzieląc go na kawałki.. Przez Ciebie pękło coś o co trzeba było tak długo walczyć. Zadowolony jesteś ze swoich posunięć?

czasami tak trudno spojrzeć na... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

czasami tak trudno spojrzeć na kogoś, od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać wzroku.

ona i on  dobrana para. kto tego nie... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

ona i on, dobrana para. kto tego nie ogarnia po prostu niech spierdala.

mnóstwo pięknych chwil pełnych... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

mnóstwo pięknych chwil pełnych radości, masa szczęścia, dużo dużo słodkich uśmiechów dla których warto zrobić wszystko, wsparcie, ciepło jakiego bardzo potrzeba i miłość bez której nie można żyć to wszystko mam dzięki Tobie bo tak naprawdę dzięki Tobie żyję.

Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Za miesiąc minie rok  myślisz  że... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Za miesiąc minie rok- myślisz, że coś się zmieniło. Nadal tęsknie za Tobą jak cholera. Duszę się powietrzem kiedy Ciebie nie ma obok. Wciąż kocham Cię równie mocno jak rok temu. Jesteś nadal tak bardzo ważny w moim sercu.

Powiedz mi gdzie poszedłeś? Czemu... teksty

elusivee dodano: 25 sierpnia 2013

Powiedz mi gdzie poszedłeś? Czemu nie wziąłeś mnie ze sobą? Zostałam jak małe dziecko ze łzami w oczach, czekające aż ktoś się nim zajmie. Bo tak cholernie potrzebowałam opieki. Gdzie jesteś? Powiedz czemu czuje się tak samotnie? Tęsknie, tęsknie bardzo, każdą częścią ciała z osobna, najbardziej sercem. Serce tak dawno nie czuło się kochane, ale wierzę, że odszedłeś po to by wrócić. Odszedłeś, żeby poukładać stare życie, żebyś mógł zacząć nowe, lepsze, ze mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV