głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elusivee Doskonale wiem co zrobiłam nie tak. Przejmowałam się wszystkim dookoła tylko nie Tobą. Trzymałam Cię za rękę i choć byliśmy razem były to tylko pozory. Ale Ty t

elusivee

elusivee.moblo.pl
Doskonale wiem co zrobiłam nie tak. Przejmowałam się wszystkim dookoła tylko nie Tobą. Trzymałam Cię za rękę i choć byliśmy razem były to tylko pozory. Ale Ty też nie
Doskonale wiem  co zrobiłam nie tak.... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Doskonale wiem, co zrobiłam nie tak. Przejmowałam się wszystkim dookoła, tylko nie Tobą. Trzymałam Cię za rękę i choć byliśmy razem, były to tylko pozory. Ale Ty też nie byłeś do końca bez winy. Interesowałeś się mną, ale nigdy tak naprawdę nie zapytałeś, czy czegoś mi potrzeba. Gdybyś zwrócił na siebie moją uwagę, wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej. Tego potrzebowałam. Niestety, o swoich potrzebach zorientowałam się odrobinę za późno. Ciebie już wtedy przy mnie nie było.

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham Cię, to pamiętaj, że nikt nie pokocha Cię jak ja. Nikt nie potrafi mieć w sobie tyle uczucia co ja. Nikt nie zaakceptuje i pokocha twoje wady jak ja. Nikt nie będzie Ci powtarzał tyle razy, że mu zależy. I nikt nigdy nie będzie tesknil za Tobą bardziej niż Ja, bardziej niż duszony za powietrzem.

Jeśli ktoś znika z Twojego życia i... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Jeśli ktoś znika z Twojego życia i wiesz, że już nigdy go nie zobaczysz możesz napisać wszystkie rzeczy, których nie mogłeś powiedzieć, albo nie chciałeś. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie a może zawierać jedno słowo. Napisz to do człowieka, który odszedł, ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz, spal to. Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji.

Wiesz  dlaczego udaję? Odpowiedź... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Wiesz, dlaczego udaję? Odpowiedź jest bardzo prosta. Udaję, bo będąc sobą, nie akceptujesz mnie. Udaję, bo uważam, że tak jest lepiej, że w ten sposób nikt mnie nie zrani, bo jak można zranić kłamstwa? Chciałabym móc przestać, ale stałam się w tym tak dobra, że już nie umiem inaczej żyć. Boję się być sobą. W końcu, gdy wyrażałam prawdziwe zdanie, uśmiechałam się szczerze i był to uśmiech w oczach i sercu, a nie tylko uniesienie warg ku górze. W końcu, gdy prawdziwie kochałam, Ty nawet tego nie zauważyłeś. A teraz udaję i wiem, że nie jest dobrze, ale w ten sposób umiem przetrwać dzień.

Nie mogę Cię zmusić do miłości... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Nie mogę Cię zmusić do miłości, choć i tak wiem, że mnie kochasz. Wiem, że tkwię w Twej głowie niczym uparty cierń, lecz być może pocieszy Cię fakt, iż i Ty jesteś nieodłączną częścią mych myśli.

Czasem chciałabym nie musieć robić... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Czasem chciałabym nie musieć robić tego samej sobie. Czasem chciałabym się po prostu wyłączyć. Wyłączyć i zapomnieć o wszystkim.

Mam problem. Często bywam wesoła... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Mam problem. Często bywam wesoła, ale nie pamiętam kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.

Dzień dobry. Nie spałam spokojnie... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Dzień dobry. Nie spałam spokojnie, mimo Twoich życzeń na dobranoc. Długo nie mogłam zasnąć, bo wyobraź sobie  myślałam o Tobie. Wyobrażałam sobie, że ciepła kołdra, otulająca me ciało, to Twoje szerokie ramiona, a szum drzew zza okna, to Twój spokojny szept.

Ciekawa jestem co w tej chwili robi.... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Ciekawa jestem co w tej chwili robi. Ogląda film, drapie się po nosie, parzy kawę, rozmyśla, a może śpi. On przecież lubi spać. To zupełnie tak jak ja. Dziś będę spać z nim. W moich myślach, marzeniach i głębokich pragnieniach.

No i dzisiaj kolejny meczyk Barcelony... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

No i dzisiaj kolejny meczyk Barcelony z Valencia. Ogląda ktoś? Trzymam kciuki. Barcelona jest najlepsza. Na pewno wygra. :D

Jeśli go kochała  to czy potrafiła... teksty

elusivee dodano: 1 września 2013

Jeśli go kochała, to czy potrafiła sobie ułożyć szczęśliwe życie bez niego? A jeśli potrafiła, to czy naprawdę go kochała? Jaką wartość ma miłość, jeśli można ją łatwo zastąpić inną miłością? A jeśli nie można jej zastąpić, to czy warto w ogóle ryzykować swoje uczucia?

Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie... teksty

elusivee dodano: 31 sierpnia 2013

Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV